İşte 2009 Kainat Güzeli

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
İşte 2009 Kainat Güzeli
kainat güzeli 2010
Gerçekten güzel Allah sahibine bağışlasın :D:DKâinat güzeli Venezuella'dan 18'lik esmer Stefania Fernandez oldu. Belçika'yı temsil eden Türk kızı Zeynep Sever ilk 15'e girdi

VENEZÜELLA'NIN esmer güzeli 18 yaşındaki Stefania Fernandez, "Kainat güzeli" seçildi. Pazar gecesi Bahamalar'ın Paradise adasında gerçekleşen 2009 Kainat Güzellik Yarışması, jüri üyelerini bir hayli zorladı. Yarışmada, Dominik Cumhuriyeti ikinci, Kosova üçüncü, Avustralya dördüncü ve Porto Riko güzeli ise beşinci oldu. Çin güzeli Wang Jingyao sempati, Tayland güzeli ise fotojeni güzeli seçildi.

TACINI YERE DÜŞÜRDÜ
Yapımcılığını Donald J. Trump ve NBC Televizyonu'nun üstlendiği 58. Kainat Güzellik Yarışması'nın sunuculuğunu Bill Bush ve Claudia Jordan üstlendi. Yaklaşık 2 saat süren 3 kategorili yarışmada 83 güzel, mayoları ve gece kıyafetleriyle jüri karşısına çıktı. Yarışmaya katılan 83 güzelin sayısı önce 15'e, daha sonra 5'e indirlidi. Birincinin açıklanacağı an, salon büyük bir sessizliğe büründü. Yürekleri yakan güzelliği ve kırmızı elbisesi ile jürinin dikkatini çeken Venezüella güzeli Stefania Fernandez, birinci ilan edilence sessizlik yerini alkış tufanına bıraktı. Adını duyar duymaz yanıbaşındaki Dominik Cumhuriyeti güzeline sarılan Fernandez, mutluluktan havalara uçtu. Tacını geçtiğimiz yılın güzeli Venezüellalı Dayana Mendoza'dan alan Fernandez, yürekleri hoplatan bir kazaya da imza attı. Eğlenirken tacını yere düşüren güzel, önce üzüldü, bir bütün olduğunu görünce de sevindi. Güzelleriyle meşhur Güney Amerika ülkesi Venezüella, Miss Universe'yı (Kainat Güzellik Yarışması) 6 kez kazandı. Yarışma organizatörlerinden Donald Trump, "Bu grup gelmiş geçmiş en güzel grup" dedi. Geceye dünya yıldızları Flo Rida, Heidi Montag, David Guetta ve Kelly Rowland müzikal performanslarıyla geceye renk kattı.

ZEYNEP, 15'E GİRDİ
Montag gecede "Body Language( Beden Dili)" albümünün ilk canlı perfonmansını sergiledi. Türkiye'yi temsil eden Kral TV'nin düzenlediği "Miss Turkey 2009'da ikinci seçilen 19 yaşındaki Senem Kuyucuoğlu ilk 15'de yer alamazken, Belçika adına yarışan Türk kızı Zeynep Sever, 15 güzelden biri oldu.
 
Üst