Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  İşte 80'ler (Seksenler) dizisi Şahin (Ceyhun Fersoy) resimleri

  Konu, 'Seksenler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  80'ler Şahin Resimleri Seksenler Şahin Fotoğrafları  Bu gün içinde sizlere Seksenler dizisi oyuncularından Şahin karakterini canlandıran Ceyhun Fersoy biyografisi bilgilerini aktarmıştık. Şimdi ise bir misafirimizin ricası üzerine, Seksenler dizisi Şahin fotoları paylaşıyoruz Melek'ler. Ayrıca 80'ler dizisi oyuncuları arasından CEyhun Fersoy hayranı olan tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz.


  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>   
İşte 80'ler (Seksenler) dizisi Şahin (Ceyhun Fersoy) resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 80'ler dizisi oyuncuları

  80'ler dizisi oyuncuları

  80'ler dizisi oyuncuları listesi var mı sitenizde. Ben çok merak ediyorum 80'ler dizisinin oyuncularını lütfen isimlerini yazın.
 2. Ceyhun Fersoy Kimdir biyografisi var mı

  Ceyhun Fersoy Kimdir biyografisi var mı

  Merhaba arkadaşlar yanılmıyorsam çocuklar duymasın dizisinde rol alıyor Ceyhun Fersoy ve ben de Ceyhun Fersoy Kimdir çok merak ediyorum mümkünse Ceyhun Fersoy biyografi bilgilerini paylaşın.
 3. Ceyhun Fersoy Biyografi bilgilerini istiyorum

  Ceyhun Fersoy Biyografi bilgilerini istiyorum

  Selam millet sizlerden mümkünse bilginiz var ise Ceyhun Fersoy Biyografi bilgilerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum.
 4. Seksenler Dizisi Şahin Resimleri istiyorum

  Seksenler Dizisi Şahin Resimleri istiyorum

  Kızlar merhaba Seksenler Dizisi Şahin Resimleri paylaşmanız mümkün mü? lütfen Seksenler Dizisi Şahin Resimlerini rica ediyorum sizden.
 5. Seksenler Dizisi Elvan Resimleri

  Seksenler Dizisi Elvan Resimleri

  Bu konu; seksenler elvan begüm öner resimleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT1 ekranlarının hem komikl hem de dönem dizilerinden biri olan Seksenler büyük bir hayran kitlesi tarafından takip ediliyor. Dizide pastaneci Sami abinin biricik kızı, Pöf Şahin 'in sevdiği Begüm yani gerçek adıyla Begüm Öner 'in resimlerini paylaşıyoruz sizlerle..

Sayfayı Paylaş