1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  İşte aranan Turhan Çömez burada...

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]
  Ergenekon operasyonu kapsamında kırmızı bültenle aranan Turhan Çömez fotoğraflandı. Bakın nerede yakalandı?
  Ergenekon soruşturması kapsamında kırmızı bültenle aranan Turhan Çömez Londra'da görüntülendi. Bir aydır kaçak olan Çömez'in oldukça moralsiz ve bitkin olduğu gözlendi..

  Sabah'ın haberine göre; Ergenekon örgütüne yönelik düzenlenen operasyon kapsamında kırmızı bültenle aranan eski AKP Balıkesir milletvekili Turhan Çömez, İngiltere'nin başkenti Londra'da, öğrencilerin gittiği bir kafeteryada sandviç yerken görüntülendi.

  Beraberinde bir erkek arkadaşı da bulunan Çömez'in fotoğrafta oldukça bitkin ve moralinin bozuk olduğu gözlendi.

  Emekli orgeneraller Şener Eruygur ve Hurşit Tolon'un da gözaltına alındığı, 1 Temmuz günü gerçekleştirilen 6. Dalga operasyonunda Çömez'in evine polis baskın düzenlemişti.

  Gözaltına alınacaklar listesinde bulunan Çömez'in yurtdışına çıktığı belirlenmişti. Operasyondan 2 gün sonra ise Çömez hakkında kırmızı bülten çıkarılmıştı.

  BİR ÖĞRENCİ ÇEKTİ

  Ergenekon örgütü soruşturmasında kırmızı bültenle aranan 3 kişiden biri olan Çömez, bu süreçte bazı televizyon kanallarına telefonla bağlanarak kaçmadığını, İngilizce eğitimi almak için İngiltere'de bir dil okulunda kurs aldığını ifade etmişti.

  haber7
   
İşte aranan Turhan Çömez burada... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. işte asabi astrolog burada

  işte asabi astrolog burada

  asabi astrolog 20 nisan koç mu boğa mı evet sevgili melekler burçlarınızın asabiyetini bi bakınız...... Sabırsız Koç 21 Mart-20 Nisan Ateşle oynamayın Sizin bu aşırı, kökten kıskançlığınız dolayısıyla kan kusturduğunuz çevre adına konuşuyorum. Yeter artık, titreyip kendinize gelin. Sizin ekstrem kariyer planlarınız yüzünden bir sürü insan harap oldu. Eğer böyle devam ederseniz, sizinle...
 2. En çok elaman aranan işler

  En çok elaman aranan işler

  günümüzde rağbet gören meslekler günümüzde rağbet gören meslekler ve nedenleri en çok ve nedenleri en çok Türkiye'de birçok kişi işsizlik sıkıntısı çekerkenülkemizde en fazla rağbet gören iş alanları hakkında sizlere bilgileri aktarıyorum.Hangi alanda daha fazla eleman ihtiyacı var?Hepsinin cevabı aşağıdaki yazıda mevcuttur. Günümüzde ilgi duyulan ve kazanç sağlayan meslek gruplarının başında...
 3. hamileyken işten çıkartılanlar buraya

  hamileyken işten çıkartılanlar buraya

  işten çıkarılma hamile hakları merhaba kızlar hamile kaldığınızda bir çok işyeri burun kıvırmış inanıyorum hatta işten çıkarmalar bile olabiliyor oysaki haklarımızı bilirsek bunlar olmaz bu durum 4857 sayılı İş Kanunu’nun 18/d bendinde de açıkça düzenlenmiş ve “Irk, renk, cinsiyet, medeni hal, aile yükümlülükleri, hamilelik, doğum, din, siyasi görüş ve benzeri nedenler” in geçerli bir...
 4. İşte Burcu Biricik Fotoğrafları burada!

  İşte Burcu Biricik Fotoğrafları burada!

  Burcu Biricik Fotoğrafları Burcu Biricik Görselleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Gaye Gürer resimleri aktarmıştık. Şimdi ise Artiz Mektebi yarışmacılarından olan Burcu Biricik resimleri sunuyor ve genç oyuncu Burcu Biricik hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz.

Sayfayı Paylaş