1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  İşte Aslı Enver ve Birkan Sokullu'nun Düğün Davetiyeleri Nazar Değmesin

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  aslı enver birkan sokullu aslı enver haberleri birkan sokullu haberleri  Sevgili melekler, bildiğiniz gibi Suskunlar dizisi oyuncularından Aslı Enver ile oyuncu Birkan Sokullu 13 Temmuz'da evleniyorlar. İki başarılı oyuncu düğün davetiyelerini basınla paylaştı. İşte haberin detayları.. :)

  [​IMG]


  Suskunlar dizisinin utangaç ve güler yüzlü Ahu'su Aslı Enver aradığı aşkı bulduğu Birkan Sokullu ile dünya evine giriyor. Mutlu bir birliktelikleri olan çift bu mutluluğu atacakları imza ile ölümsüzleştirmeyi planlıyorlar.

  13 Temmuz Cuma günü Sarıyer’de nikâh masasına oturacak olan ünlü çiftin düğün davetiyesi

   
İşte Aslı Enver ve Birkan Sokullu'nun Düğün Davetiyeleri Nazar Değmesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslı Enver ve Birkan Sokullu'nun Uzun İspanya Tatili

  Aslı Enver ve Birkan Sokullu'nun Uzun İspanya Tatili

  Aslı Enver, Birkan Sokullu, aşkı, ispanya, tatili, resimleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Genç aşıklar Aslı Enver ve Birkan Sokullu gelen dizi tekliflerini reddedip İspanya'da uzun bir tatil yapma kararı almış melekler...Genç çifte iyi tatiller diyor ve haberin detaylarına geçiyorum... Aslı Enver ve Birkan Sokullu dizi tekliflerini de kabul etmeyip, uzun bir tatile çıkma...
 2. Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Tarihi ne zaman biliyor musunuz

  Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Tarihi ne zaman biliyor musunuz

  Kızlar Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Tarihi ne zaman biliyor musunuz? Aranızda Aslı Enver Birkan Sokullu ne zaman evleniyor bilen varsa lütfen tarihini yazsın bu sayfadan.
 3. Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Davetiyesi nasıl bişey

  Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Davetiyesi nasıl bişey

  Kızlar Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Davetiyesi nasıl bişey duyduğum kadarıyla ilginç ve görülmeye değermiş acaba mümkünse Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Davetiyesi örneğini paylaşır mısınız
 4. Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Fotoğrafları istiyorum

  Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Fotoğrafları istiyorum

  Kızlar mümkünse bana Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Fotoğraflarını aktarır mısınız merak ettim Aslı Enver Birkan Sokullu Düğünü nasılmış diye:)
 5. Çiçeği Burnunda Çift Aslı Enver-Birkan Sokullu Düğün Resimlerinden Bazıları

  Çiçeği Burnunda Çift Aslı Enver-Birkan Sokullu Düğün Resimlerinden Bazıları

  Aslı Enver Birkan Sokullu Düğün Resimleri Birkan Sokullu Aslı Enver Düğün Fotoları Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Sarıyer Event Garden'da düzenlenen düğün töreniyle evlenen Aslı Enver Birkan Sokullu düğün fotoları burada melekler :) Çifte uzun bir ömür boyu mutluluıklar diliyoruz meleklermekani.com ailesi olarak :)

Sayfayı Paylaş