İşte Buda BeNİm Albümüm :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte buda benim memleketimin yemegi (gaziantep)

işte buda benim memleketimin yemegi (gaziantep)

DOĞRAMA MALZEME; 250 gr. kuzu kuşbaşı et 50 gr. patlıcan ½ çay bardağı yağ 1 yemek kaşığı domates salçası 1 adet kuru soğan 200 gr. nohut 2 adet domates 3 adet sivri yeşil biber 1 adet limon,Kuru nane 3-5 diş sarımsak,4 bardak su TARİFİ: Tencerede yarım çay bardağı yağda kuşbaşı etler kavrulur.Kavrulan etin üzerine diş diş doğranmış soğan ilave edilip soğanlar ölünceye kadar kavurma işlemine...
  2. Bu Benim İşim Değil

Bu Benim İşim Değil

bu benim işim değil BU BENİM İŞİM DEĞİL ... Hikayemiz HERKES, BİRİSİ, HİÇKİMSE ve HERHANGİ BİRİ diye dört kişiyle ilgilidir. Yapılması gereken önemli bir iş vardı ve HERKES, BİRİSİ’nin o işi yapacağından emindi. HERHANGİ BİRİ o işi yapabilirdi, ama HİÇKİMSE yapmadı. BİRİSİ buna çok kızdı, çünkü bu HERKES’in işiydi. HERKES, HERHANGİ BİRİ’nin o işi yapabileceğini...
  3. İşte Benim Stilim'de bu hafta Maria elendi

İşte Benim Stilim'de bu hafta Maria elendi

TV8’in ilgiyle izlenen yarışma programı ‘İşte Benim Stilim’de 13 Mart Cuma akşamı yine bir eleme gecesi yaşandı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı eleme gecesinin konuk jüri üyesi Burcu Esmersoy olurken, İsmail YK da programa şarkılarıyla renk kattı. Her hafta farklı bir konseptin yer aldığı yarışmanın bu haftaki konsepti ‘dans’ oldu. Dans’...

Sayfayı Paylaş