Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

esracım ben 5 gun sonra yaptın ve kesın sonuc aldım ınsallah sen de hamılesındır ya allahım herkese nasıp eder ınsallah hayırlısıyla ıyı haberlerını beklıoruz canım senın annen gormus hamıle oldugunu benım de esım testı yapmadan ıkı uc gın once gormus ay ınsallah hamılesındır :diyar:

Canım yaa Allah razı olsun hepinizden iyiki varsınızz hepimiz için dua ediyorumm bende görmüştüm rüyamdaa hatta jeli ve carizmayı bilee bakalım bende varsa öncü olur inşallahh şimdi gelelim bendeki belirtilere

malum ilşkiden 2 3 gün sonra yani reglime 15 gün kala göğüslerde hassasiyet kasıklarımda iğneler batışmaya başladı şu an özlellikle sağ göğüs ucuma dokunamıyorum kopacakmış gibi acıyor ve sadece sağ kasığımda yoğun bir ağrı varr sık sık tuvalete çıkma aşırı gaz kaş diplerim ve burun uçlarım kaşınıyor hiç doymuyorum acıktığımda dayanamayıcak derecede midemde boşluk yanma vs oluyor ha birde her ya reglimde olan karnımda şişkinlik yokk gayet normal duruyor şu an akıntım yoğunlaştı ama ne midem bulanıyor nede kokulara hasssasım birde bir üyenin yöntemi vardı burda paylaşmıştı onu geçen ay denedim doğru çıktı adet gördüm ama bu ay sanki olmayacakmışım gibi tersi bir durumm ve 2 gün gecikme bakalım neler olucak Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsinn

Saol carizmam Allah razı olsun hepinizden en kısa zamanda hepimizin yüzü güler inşallah bakalım herşeyin hayırlısı tabiii birde düşündümde yarın öbürgün regl olursam kim topralar artık beni bilemiyorumm

esracım hadi hayırlısı bu ayın 2.güzel haberini senden alırız inş.Allahım hayırlısını versin inş.hamilesindir.değilsende üzülme bir gün mutlaka bebişlerimize kavuşacağız.aslında bunu epimiz çok iyi biliyoruz ama insanoğlu sabırsız hemen olsun istiyor.yarında regl olmazsan mutlaka bi idrar testi yaptır.herkes bunun için 1 hafta beklenilmesini söylüyor ama tanıdıklarım 2 günde sonuç verdiğini sölüyor.hatta bundan 6 ay önce ablamın bir gün egl gecikmesi olmuştu ve o gün test aldık pozitif çıktı.seni anlayabiliyorum negatifle karşılaşmaktan korkuyorsun böle umutlanmak daha iyi geliyor.ama inş.annenin rüyası gerçekleşir.vardır bunda bi hayır.

:puha:esracım benım belırtılerımın hemen hemen aynıları bu soyledıklerın ay hadı hayırlısı canım ya allah herkesın gonlune gore versın:cheer2:

uşşşşşşşş yaaa kızlarrr çok duygulanıyorumm yazılarınız okudukça canlarım benimm bugünde bişey yok ve hiç olucakmış gibi değilim bakalım yarın sabah test yapıcam ve ilk sizlere vericem bu güzel haberi Allah nasip ederse tabiii

Geri