Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

esraaaaa bu süper bi haber şeker çok tebrik ederim çok sevindim darısı bizim başımıza :)) allah akıl sağlık versin güle güle büyütürsün inş... :):d040:

:dp178:esracım ya cok sevındım ınan kendı gebelıgımı ogrendıgımdekı haldeyım cok sevındım ya allah kucagına almayı hayırlısıyla nasıp etsın :diyar:allah analı babalı buyutsun canım ya darısı ısteyen herkesın basına:baby:

canııııııııııııııııımmmmmmmmmmm çok sevindiiiim.ya nerde kaldın bunca saattir çatladık şurda.ama değdi doğrusu hadi darısı bizim başımıza.senin kaynanandı demi yanlış hatırlamıyosam dikenden atla diyen.kendisi atlasın şimdi dikenden çatlasın düşmanlar....valla nasıl sevindim anlatamam.ha bide şu yöntem dedğiniz nasıl yapılıyo ya.okudum ama anlamadım nasıl yapmam gerekiyo.allah kucağına almak nasip eder inş.

jelıboncum darısı sızın basınıza hadı artık sıra sızde verın sızde guzel haberler ayagımı surterek mı gelmısım ne hadı ya melek haberlerı beklıoruz sızdende hadı kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr:d040:

Cevap: Ce: Erken Gebelik Belirtileri

:hhh:ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın

üyemizin yöntemi doğrumu çıkcak ne :haha:

jelıcım o yontem dogru olabılır cunku eskıden gebelık testı dıe bısey yoktu ama yıne de bence yapılmamalı enfeksıyon kapılır felan allah korusun ben onun ıcın bu denemeyı yopmadım:Laie_23:

Geri