Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

bayanlar ben gecen ay 14unde oldum bu ay 15ınde olmam lazımken olmadım ve 17sınde kan verdim ama sonuc negatif cıktı:( ve suan hala olmadım ama siddetli kasık agrısı var sankı akıntı var ama rengi regl kanıda degil kahverengide degil:( hamiş olabilirmiyim... olsamda adet en azından yumurtlama günümü hesaplardım ya

geç döllenme ise yerleşme olabilirmi?

bayanlar ben gecen ay 14unde oldum bu ay 15ınde olmam lazımken olmadım ve 17sınde kan verdim ama sonuc negatif cıktı:( ve suan hala olmadım ama siddetli kasık agrısı var sankı akıntı var ama rengi regl kanıda degil kahverengide degil:( hamiş olabilirmiyim... olsamda adet en azından yumurtlama günümü hesaplardım ya
Canim iraz daha bekle, ya normal adet olacaksin yada hic adet olmiycaksin. Zaten yeni adet dongusu adet normal geldiginde basliyor, yani suan adet degilsin.

Canim oyle deme, herkes bir degil. Benim bi tanidigim var, hamile kaliyo igreniyo sonra bi ev supurmekle dusuk yapiyo. Ve boyle kaç tane dusuk yapti. Bunye ile zlakali bence.
Bence yinede dikkat edelim Madem cok istiyoruz, hareketlerimiz de dikkatli olmali.
Anlamiyorumki dikjat edince esirgenen goze cop duser diyolar.. insanda sasiriyo birisi dikkat et diyo birisi nasipse olur kafalar karusiyo..
Tabiki cok agir sey olmaz ama hoplayip ziblamakla dusermi yaa

Geri