Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Konu onemli degil ki, beni konusturtmuyo buda beni cileden cikartiyo, hep o hakli hep. Hic dusunmuyo, acaba ben mi hata yapiyorum diye. Kiriyo kalbimi, sonrada hiccc bisey olmamis gibi davraniyo. Hic gonlumu almaya calismiyo bile.
Canim otur iliskimiz hakkijda konusmamiz gereken sey var de konus bunlari onunla

Ya aksam yatana kadar agladim küstüm konusmadim trip attim. Ama sonra yattim yani, yatakta da sarilmadan yapamiyorum ki elimde degil. Bi ara iki saat odada kaldim aksam yemekten sonra, bi ara geldi yanima beni salona goturmeye calisti ama hiç bisey olmamis hic bisey yapmamis gibi davraniyo. Ben cocukca hareket ediyormusum. Ama Kendisi magazanin ortasinda bana nasil davrandigini unuttu sanki yada ona cokkkkkkk normal geliyo ! Ya bana magazanin ortasinda diyoki agzinin ortasina carpacam sonunda :mad:
Sonrada onune donup, hangisini alalim Askim ? Diye bana soruyo mal :mad:
Istedigini al dedim, bu sefer ben sucluymusum gibi davrandi ve, offf almiyorum bisey eve gidelim dedi, bende alma banane dedim ve ciktik, arabaya gelince basladim aglamaya. Bana boyle kaba davranip sonra bisey yapmamis gibi davranmasi beni cok Kiriyo :'(
Bendede oluyo esim disarda baska yerde beni kucuk dusuruyp bazen ama herzaman eve geldimde konusutorum onu halletmeden uyumuyom.. simdi soyledikce daha yapmiyo duzeltiyo kendinisi

onun kırıldığı şeyi sen bilirsin onu kır sonrada özür falan dileme anlar inş.
Hayir bu yanlis dogrusu. Ona kirildigin seyi soyle nasil kendini duzetcek sor, eger vidaha yaparsan napim.diye sor, birde en onemlisiiiiii
Hakli veya haksiz..
OZUR DILEDIGINDE SENDE OZUR DILE SARIL..
CUNKI KAVGALAR TEK TARAFLI DEGILDIR KUCUKDE OLSA BIZIMDE HATAMIZ OLUYO.AMA COK.KUCUK HATA:)))

Geri