Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

mrb melekler :) önceki yazılarımda hamilelik belirtilerini yaşadığımı yazmıştım dr gittim hamile değilim ama çok şükür bi problem çıkmadı yumurtalıklarımda, sadece mantar olmuş ve tek kullanımlık fitil yazdı aldım ama henüz kullanamadım size sormak istediğim mantar ilerlermi ilişki esnasında canım çok yanıyo ve gaz sorunu yaşıyorum mantardanmıdır sizce ?

mrb melekler :) önceki yazılarımda hamilelik belirtilerini yaşadığımı yazmıştım dr gittim hamile değilim ama çok şükür bi problem çıkmadı yumurtalıklarımda, sadece mantar olmuş ve tek kullanımlık fitil yazdı aldım ama henüz kullanamadım size sormak istediğim mantar ilerlermi ilişki esnasında canım çok yanıyo ve gaz sorunu yaşıyorum mantardanmıdır sizce ?
canım dikkat etmezsen ilerliyo mantar hatta druna söle eşinide koruyacak bişey versin çünki ilişki esnasında eşinden sana geçip ilerlemesi büyük faktör bence druna bi danış

bende mantar tedavisi gördüm.Umarım gecmiştir.Biraz zor gecıyor , dikkat etmek gerek hijyene. Eger eşiniz prezervatifle korunmuyorsa eşinizinde krem kullanması gerek aksı takdırde eşinizden size tekrar gecme ihtimali var..Benim başıma geldi ondan biliyorum. Saglıkla kalın

buarada nem mantar hastalığına birebir tavsiyem dustan sonra fön ile kurutun , sacma gelmesın cunkı gercekten önemli.havlu ile ne kadar kurutsanız yınede nemli oluyor ve mantara ortam saglanmıs oluyor...

herkese slm bende bu siteye yeni üye oldum ama aylardır takip ediyorum reglim tam 8 gün geçti tüm hamilelik belirtilerini hissediyorum test yapmaktanda çekiniyorum çünkü hayal kırıklığına uğramak istemiorum şu kocakarı :) testini uyguladım ama söylenene göre hamile diilim bu testi uygulayan varmı acaba gerçektende doğru sonuç veriyomu çok merak ediyorum

herkese slm bende bu siteye yeni üye oldum ama aylardır takip ediyorum reglim tam 8 gün geçti tüm hamilelik belirtilerini hissediyorum test yapmaktanda çekiniyorum çünkü hayal kırıklığına uğramak istemiorum şu kocakarı :) testini uyguladım ama söylenene göre hamile diilim bu testi uygulayan varmı acaba gerçektende doğru sonuç veriyomu çok merak ediyorum
Duygucuğum mrb,evet denemiş ve haklılığına inamış biri olarak söylüyorum,doğru çıkıyo benim reglimde 3gün geçmişti,ve artık kendimi hamile zannediyordum,tüm belirtilerde mevcuttu,ve daha evvelki arkadaşlarımızda(esra) bu yöntemi deyip doğruluğuna inanan arkadaşlarımıdandı onlardan yola çıkarak bende denedim,elime sert bir cisim geliyordu,önce inanmak istemedim sonra BHCG yaptırdım evet kocakarılar haklı çıktı çünki hamile filan değilmisim:(( eğer herhangibir sağlık sorunun yoksa diğer arkadaşlar gibi mantar vs,hijyen kurallarına uymak şartıyla bir dene istersen,umarım bu defa yanılırlar ve hamilesindir:)

:) bu yöntemi reglim geçmeden önce uyguladım dediğin gibi elime sert bişey geldi tekrar bu gün uyguladım hiç birşey yok o sertlik gitmiş :) çok tuhafım bilmiyorum duygularım çok karışık acaba dedikleri gibi geç döllenme bu yöntemi demi etkiliyo :) bebişim olmasını çok istiyorum yaklaşık 3 senedir evliyim sınavlardı tayindi derken sürekli erteledim 4-5 aydır istiyoruz diger aylardada sürekli hamilelik belirtilerini hissederdim ama sanki bu ay daha farklı belirtilerim geçen aylar çok heyecanlı olurdum regli günümü sabırsızlıkla beklerdim defalarca test yapardım ama bu ay daha farklı heyecan yok stres yok günüm geçikmesine rağmen gayet sakinim belirtiler dahada ağır bastı 1-2 haftadır bel ve kasık ağrısı kramplar bana komik geliyo bi belirti olarak ama burun kaşıntısı daha önce hiç hissetmemiştim :) rüyalarımda bile bebiş görüyorum :) yarın bi test alcam bakalım inşallah hamişimdir
Yüce rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah

selam herkeslere:yahoo:
2 ay kadar önceydi sanırım..googleda erken gebelik belirtilerini ararken bu sayfa çıkmıştı karşıma...bu sayfalardaki en ilginç gebelik anlama metodunu 2 aydır deniyordum ve birşey hissediyordum..hatta adet günü yaklaştıkça sertleşiyordu..şu an 1 hafta var adetime ve 2 gündür hiçbirşey yok!hamileysem yöntem garantilidir:second:
ha bu arada sırf bunu yazabilmek için üye oldum foruma

bu arada kusura bakmayın,kendimi tanıtmayı unuttum...
3 yaşında bir kızım var.
4 ay önce kimyasal gebelik yaşadım...heyecanla 2.bebemi bekliyorum ama o da ilki gibi nazlı..gelmiyor bir türlü:)

slm perılıche bende bu yöntemi burda öğrendim bakalım o yönteme göre bebiş var inşallahta vardır yöntem doğru galiba yarın sabah test yapcam bakalım pozitif çıkarsa yöntem kesin doğruluk kazanacak

Geri