Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

:) bu yöntemi reglim geçmeden önce uyguladım dediğin gibi elime sert bişey geldi tekrar bu gün uyguladım hiç birşey yok o sertlik gitmiş :) çok tuhafım bilmiyorum duygularım çok karışık acaba dedikleri gibi geç döllenme bu yöntemi demi etkiliyo :) bebişim olmasını çok istiyorum yaklaşık 3 senedir evliyim sınavlardı tayindi derken sürekli erteledim 4-5 aydır istiyoruz diger aylardada sürekli hamilelik belirtilerini hissederdim ama sanki bu ay daha farklı belirtilerim geçen aylar çok heyecanlı olurdum regli günümü sabırsızlıkla beklerdim defalarca test yapardım ama bu ay daha farklı heyecan yok stres yok günüm geçikmesine rağmen gayet sakinim belirtiler dahada ağır bastı 1-2 haftadır bel ve kasık ağrısı kramplar bana komik geliyo bi belirti olarak ama burun kaşıntısı daha önce hiç hissetmemiştim :) rüyalarımda bile bebiş görüyorum :) yarın bi test alcam bakalım inşallah hamişimdir
Yüce rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah
Duygucuğum hadi inşallah bu defa hamilesindir bizde senin güzel haberinle sevinelim:)eğer hamileysen sende yaşadığın farklılıkları anlatırsın

slm kizlar ben su bizim yontemi gecen ay denedim ve adetim gelecegine 5 gun kala elim vajinaya girdigi an hemen sert bir cisim degiyordu ve sonra adet gordum gecen ay cok dogruydu bu yontem bu ay yine deniyorum ama bu ay sanki farkli ama bekliyorum bu ay elim vajinada baya bi ilerde sert ama kucuk bir cisim yine degiyor ama benim kafam karisti bu sert cisim tamamen kaybolmasimi gerekiyor yoksa yukarlarda biyerlerde durmasimi gerekiyor anlamadim su an adetime 4 gun var ama o sert sey cokkk yukarda kafam cok karisik arkadaslar yardim edin bilginiz varsa allaha emanet olun

selam herkeslere:yahoo:
2 ay kadar önceydi sanırım..googleda erken gebelik belirtilerini ararken bu sayfa çıkmıştı karşıma...bu sayfalardaki en ilginç gebelik anlama metodunu 2 aydır deniyordum ve birşey hissediyordum..hatta adet günü yaklaştıkça sertleşiyordu..şu an 1 hafta var adetime ve 2 gündür hiçbirşey yok!hamileysem yöntem garantilidir:second:
ha bu arada sırf bunu yazabilmek için üye oldum foruma
perilice sende hoşgeldin,yani sende inanıyorsun değilmi bu yönteme:)kız nolur he dede şu batıl inanççı imajım kalksın üstümden:laugh:

slm kizlar ben su bizim yontemi gecen ay denedim ve adetim gelecegine 5 gun kala elim vajinaya girdigi an hemen sert bir cisim degiyordu ve sonra adet gordum gecen ay cok dogruydu bu yontem bu ay yine deniyorum ama bu ay sanki farkli ama bekliyorum bu ay elim vajinada baya bi ilerde sert ama kucuk bir cisim yine degiyor ama benim kafam karisti bu sert cisim tamamen kaybolmasimi gerekiyor yoksa yukarlarda biyerlerde durmasimi gerekiyor anlamadim su an adetime 4 gun var ama o sert sey cokkk yukarda kafam cok karisik arkadaslar yardim edin bilginiz varsa allaha emanet olun
slm Ayşemelek bilidiğim kadarıyla eğer hamileysen ele hiç gelmemesi gerekiyor,yani senin adetine henüz 4gün olduğu için,daha aşağıya inmemiş olsa gerek ondandır büyük ihtimal,ama sen yinede umutlanma dur bi adetin geçsin ondan sonra,biliyorum hepimiz bebek hasretiye yanıp tutuşuyoruz,o nedenle azıcık bişeyden umutlamıyoruz ama biraz daha bekle istersen canım yaa.sevgilerle.:)

:) bu yöntemi reglim geçmeden önce uyguladım dediğin gibi elime sert bişey geldi tekrar bu gün uyguladım hiç birşey yok o sertlik gitmiş :) çok tuhafım bilmiyorum duygularım çok karışık acaba dedikleri gibi geç döllenme bu yöntemi demi etkiliyo :) bebişim olmasını çok istiyorum yaklaşık 3 senedir evliyim sınavlardı tayindi derken sürekli erteledim 4-5 aydır istiyoruz diger aylardada sürekli hamilelik belirtilerini hissederdim ama sanki bu ay daha farklı belirtilerim geçen aylar çok heyecanlı olurdum regli günümü sabırsızlıkla beklerdim defalarca test yapardım ama bu ay daha farklı heyecan yok stres yok günüm geçikmesine rağmen gayet sakinim belirtiler dahada ağır bastı 1-2 haftadır bel ve kasık ağrısı kramplar bana komik geliyo bi belirti olarak ama burun kaşıntısı daha önce hiç hissetmemiştim :) rüyalarımda bile bebiş görüyorum :) yarın bi test alcam bakalım inşallah hamişimdir
Yüce rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah
duygucum sanirim bana yardim edebilirsin reglinden once sende o sert cisime degmissin peki bu sert sey yukarlardamiydi yoksa assadamiydi assada olunca regl olunuyor benim gecen ay assadaydi ve regli oldum bu ay yine deniyorum ama yukarda kafam cok karisti tamamen kay bolcakmi yoksa regli gecinkincemi kayboluyor.

slm Ayşemelek bilidiğim kadarıyla eğer hamileysen ele hiç gelmemesi gerekiyor,yani senin adetine henüz 4gün olduğu için,daha aşağıya inmemiş olsa gerek ondandır büyük ihtimal,ama sen yinede umutlanma dur bi adetin geçsin ondan sonra,biliyorum hepimiz bebek hasretiye yanıp tutuşuyoruz,o nedenle azıcık bişeyden umutlamıyoruz ama biraz daha bekle istersen canım yaa.sevgilerle.:)
tsk ederim canim bilgilendirdigin icin ama benim aklimi karistiran sey gecen ay denedigimde elime hemen degiyordu bu sert sey reglime 1 hafta varken ama bu ay cok yukarda degiyor ve reglime 4 gun kaldi inmesi gerekirdi diye dusunuyorum.

slm ben bu yöntemi burda okuduğum andan itibaren deniyorum ama adetime yakın deniyodum ve aşağıda sert bi cisim hissediyodum (ilk denediğimde çok korktum acaba hastalık falanmı die :) bu ay adetime yakın uyguladım o sertliği hissettim adtim şuan 7-8 gün geçti dün uyguladım o sertlik yok bomboş:) bakalım bugün test aldım yarın sabah yapcam bakalım inşallah çıkar

aysemelek o sertliği bariz bişekilde hissediyomusun dediğim gibi geçen aylardada denedim bazen yukarıda adet günüme yakın çok aşağıda hissediyodum ama yukarıda olduğundada yoğun şekilde hissediyodum şimdi hiç bişey yok ne yukarıda ne aşağıda yok olup gitmiş bu konuda benimde biraz kafam karışık ama bende böyle hayırlısı bakalım

Duygucuğum inan okurken ben heyecanlandım,inşallah hamilesindir,ve bizimle nolur paylaş olurmu:)kızlar deiğim gibi benim denediğimde elime tamamıyla sertlik geliyordu yani bariz hissedilir biçimde,duyguccuğum sende kaybolmuş olması gebeliğin işareti olabilir,ama Ayşemelekcim senin için bilemiyorum,benim başıma gelmedi hiç,belki seninkide kaybolur günün yaklaştıkça:)

ebru,açıkçası inanıp inanmadığımı bilemiyorum..dün hissetmiyorum demiştim ya hiçbirşey..ama bugün vardı!
yalnız ben mi yanlış bakıyorum anlamadım,benim elime gelen sert bir cisim değil oldukça yumuşak bir şey..adete çok yaklaştıkça sertleşiyor:D

Geri