Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kızlar canm cok sıkıldı ya biz burda bu kadar cok çocuk istiyoruz bekliyoruz ama bazı insanlar varki beni deli ediyo bi kız bnde 7 ay sonra evlendi ve ikinci ayında hamile kaldı şimdi çocuğu doğdu bebek annesnde kendisi gezmelerde çoğu gün bebek ablasnda yatiyo o evinde ilgilenmiyo bile böle şeyleri duydukca cildiriyorum icmden nden bnm olmuyo diyorum allaha isyan etmek istemyorum ama sizde yerimde olsanz Üzülmez misnz ya çok gerginim sinrliyim bu aralar

Korkma bisey olmamistir Allahin izniyle.. seviyorum bu endiseli hallerimixi:)))
Zaten nasipse hoplasanda olur ziplasanda:)
Benim esim beni kosturmuyo bile ya hamileysen diye sonra negatif cikinca sen hoplayip ziplarsan cocuk dururmu diyo:)
Ama hersey nasip kismet... korkma:)
Canim oyle deme, herkes bir degil. Benim bi tanidigim var, hamile kaliyo igreniyo sonra bi ev supurmekle dusuk yapiyo. Ve boyle kaç tane dusuk yapti. Bunye ile zlakali bence.
Bence yinede dikkat edelim Madem cok istiyoruz, hareketlerimiz de dikkatli olmali.

Kızlar canm cok sıkıldı ya biz burda bu kadar cok çocuk istiyoruz bekliyoruz ama bazı insanlar varki beni deli ediyo bi kız bnde 7 ay sonra evlendi ve ikinci ayında hamile kaldı şimdi çocuğu doğdu bebek annesnde kendisi gezmelerde çoğu gün bebek ablasnda yatiyo o evinde ilgilenmiyo bile böle şeyleri duydukca cildiriyorum icmden nden bnm olmuyo diyorum allaha isyan etmek istemyorum ama sizde yerimde olsanz Üzülmez misnz ya çok gerginim sinrliyim bu aralar

Canim maalesef oluyo boyle seyler, bende cok goruyorum etrafimda boyle seyleri ama yapacak bisey yok. Bu bizim imtihanimiz, bizim cocuklari miz cok cokkk kiymetli olacak lar, rabbim hayirlisiyla verirse insaallah.

canım bebeği Rabbimin bizlere bekletmesi bizim sınavımız, gezip tozmaya düşküne hemen meleğin verilmesi onun sınavı öle düşün ve sınavımızı verelim inş ve zamanı çabucak gelsin:)))

Geri