Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Hayir bu yanlis dogrusu. Ona kirildigin seyi soyle nasil kendini duzetcek sor, eger vidaha yaparsan napim.diye sor, birde en onemlisiiiiii
Hakli veya haksiz..
OZUR DILEDIGINDE SENDE OZUR DILE SARIL..
CUNKI KAVGALAR TEK TARAFLI DEGILDIR KUCUKDE OLSA BIZIMDE HATAMIZ OLUYO.AMA COK.KUCUK HATA:)))
Himmm anladim canim, bide benim cok yaptigim bisey var, taetismalardan sonra, gelip beni opunce affettim diyorum hep :p
Yani sen sucluydun piskolojisini uyguluyorum hep, napim baska elimden bisey gelmiyoki. Boyle intikam aliyorum, :mad:

Himmm anladim canim, bide benim cok yaptigim bisey var, taetismalardan sonra, gelip beni opunce affettim diyorum hep :p
Yani sen sucluydun piskolojisini uyguluyorum hep, napim baska elimden bisey gelmiyoki. Boyle intikam aliyorum, :mad:
O konudada sen kendini dyzelt canim bak ben hakli bile olsam, haksiz oldumu kabul etmiyom.ama.hep bende ozur diliyom..sariliyom..
Mesela o hata yaptinda beneen nasil ozur diliyosa bende hata yapinva kedi gibi donuyorum..
Kknustuk hallettik ozur diledik bitti yapiyorum.
Ozaman send3n daha kolay ozue diler emin ol bana.
Cunki gercek olan bi kavgada hakli haksiz yokdur.
2 atrafda haklidir ve haksizdir oranlari degisir..
Oyzuden ozur sart benim gozumde:)

Kizlar dun bende esimden cikardim sinirimi.. cok sinirliyim anlayamiyorum.. Allahdan anlayisli oluyor.. kiyamiyorum oyle olunca..
Sen artik fazla oluyosun! Eve gelince beni mutsuz ediyosun! Dedim..
Cok kafasina takdi cok uzuldum ya kocacigimin psikolojisini bozdum dun ozur diledim ama bugun eve geldinde kolesi olcam:D
Onu hic ayaga kaldirmicam bile :D

onu strese sokan ne oluyor o küçük düşürdüğü yerde yada sen dahamı çekicisin eşine göre kendini yakıştırmıo olabilirmi?
Ya cogu zaman daha pratik zekali oluyorum, veya beni dinlemesini istiyorum, yani bisey anlatiyorum veya beraber bisey konusuyoruz, daha benim fikrim dinlemeden susturmaya calisiyor beni buda beni acaip kizdiriyo.
Dün ki mesele de aslinda ptesi den kalma biseydi, ptesi isten msj atti, hazir ol ben gelince cikalim hediyeyi alalim dedi, bende o gün çok yorgundum bu gün kalsin Askim cok yorgunum dedim. Sonra geldi kapiya aradi in asagiya geldim diyo, bende dedimki msjimi almadinmi, bana diyoki senin ne Dedigin onemli degil, ben sana hazirlan dedim diyo tel de bagiriyo ! Eve geldi, dedim Askim benim dedigim nasil onemli degil ya, diyoki bende isten geliyorum yorgunum ama yinede gidiyorum magazaya. Bende dedimki Askim sen yorgunum dedigin zaman sana zorla bisey yaptirdimmi ? Bana halsizlik ediyorsun dedim.
Dün aksam da bunu one surerek bana diyoki, zaten iki gündür sinir ettin beni agzinin ortasina carpacam sonunda kendimi zor tutuyorum dedi,
Benimde magazanin ortasinda sinirlerim boşaldi artik kendimi arabaya zor attim aglamaya basladim, tam iki saat agladim evde, ahliyarak yemegi yapiyorum, gelmis bana diyoki kendine gore yap ben yemiycem dedi. Bende oturdum tek basima yedim agliyarak sonrada odaya gittim yatagin uzerine uzandim agladim agladim sajinlestum, o bütün bu zaman zarfinda tv basinda cekirdek citlatti :mad:
Iki saat sonra geldi beni salona goturmeye calisti ama hiç bisey yapmamis gibi davraniyo bende gitmedim, iyim burda dedim, sarildi optu o kadar. Ne bir ozur ne bir güzel soz hic. Sadece cocukluk yapiyosun dedi ve gitti. Burda dur da dusun ben niye bu durumdayim diye diyo bana :mad:
Bende pesinden gittim salona, dedimki, sen burda iki saattir hic dusundunmu ne yaptim diye ? Dedim, bana diyoki umrumda degil benim, çünkü ben hakliyim dedi :mad:
Piskinlige bakarmisiniz ?.......
Sonra odada Sikildim salona gectim biraz oturayim diye, ama tabi o bana konusuyo ben tavirliyim. Sonra bes dkk durmadi yanimda ben yatiyom dedi ve gitti. Saat daha 9 bile olmamisti. Yarim saat sonra gittim ki muzik dinliyo, muzugi kapatip yamacina oturdum. Konusmak istedim aslinda ama o kadar kirgindim ki agzimdan kelimeler dokulmedi, agzimi bile acamadim. Sadece oylece bakistik sonra kalkip ciktim odadan. Nereye gidiyorsun yatmiycakmisin dedi, sen yanliz yatmak istemedin mi, uyu sen dedim kapadim kapiyi ciktim. Bende o uyuduktan sonra gittim yattim. Iste boyle :-(
Basit dersiniz belki ama, ben bazen gerçekten çok bunaliyorum. Bu umursamazligi beni cok yipratiyor.

O konudada sen kendini dyzelt canim bak ben hakli bile olsam, haksiz oldumu kabul etmiyom.ama.hep bende ozur diliyom..sariliyom..
Mesela o hata yaptinda beneen nasil ozur diliyosa bende hata yapinva kedi gibi donuyorum..
Kknustuk hallettik ozur diledik bitti yapiyorum.
Ozaman send3n daha kolay ozue diler emin ol bana.
Cunki gercek olan bi kavgada hakli haksiz yokdur.
2 atrafda haklidir ve haksizdir oranlari degisir..
Oyzuden ozur sart benim gozumde:)
Ya haksiz olunca ozur diliyorum hemen, kabul ediyorum hatami, ama onda bu yok. Hep ben hakliyim ayaklari

Kizlar dun bende esimden cikardim sinirimi.. cok sinirliyim anlayamiyorum.. Allahdan anlayisli oluyor.. kiyamiyorum oyle olunca..
Sen artik fazla oluyosun! Eve gelince beni mutsuz ediyosun! Dedim..
Cok kafasina takdi cok uzuldum ya kocacigimin psikolojisini bozdum dun ozur diledim ama bugun eve geldinde kolesi olcam:D
Onu hic ayaga kaldirmicam bile :D
Yaa iste bak biz boyleyiz bi hata yapinca hemen gonul alma planlari yapiyoruz. Ama karsi tarf kalbimizi kirinca Noluyo hic koca bir hic ! Hic birşey degismiyo :mad:
Mutlu olmak istiyorsam, onun bisey olmamis ayaklarina uymaliyim, yoksa huzur bozan cocukluk yapan, Kendi kendini uzen ben oluyormusum !

Geri