Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kızlar Elfidasenem için düşündüklerinize katılıyorum ama erkeklerin çoğu bu şekilde ve brnce eşinde cok çocuk istiyor erkekler bizm gibi değil ler duygularını içlerine atıyorlar biz ağlarız birine anlatırız bi şekilde avunuruz ama onlar öle değiller ve çoğu bu şekilde gergin oluyolar onuda anlamak lazm rabbim inşallah hayırlı sağlıklı bi bebis gonderirde aradaki sorunda kalkar ne diyelm helmz bunları yaşarız ama bi kaç güne geçer hem erkekler her zmn vurdumduymazdir kizlar biz kendmizi yirtariz onlar bişey yokmuş gbi davranirlar hepsi öle bunları sorun haline getirmek yerine hayatı yaşamaya bak yoksa günden güne kendne zarar verirsn başka da hiçbişey olmaz

of kzlar yardm sol kasgm cok agryr ara ara dun gece sol tarafma yatamadm bugun 2kere su gıbı akntm geldı tam sarı degl tamda beyaz degl ya neden boyle oluyr karnmn sol tarafda agryo bazen annemde dyo hamlelkte okdr sancı olmaz ama ben oluyo dye duymstm meraktanda catlyrm 2gunum kaldı :(

kzlar yazdgm yazı ckmyo uye olmadgm ıcın mı acaba tekrar yazyrm kasgmn sol tarafı cok agryo ara ara dun gece sol tarafma yatamadm bazen karnmn sol tarafıda agryo gogsumun halkasnda ınce bı damar ckms ve bugun ıkı kere su gbı akntı geldı ne sarı ne beyaz renkte 2gunum var cok merak edyrm kafayı ycem kzlar ya :(

Yazdiklarini okudum inan ne dusuncegimi.ne diyecgimi bilemedim.. encok kizdifum senin je dedigin onemli degil ben hazir ol dedim demesi sonra o laf carpicam gibi..
Bilmiyorum cocugun varmi ama.yoksa eger bence cocuk icin acele etme. Tabiki durumunj detayli bilmiyom ama ben olsaydim cocuk dusunmezdim bu halde ve ona derdim.cocuk istemiyom suanda cunki seninle mutlu olacagimiza inanmiyom.diye..
O cocugu nereye getircekki o.. boyle saygisiz bir evliligin icinemi..
Bilmiyorum Rabbim.esini islah etsin.
Elbet hepimizin sorunlari var cekilmez yanlari var esimizin ama bilmiyorum..
Sen nekadar suredir evlisin

Canim iki bucuk yillik evliyim, Esim aslinda cok iyi niyetli, merhametlidir ama odun dur ne yazikki. Demin konustuk, herseyi soyledim, size yazdigim herseyi onada soyledim. Hak verdi uzuldu gozleri doldu, bunlar sinir aninda soylenmis sozler bunlara takilip üzme kendini dedi. Ben hic gerçekten sana vururmuyum o sadece oyle agizdan cikan bir laf dedi. Bende dedim ki Askim, sen oyle soyluyor olsan bile, yapmani gerektirecek hiç bisey yapmamistim ki, sen boyle her canin estiginde bana boyle mi davranacaksin dedim ? Hem dedim kendini yerime koy, o an ben olsaydin nasil tepki verirdin dedim ? Dediki gulerdim ustunde durmazdim. Dedim Madem oyle o anda sen niye oyle yapmadinda o kadar sinirlendin ? Dünya nin en sacma sozlerini de etsem, sana oyle davranma hakkini vermez sana dedim.. Ya bende yorgundum aniden fazla tepki verdim biliyorum dedi. Aksam gelip bana boyle aciklama yapsaydin bende konuyu belki kapatirdim dedim, ama sen susmayi umursamamayi tercih ettin beni iyice kirdin dedim... Yani velhasil iyice konustuk baristik tatliya bagladik kizlar :)
Ben yine agladim agladim simdi rahatladim ama :)

Ve ayrica senin yazilarinda farkediyorum unlem.isareti cok kullaniyosun. Aslinda bu demek.soylediklerine dikkat cekmek vurgulamak istiyosun cunki neden esin hep susturyo.. unlem cok kullanman dikkatimi cekmisti canim simdi nedenini anliyorum

Unlem hangisi oluyo, bu mu !... ?
Yok ya, ben daha oncede boyle yazardim hep. Her zaman yanlis anlasilmak beni korkutur ve Her zaman detayina kadar aciklama ihtiyaci duyarim. Esim tam tersi cok rahat bi tip, banada karsi boyle olunca guceniyorum. Ama Esim diyoki cocugumuz olunca bu kadar ince dusunmek için firsatin olmiycak diyo. Bilmiyorum ki o mu hakli acaba ? Yasayip goreceğiz

Canim iki bucuk yillik evliyim, Esim aslinda cok iyi niyetli, merhametlidir ama odun dur ne yazikki. Demin konustuk, herseyi soyledim, size yazdigim herseyi onada soyledim. Hak verdi uzuldu gozleri doldu, bunlar sinir aninda soylenmis sozler bunlara takilip üzme kendini dedi. Ben hic gerçekten sana vururmuyum o sadece oyle agizdan cikan bir laf dedi. Bende dedim ki Askim, sen oyle soyluyor olsan bile, yapmani gerektirecek hiç bisey yapmamistim ki, sen boyle her canin estiginde bana boyle mi davranacaksin dedim ? Hem dedim kendini yerime koy, o an ben olsaydin nasil tepki verirdin dedim ? Dediki gulerdim ustunde durmazdim. Dedim Madem oyle o anda sen niye oyle yapmadinda o kadar sinirlendin ? Dünya nin en sacma sozlerini de etsem, sana oyle davranma hakkini vermez sana dedim.. Ya bende yorgundum aniden fazla tepki verdim biliyorum dedi. Aksam gelip bana boyle aciklama yapsaydin bende konuyu belki kapatirdim dedim, ama sen susmayi umursamamayi tercih ettin beni iyice kirdin dedim... Yani velhasil iyice konustuk baristik tatliya bagladik kizlar :)
Ben yine agladim agladim simdi rahatladim ama :)
Coookk mutlu oldum canim inankii.. Cok sukur Rabbime.. Rabbim yuvalarimizi huzursuz eylemesin amin.. herzaman Ya vedud ismini soyle Allahin.. bu sevgiyi muhabbeti arttirir..
Mutlu olmana mutlu oldum cok simdi tek mesele yarin adet olcanmi bakalim:)
Haberini bekliyoz..
Konusmak herseyi halleder..

Slm kızlar ben geldim Nasılsıniz özledim sizi :) elfidacim eşinle arayi düzeltmene sevindim umarım esin akıllanir ve tekrar yapmaz aynı hataları canım
Canim bende seni ozledim :)
Valla Esim bu sefer galiba anladi beni yanii boyle hissettim. Umarim bidaha yapmaz ama yaparsada artik sonucuna katlanir ;-)
Burda boyle ozelimiz i actim size, ama gerçekten dertlesmeye ihtiyacim vardi, basiretim baglandi sanki, hiç bisey dusunemez oldum. Neyse sükür ki tatliya bagladik. Ama yine benim adimimla oldu. Bunuda ona soyledim. Bakalim bundan sonra degisecek mi, ama zor ya. Can çikar huy cikmaz demisler.

Geri