Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Hermevsim cim sen mideni uşutmuşsun canim, bugün ayaklarini sicak tut, sadece sicak seyler iç bakalim gececekmi.. Cok gecmis olsun canim.
Arzumgamzem sen nasilsin, atagin ne durumda, geciyor mu canim ? Cokkkkkkk cabuk gecmis olsun canim benim.

Coookk mutlu oldum canim inankii.. Cok sukur Rabbime.. Rabbim yuvalarimizi huzursuz eylemesin amin.. herzaman Ya vedud ismini soyle Allahin.. bu sevgiyi muhabbeti arttirir..
Mutlu olmana mutlu oldum cok simdi tek mesele yarin adet olcanmi bakalim:)
Haberini bekliyoz..
Konusmak herseyi halleder..

Canim bu sabah cok az Lekelenme oldu, sanirim bugün adet olurum....... Yine kismet degilmis Napalim.... Artik onumuzdeki asilama programina odaklanacam yine, pek umudum yok asilama dan ama belli de olmaz Hani olur mu olur....

Kizlar sozum burda ki herkese ve tum hamislere, beni burda yanliz birakmayin Olurmu, arada gelin beni kolacan ediverin... Sanki burda en sonda kalicam, oyle bir hissim var çünkü..... Hayirlisi olsun....

Arzumgamzem sana sorucam sorucam unutuyorum hep.. Seninde yorulunca ayak topuklarin sisiyormu agiriyor mu ? Eklem yerlerin, diz kapaklarin agiriyor mu ?
Ben cocuktum, 6 yasimda basladim Acile gitmeye topugum agiriyor diye. Her seferinde beni geri gonderirlerdi, hizli buyuyo o yüzden kemikleri agiriyor diyorlarmis. Karin agrisi için de, bi defa yanlis teshis koymuslar, karindan fitik ameliyatı olmustum, oda 7 yasimdaydim. Anliyacagin cok zorrrrrr günler gecirdim. Ayak problemlerim hala devam ediyor. Ama eskisine gore cok sükür cok iyiyim.

Bide sunu soyliyim aklima gelmisken, Eskiden yikandigim gün, gün boyu disari cikamazdim, ciktigim anda atak gecirirdim. Ama Simdi, o konuda da rahatladim, düzenli ve iyi dozajli ilac sayesinde artik boyle sikintim da kalmadi. Ama bide su varki ben kendime cok dikkat ediyorum, hep usutmeyecek sekilde giyiniyorum, ve sadece pamuklu giysilzr giyiyorum. Lycra, polyester guysilerden uzagim. Bu yüzden ataklarim azaldi. Sende dene bak goreceksin seninde aealacak.

Kızlaaaaar günaydınnnn :) adetime 6 gün kaldı ama 3 gündür inanılmaz derecede ağrım var adet ağrısı gibi kasık ağrısı ve akıntı. Hep erken oldum sanıyorum ama yok. Annem de kesin hamilesin bu ay diyo çünkü onda da olmuş ama umutlanmak istemiyorum yine ya :( şu erken gebelik testlerinden yapsam belli olur mu ki?

Kızlaaaaar günaydınnnn :) adetime 6 gün kaldı ama 3 gündür inanılmaz derecede ağrım var adet ağrısı gibi kasık ağrısı ve akıntı. Hep erken oldum sanıyorum ama yok. Annem de kesin hamilesin bu ay diyo çünkü onda da olmuş ama umutlanmak istemiyorum yine ya :( şu erken gebelik testlerinden yapsam belli olur mu ki?
Hayirlisi insaallah.... Daha erken bence, iki gün kala test yapabilirsin insaallah olur pozitif

Unlem hangisi oluyo, bu mu !... ?
Yok ya, ben daha oncede boyle yazardim hep. Her zaman yanlis anlasilmak beni korkutur ve Her zaman detayina kadar aciklama ihtiyaci duyarim. Esim tam tersi cok rahat bi tip, banada karsi boyle olunca guceniyorum. Ama Esim diyoki cocugumuz olunca bu kadar ince dusunmek için firsatin olmiycak diyo. Bilmiyorum ki o mu hakli acaba ? Yasayip goreceğiz
Anliyorum bana oyle gelmosti sadece..Insallah canim cookk mutlu olursunuz herdaimmm

Daha erken 4 gun kala hamilelik testi yapaliyon.. oda erkrn hamilelik testi.. 3 gun dahq beklw dene bi..
Insqllah hsmistirsin

Canim ya, çok utaniyorum, sizi burda cok uzdum biliyorum hakkinizi helal edin nolur. Çok sükür ki baris ilan ettik ama Esim hala cocuk muamelesi yapiyo bana, Kiz cocugumsun diyo bana, kizimiz sana cekerse yandim ben diyo. Bende dedim Kiz cocugu daha da nazli dir tahmin edemezsin dedim. Neyse acikca herseyi kinusunca, beni anladi sanki :)
Hayir utanilcak bisry yok sen bizi uzmedin.. tamam uzulduk ama sen uzgun oldugun icin paylastigij icin degil.. simdide mutlu oldugun icin cok mutluyum kendi adima..
Herseyin cozumu var
Unuttuk gitti bunu:)

Geri