Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Mens miktarında zaman zaman değişim olabilir.Lekelenmeler,kist,yara,miyom,hormon dengesizlikleri,yerleşme kanaması gibi nedenlerden olabilir.Bu yüzden bu şekilde gebelik teşhisi olmaz.Kafanıza çok takılıyorsa test yapın emin olun.Umarım en kısa zamanda mutlu haberlerinizi alırız.

26-30 Gibi adetim bitti eşimle krunmadan 10 ocakta ilişkiye Girdik yumurtlama dönemine denk Gelmişmi belirtilerin bir kısmı var Fakat Göğüs uçlarında bişe yk hamile olma olasılığım kaç bebek istiyoruz

Olasılıklara göre yorum yapmak büyük olasılıkla sizi üzer.(Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur )Mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.

Ben de yeni üyelerden biriyim. Uzun zamandır takip ediyorum burayı. Biz de eşimle bebek istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık. Ama ben polikistik over hastasıyım. Doktorum açıkça hemen hamile kalma olasığımın düşük olduğunu söyledi. Ama bu ay solumdan yumurtlayacağımı da söyledi kocaman bir yumurta gözüküyormuş. Yumurtlamamı hem idrar testiyle hem de doktorumun önerdiği tükürükle yumurtlama testiyle takip ettim. 5 ocakta adet olmuştum. 8. günde yani 13 ocakta idrarla yumurtlama testim çift çizgi çıktı. o gün ilişkiye girdik daha sonra gün aşırı ilişkiye girdik. Tükürük testi de tam yumurtlama zamanını gösteriyor. 16-17 ocakta tükürük testim pozitif çıktı. o günlerde de ilişkiye girdik. Tam yumurtladığım vakti iyi değerlendirdik yani. En son dün ilişkiye girdik işte.. Ama şu an kasıklarımdan aşağıya doğru kasılmalar var ağrı yapıyor arada bir bıçak saplanıyor gibi sancılar tutuyor bacağıma iniyor. Sanki karnımın altı şiş gibi hissediyorum. Tuvaletim varmış gibi geliyor. Acaba rahim mi hazırlanıyor dersiniz? Döllenme olma ihtimali yüksek aslında ama Allah ım izin verirse olur :) yorumlarınızı bekliyorum

Ben de yeni üyelerden biriyim. Uzun zamandır takip ediyorum burayı. Biz de eşimle bebek istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık. Ama ben polikistik over hastasıyım. Doktorum açıkça hemen hamile kalma olasığımın düşük olduğunu söyledi. Ama bu ay solumdan yumurtlayacağımı da söyledi kocaman bir yumurta gözüküyormuş. Yumurtlamamı hem idrar testiyle hem de doktorumun önerdiği tükürükle yumurtlama testiyle takip ettim. 5 ocakta adet olmuştum. 8. günde yani 13 ocakta idrarla yumurtlama testim çift çizgi çıktı. o gün ilişkiye girdik daha sonra gün aşırı ilişkiye girdik. Tükürük testi de tam yumurtlama zamanını gösteriyor. 16-17 ocakta tükürük testim pozitif çıktı. o günlerde de ilişkiye girdik. Tam yumurtladığım vakti iyi değerlendirdik yani. En son dün ilişkiye girdik işte.. Ama şu an kasıklarımdan aşağıya doğru kasılmalar var ağrı yapıyor arada bir bıçak saplanıyor gibi sancılar tutuyor bacağıma iniyor. Sanki karnımın altı şiş gibi hissediyorum. Tuvaletim varmış gibi geliyor. Acaba rahim mi hazırlanıyor dersiniz? Döllenme olma ihtimali yüksek aslında ama Allah ım izin verirse olur :) yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.Açıkçası belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı ve yanlış olur.Gecikmeniz olursa siz test yapın..Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

Arkadşlar ben bişey sormak istiyorum ock 11 de adet oldm ama normal adtimden farklydı 6 gün süren adtim 3 gün sürdü tam kırmzı değl kahverengyle karışktı özür dilerm ama bu günler boyunca 4 ped kullandm onlarda tam dolmadı 4.gün ara ara kahverengi leke geldi. Şuan belirtm yok sadece sol göğsümün ucuna bastrdğmda acı hssediyorm böyle bişey yaşayn varmı bu arada adtim gününde oldu

Arkadaşlar merhaba bende yeni üyeyim.. Bikacgundur devam eden bazi rahatsızlıklarım var var öncelikle çok fazla gaz sancım ve gaz sorunum.. Bel ağrılarım ve çok şiddetli olmayan adet olacakmışım gibi sancılarım sağ bacagımdada hafif ağrı... bunlar hamilelik belirtisi olabilirim.. Adetime daha 12 gün var bugün merakimdan gebelik testi aldım .ama negatif çıktı.. Sivilcelerimde çıktı normalde hiç bu kadar erken çıkmazdı bi bilgisi olan varmı hemen yazarsaniz sevinirim 5aylık evliyim bebek istiyoruz....

Geri