İşte Karşınızda Kösem Sultan

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
İşte Karşınızda Kösem Sultan
iste_karsinizda_kosem_sultan_h24702_49d74.jpg


Dizinin aylardır Türkiye ve yurtdışını kapsayan cast çalışması sona erdi.


ABLASI DA OYUNCU
Oyuncu Hande Soral'ın kız kardeşi olan Bensu, Vicdan dizisinin ardından başrol oynadığı okul projesi Boynu Bükükler'le dikkatleri üzerine çekmişti. Star TV'de ekrana gelecek olan Kösem Sultan'da daha önce Beren Saat ve Tuba Büyüküstün gibi oyuncuların ismi geçmişti. Sibel Kekilli'yle de görüşen yapım şirketi Tim's Production ilk sezonun önemli karakteri Kösem Sultan'ın annesi Safiye Sultan için de çalışmalarına devam ediyor.
BENSU SORAL KİMDİR ?

1991 senesinde Bursa Şehri’nde doğmuş olan oyuncu, son dönemin dikkat çeken yetenekleri arasındaki yerini almıştır. Bursa İnegöl’de eğitimine devam eden Bensu Soral, burada İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Özellikle Vicdan Dizisi ile çok büyük bir kitleye ulaşmayı başaran Bensu Soral, hala aynı dizi ile ekran karşısına geçmektedir. Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü’nde eğitim görmekte olan güzel oyuncu, dizi ile birlikte eğitimini de sürdürmektedir. Okulunu mutlaka bitirmek istediğini her fırsatta dile getiren Soral, sosyal medyayı da etkin bir şekilde kullanmaktadır. Oyuncu Hande Soral’in öz kardeşi olan Bensu Soral, ekran karşısına geçmesini sağlayan ve ilk dizisi olan, TRT’nin yapımı “Yol Ayrımı” dizisinde rol alarak, beğeni toplamayı başardı.

Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın “Kader” isimli şarkısına çekmiş olduğu klipte de rol alan oyuncu, burada da dikkat çekmiştir. Bir dönem yapmış olduğu modelliği diziler nedeniyle bırakan güzel oyuncu, sinema filmleri çekmek istediğini ve hayatındaki en büyük hayallerinden birisinin de bu olduğunu ifade ediyor. Instagram’da sık sık paylaşımlarda bulunan Soral, kendisini özgürlüğüne düşkün olarak tanımlıyor. Tanınmasına en büyük katkıyı sağlayan, Kanal D’de yayınlanan dizi Vicdan, büyük bir seyirci kitlesine ulaşarak, Soral’in çok daha büyük bir popülarite kazanmasını sağlamıştır. Oyunculuk konusunda eğitim almayı düşündüğünü ve bulduğu ilk fırsatta bunu gerçekleştirmek istediğini söyleyen Bensu Soral, ablası olan Hande Soral’in de kendisine büyük bir destek verdiğinin altını çiziyor.
 
Üst