İşte Meleklerim 2013 Trendlerinden Biri de XXL Giyme Modası...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
İşte Meleklerim 2013 Trendlerinden Biri de XXL Giyme Modası...
XXL Giyme Modası
2013 Trendi XXL Giyme Modası

Moda kuralı, XXL giyinme trendi ile tarihe karıştı, şimdilik!


Eskiden vücudumuza tam uyan kıyafetlerin mükemmel olduğunu düşünürdük. Ama şimdi her şey değişti. Evet herşey değişti bol kıyafetler giyim in oldu...Artık herkes cuvala girmiş misali gibi bol bol sokaklarda dolaşacağız...:)Modaysa boynumuz kıldan ince kardeşim...XXL değil 5XL dese bile giyilir...:D:D İşte buna karar veren hanımlar için büyük boy kıyafet modellerimiz....


xxl modasi-39c.jpgxxl modasi (1)-17.jpg


MaxMara

2012-2013 Sonbahar Kış moda sezonunda tasarımlar cidden büyük. Büyük derken, gerçek kelime anlamını kastediyoruz: Büyük, kocaman giysiler!

XXL giyinmek, yani her zamanki bedenimizden en az 2 beden büyük giyinmek pek popüler olacak önümüzdeki sonbahar ve kış sezonunda. Özellikle paltolar, pantolonlar ve kazaklar... Burada size düşen, XXL kıyafetler ile nasıl şık ve "stylish" görüneceğinizi öğrenmek.
xxl modasi (2)-194.jpgPaltolar, kabanlar: Dış giyimin temel direği paltolar bu sezon büyük ama güzel, şüpheniz olmasın.

Jil Sander'in paltoları hem feminen hem şık. Mary Katrantzou ve Francesco Scognamiglio'da ise palto ve kabanlar büyüleyici baskılar ile süslü. Gucci ve Moschino'da ise militer detaylar var.

Ceket, kazak, hırka ve üstler: Büyük bedenleri bu parçalarda da değişik şekillerde görüyoruz. Kabarık yuvarlak kollar, asimetrik etek boyları, büyük eksantrik yakalar... Balenciaga, Chloe ve Ports 1961'de bu tasarımlar dikkat çekiyor.


(Stella McCartney)

Pantolonlar: Büyük, çok büyük ve geniş pantolonları giymeye henüz hazır mıyız, bilinmez ama pantolonlar XXL konusunda çok iddialı! Merak edenler; St.John, Sportmax, Robert Verino ve MaxMara 2012 Sonbahar koleksiyonlarına bir göz atsınlar.

Etek ve elbiseler: Etek ve elbiselerin siluetleri kabarık ve neredeyse top şeklinde. Alexander McQueen yine yapmış yapacağını, tasarımda resmen uçmuş!xxl modasi (3)-e.jpg
Büyük boy kıyafetleri nasıl giyeceğiz?

- Kontrast oluşturmak için XXL giysileri, dar parçalarla kombinleyin. Üstünüzde sadece tek parça büyük beden olsun. Bol bir trikoyu, kalem etek ya da dar pantolonla giymek gibi.

- Odak noktasını büyük beden parçada tutmak için aksesuvarlardan uzak durun.

- Ne kadar büyük o kadar iyi. Kendinize en az 2 beden büyük gelen bir parça seçin. Ama "bu bana fazla, içinde kayboluyorum" derseniz, kemer kullanın.
 
Üst