Etiketler:
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

İşte Meleklerim Dünyanın En Enteresan Çantaları....

Konu, 'Ayakkabı Çanta Firmaları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

En İlginç Çanta Modelleri Değişik Çanta Modelleri

Böylesine değişik ve enteresan çanta görümüşmüydünüz..Ben görmemiştim ...Ve sizinle de paylaşmak istedim...Bakalım sizler beğenecekmisiniz..Tabi kullanmaya cesaret edebilirmisiniz bilemiyorum..Çünkü bana çantadan daha çok dekorasyon süs olarak daha uygun geldi bana....Yahu laviş bunlarla sokağa çıkılmaz derseniz eğer işte size normal ve şık çanta modelleri :D:D

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

İşte Meleklerim Dünyanın En Enteresan Çantaları.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte dünyanın en garip yasakları

İşte dünyanın en garip yasakları

Dünyanın çeşitli ülkelrinin kendine has yasakları duyanları tebessüm ettiriyor. İşte ilginç yasaklardan bazıları Böcekler dahil hiç bir canlının öldürülmesine izin verilmeyen ABD'nin Arkansas eyaletinde kocanın karısını ayda bir dövmesi normal karşılanırken, birden fazla dövmesi yasaklanıyor. California'da Pasifik kıyısında kelebekleri rahatsız etmek, San Fransisko'da kilisede günah...
  2. Marc Jacobs Çantalar- Dünyanın En İyilerinden

Marc Jacobs Çantalar- Dünyanın En İyilerinden

marc jacobs çanta marc jacobs türkiye Dünyanın en kaliteli ve lüks markalarından... Hillary Duff
  3. Versace Çantalar - Dünyanın En İyi Tasarımlarından

Versace Çantalar - Dünyanın En İyi Tasarımlarından

versace çantalar versace çanta çanta modelleri dünya haritalı fiyatları Halloween Pick: Versace Kiss Stamped Croc Satchel Versace Kiss-Print Shopper (3325 $) Versace Croc-Stamped Handbag (2065 $) Versace Embossed Patent Leather Tote (1510 $) Versace Red Fox Hexagonal Tote (3768 $) Versace Small Croc-Embossed Tote (1775 $)...
  4. Dünyanın En Kapsamlı Topografik Haritası Burada Melekler

Dünyanın En Kapsamlı Topografik Haritası Burada Melekler

dünya topografik haritası nasa bilinen en büyük topografik harita resimleri görüntüleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Yavuz Sultan Selim Han zamanında yaşamış olan dünyaca ünlü denizcimiz Piri Reis'in ilk haritayı çizmesinden bu yana tam 498 yıl geçti melekler :) Piri Reis'in bilgilerinin üstüne bilgiler katıldı. Keşiflerin de tamamlanmasıyla birlikte dünya haritası dünya dümdüz bir...
  5. İşte Meleklerimize Rengarenk Plaj Çantaları...

İşte Meleklerimize Rengarenk Plaj Çantaları...

Plaj Çantaları Plaj Çanta Modelleri Tatile plaj çantanızı almadan gitmeyin meleklerim...İşte sizler için en güzellerini derlediğim rengarenk plaj çanta modelleri burada....Her renke her zevke uygun plaj çantaları.....İşte meleklerim en güzel plaj elbiseleri ile çantaları kombin yapabilirsiniz...

Sayfayı Paylaş