İşte Nokia 603 -Nokia'nın Yeni Modeli

T

TİTAN

Forum Okuru
İşte Nokia 603 -Nokia'nın Yeni Modeli
nokia 603 nokia yeni modeli hangisi tanıtımı özellikleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler
Her geçen gün gelişen ve değişen modellerle cep telefonu piyasası hareketliliğine devam ediyor melekler :) Size en son nokia n9 tanıtımını yapmıştık forumumuzda.Şimdi ise nokia'nın dünya lansmanını İstanbul'da yaptığı yeni modeli nokia 603 'ün tanıtımını yapmak istiyoruz melekler :)


nokia_603-215.jpgYeni Nokia 603 ekonomik fiyata sahip olmasına rağmen bir akıllı telefondan beklenen özelliklerden taviz vermemesiyle öne çıkıyor. Nokia 603 en yeni uygulamaların yanı sıra tek dokunuşla eşleşme, paylaşım ve etiket okuma gibi özellikler sunan NFC özelliğine de sahip. Nokia 603'ün sunduğu NFC deneyimini tamamlayan Nokia Luna Buletooth Kulaklık da farklı tasarımıyla dikkat çekiyor.

Nokia 603 akıllı telefon deneyimi ilk kez yaşayacak olan kullanıcıların yanı sıra en yeni Nokia teknolojisine terfi etmek isteyen akıllı telefon severleri hedef alıyor.

Nokia, bu en son modeliyle kaliteli deneyimin sadece yüksek fiyatla eşleştirilmemesi gerektiğine olan inancını ortaya koydu. Nokia 603 güneş ışığı altında rahatlıkla kullanım için özel tasarlanmış, çizilmelere dayanıklı 3, 5 inç ClearBlack ekranıyla kusursuz ve bütünsel bir tasarım sunuyor. 200 euro'luk (vergiler hariç tavsiye edilen fiyatı) uygun fiyatına rağmen, haritalar, en yeni sosyal ağ oyun ve uygulamalarının yanı sıra fotoğraf çekme, düzenleme ve paylaşma özelliklerini de sunan cihaz, tüm bunları hızlı grafik işlemcisi sayesinde üstün grafik performansıyla yapabiliyor. Nokia 603, NFC özelliği sayesinde içerik paylaşımı, Nokia Luna Buletooth Kulaklık gibi aksesuarlarla eşleşme özelliğinin yanı sıra kullanıcılarına, dünyaca ünlü Angry Birds oyununun daha önce görülmemiş seviyelerini keşfetme olanağı sunuyor.

Nokia Akıllı Telefonlar Portföy ve İş Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tuula Rytila şunları söylüyor: "Nokia 603 ile akıllı telefon portföyümüzü dünyanın dört bir yanındaki insanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yenilemeye devam ediyoruz. Fiyattan bağımsız olarak tüm Nokia akıllı telefonlarının aynı ustalığı ve güvenilir Nokia kalitesini sunmasını hedefliyoruz. NFC ile tek dokunuşla eşleşme ve paylaşım gibi sürprizlerle daha iyi bağlantı imkanı sunmayı amaçlıyoruz."
 
Üst