Işte ünlüler Ve Garıp Takıntıları…

Işte ünlüler Ve Garıp Takıntıları…
ÜNLÜ ISIMLERIN BIRBIRINDEN ILGINÇ TAKINTILARI OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ? KIMI GITTIĞI HER ÜLKEDEN PERUK SATIN ALIYOR, KIMI EVINDE KARAFATMA BESLIYOR, KIMI ISE KÖPEĞINE PORSELEN TABAKTA YEMEK SERVISI YAPTIRIYOR.CEM YILMAZ:

GÖSTERI ÖNCESI KULISTEKI KANEPEDE MUTLAKA UYUYAN ÜNLÜ KOMEDYEN, BU ŞEKILDE KAFASINI BOŞALTIP, ENERJI TOPLADIĞINA INANIYOR.


AYSEL GÜREL:

SÖZ YAZARI AYSEL GÜREL EVINDE KARAFATMA BESLIYOR. GÜREL GEÇEN HAFTA "HATICE" ISMINI VERDIĞI KARAFATMASINI ÖLDÜRDÜĞÜ GEREKÇESIYLE KIZI MÜJDE AR'I 'SEN KATILSIN' DIYEREK EVINDEN KOVMUŞ.


SEREN SERENGİL:

ÜNLÜ ŞARKICI GITTIĞI RESTORANLARDA KÖPEKLERINE DE PORSELEN TABAKTA SERVIS YAPTIRIYOR. ŞARKICI MASADA YEMEĞINI YERKEN, KÖPEĞI DE AYAĞININ DIBINDE KARNINI DOYURUYOR.


MAHZAR ALANSON:

MFÖ GRUBUNUN ÜYESI MAZHAR ALANSON, GITTIĞI HER YURT DIŞI SEYAHATTEN DEĞIŞIK BIR PERUK SATIN ALIYOR. ÜNLÜ MÜZISYENIN EVINDE YAKLAŞIK 200 ADET PERUK BULUNDUĞU SÖYLENIYOR.DEMET AKALIN:

SAHNEYE ÇIKMADAN ÖNCE ÇANTASINDAN ÇIKARDIĞI NAZAR BONCUKLARINI KULISTEKI ODASININ HER YANINA ASAN ŞARKICI BIR DE BU BONCUKLARI OKŞUYOR. AKALIN, AYRICA BIR KASE YOĞURT YEMEDEN SAHNEYE ÇIKMIYOR.


DENİZ AKKAYA:

MANKEN VE OYUNCU DENIZ AKKAYA, DOSTLARI ARASINDA, YAKIN ARKADAŞLARININ ÖNEMLI GÜNLERINI ASLA UNUTMAMASIYLA ÜNLÜDÜR. AKALIN, ARKADAŞLARINA ÖZEL GÜNLERINDE SADECE MAVI GÜL GÖNDERIYOR.


SELİN TOKTAY:

MANKEN EVINDE AMPUL KULLANMIYOR. HER ODADA SADECE MUM YAKIYOR. TOKTAY, SORANLARA DA STRESSIZ VE DOĞAL BIR ORTAMDA YAŞAMAK IÇIN BÖYLE YAPTIĞINI SÖYLÜYOR.


SEZEN AKSU:

ÇARŞAFTAN ELBISE, KÜPEDEN YÜZÜK, YÜZÜKTEN KEMER TOKASI, ETEKTEN BLUZ YAPMAYA BAYILIYOR. AKSU, AYAKKABILARININ DA TOPUKLARINI BIRBIRLERIYLE DEĞIŞTIRIYORMUŞ.


GÜLBEN ERGEN:

AŞIRI YÜKSEKTEN VE YILANDAN ÇOK KORKUYOR. AYRICA AĞZINA PEYNIR SÜRMÜYOR.


AŞKIN NUR YENGI:

YEMEK YEDIĞI TABAKTAN, HERHANGI BIR PARÇA ALINMASINA KIZIYOR. TABAĞINDAN KIMSENIN YEMEK ALMAMASINA DAIR TAKINTISI OLDUĞUNU SÖYLÜYOR.

FUNDA ARAR:

AYNI RENK AYNI ÇEŞIT KEMER YA DA AYAKKABI ALIYOR.

MAHSUN KIRMIZIGÜL:

YATAK ODASININ CAMLARINI SIYAH PERDE ILE KAPATIYOR, ÇÜNKÜ SABAH ODASINA GIREN GÜNEŞ IŞIĞINDAN NEFRET EDIYOR.

CANDAN ERÇETIN:

BRONZLAŞMAKTAN HOŞLANMIYOR. YAZ TATILLERINDE, GÜNEŞTEN KORUNMAK IÇIN ELINDEN NE GELIYORSA YAPIYOR. ERÇETIN, SAHNEYE ÇIKMADAN ÖNCE DE MUTLAKA BAL VE ILIK SU ISTIYOR.


BÜLENT ERSOY:

BATIL INANÇLARIYLA TANINAN ERSOY, MERDIVEN ALTI GÖRDÜĞÜNDE UĞURSUZLUK GETIRECEĞINE INANIYOR. TEK RAKAMLI TÜM SAYILARIN UĞURSUZ OLDUĞUNA INANIYOR VE TEK SAYILI GIŞELERDEN OTOMOBILIYLE GEÇMIYOR. ÖYLE KI OTOMOBILI TEK SAYILI GIŞEDEN GERI ÇIKARMIYORSA KENDISI YÜRÜYEREK ÇIFT SAYILI BIR GIŞEDEN YOLUNA DEVAM EDIYOR. ERSOY, YOLDA KARA KEDI GÖRÜRSE SAÇINI ÇEKIYOR.

İBRAHIM TATLISES:

NAZARDAN ÇOK KORKUYOR. BU YÜZDEN SIK SIK KURŞUN DÖKTÜRÜYOR.


HÜLYA AVŞAR:

ASLA BAŞKASININ KULLANDIĞI MAKYAJ MALZEMELERINI KULLANMIYOR. KULISINE DE LITRELERCE SU ISTIYOR.


SIBEL CAN:

KULISINE GELIRKEN KENDI BORNOZ VE HAVLUSUNU GETIRIYOR.DOĞUŞ:

İLK ŞARKI SÖZLERINI KAYDETTIĞI SES KAYIT CIHAZINI YANINDAN AYIRMIYOR.

SEDA SAYAN:

SEDA SAYAN'IN TAKINTISI GÜLLER. SANATÇI, IÇTIĞI SUYUN IÇINE MUTLAKA BIR TANE GÜL YAPRAĞI ATAR. YEMEK TABAĞININ KENARINA BILE GÜL YAPRAKLARI SERPIŞTIRIR.


KADİR İNANIR:

GÜNE MUTLAKA ANZER BALI YIYEREK BAŞLIYOR. AYRICA EVININ HER TARAFINDA KURBAĞA FIGÜRLÜ EŞYALAR VARDIR.TÜLİN ŞAHİN:

YILAN ISMI BILE TÜLIN’I KORKUTMAYA YETIYOR. YILAN DERISI VE DESENLI BIR ŞEY GÖRDÜĞÜ ZAMAN ISE BAYILABILECEK DÜZEYDE BAŞI DÖNÜYOR.
 
KızılÖtesi

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Cevap: Işte ünlüler Ve Garıp Takıntıları…

Bunlarda benden nisancım paylaşım için teşekkürler

Julia Roberts
İkiz bebekleri olan Julia Roberts'ın 'örgü' takıntısı var. 'Özel Kadın', film çekimi aralarında bile sık sık ikizlerine örgü örü-yor. Televizyonun karşısına geçtiğinde en büyük zevkinin bu olduğunu söyleyen Roberts, 'Bazen elimdekini bitirmeden yatamıyorum. Bu bende adeta takıntı haline geldi' diyor.

Jennifer Lopez
Latin yıldız, şarkıcı eşi Marc Anthony'ye yemek servisini çıplak yaptığını itiraf etmişti. Şimdi de, eşiyle mum ışığında yemek yerken de giyinmeyi pek sevmediğini söyleyen seksi yıldız, 'Bu bende bir alışkanlık oldu' diyor. Lopez, üzerine bir şey giymeden eşiyle birlikte kahvaltı etmeyi de çok seviyor.
 
Üst