Etiketler:
 1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  İşte Yılın 'Kırmızı'ları

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Bu yıl 5'incisi düzenlenen "Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri" (Kırmızı Ödülleri), önceki gece yapılan törenle sahiplerini buldu. Basın reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek, reklamverenlerin, reklam ajanslarının ve reklam sektörü çalışanlarının başarılarını belgeleyip ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Kırmızı Ödülleri'ne bu yıl 110 ajanstan 1.188 başvuru yapıldı. Törende, reklam ajansı RPM Radar Yönetim Kurulu Başkanı Paul McMillen'in başkanlığında oluşturulan 13 kişilik jürinin seçtiği projelere, 33 dalda ödül verildi.
  Mercedes - Benz'e iki ödül

  Yarışmanın en önemli ödülü sayılan "Kıpkırmızı" kategorisinde birincilik ödülü Alice BBDO reklam ajansı tarafından gerçekleştirilen Mercedes-Benz kamyon reklamlarına verilirken, "basında en iyi reklam kampanyası" kategorisinde kırmızı ödülünü de yine Mercedes-Benz kamyon reklamları aldı.

  "Basında en uzun reklam metni" kategorisinde kırmızı ödülünü Medina Turgul Reklam Ajansı'nın Türkiye İş Bankası için yaptığı reklamlar alırken, "en kısa reklam metni" kategorisinde de RPM Radar tarafından gerçekleştirilen Okey reklamları kırmızı ödülüne değer bulundu. "Basında en iyi proje uygulama" kategorisinde verilen kırmızı ödülünü ise Rafineri Reklam Ajansı tarafından gerçekleştirilen Lassa reklamı aldı.

  "Basında En İyi Sayfa Kullanımı" dalında Rafineri firmasının Praktiker boya reklamı, "Basında En İyi Profesyonel Ürün/Hizmet Reklamı" dalında da Propaganda firmasının elektrik reklamı birincilik ödülü kazandı.

  Özkök: Sektör gelişiyor

  "Basında en iyi hedef kitle uygulaması" başlığı altında verilen kırmızı ödülünün sahibi Yapı Kredi Bankası bireysel bankacılık reklamlarını gerçekleştiren RPM Radar Reklam Ajansı oldu.
  Geceye basın, reklam, medya ve iş dünyasından ünlüler katıldı.
  Gecede konuşan Ertuğrul Özkök, "Reklamcılık sektörü ülkemizde gelişmeye en açık sektörlerden biridir, reklam sektörü ve buna bağlı olarak yazılı basın reklamcılığı Hürriyet gazetesinin ve diğer gazetelerin ekonomik bağımsızlığının ve ekonomik güçlerinin oluşmasına büyük katkılar vermektedir" dedi.

  Medya dünyası buluştu

  Hürriyet gazetesi Reklam Grup Başkanı Ayşe Sözeri Cemal, "Geçen yıllardaki kırmızı ödül töreni gecelerinde konuklarımız üşümekten yakınmışlardı. Biz de dahil hepimiz üşümüştük ama bu yıl salonumuz çok sıcak, bu sorunun üstesinden gelmeyi başardık" diye konuştu.
  Gecede Hürriyet gazetesi 60. yıl ödülü Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan tarafından verildi.
  Ödül verenler arasında ayrıca, Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, Hürriyet gazetesi Reklam Grup Başkanı Ayşe Sözeri Cemal, Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, Reklamcılar Derneği Başkanı Cem Topçuoğlu, Doğan Burda CEO'su Mehmet Y. Yılmaz, Sabah gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergun Babahan, Milliyet gazetesi yazarı Meral Tamer, Vatan gazetesi yazarı Okay Gönensin, Posta gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Coşkundeniz, Reklamcılar Derneği ve Vakfı Genel Müdürü Ayşegül Molu, RPM Radar Yönetim Kurulu Başkanı Paul McMillen gibi isimler yer aldı.

  Milliyet
   
İşte Yılın 'Kırmızı'ları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. PKK'nın 17 yıldır yapmadığı iş

  PKK'nın 17 yıldır yapmadığı iş

  Alman dağcıları kaçıran örgütün bu eylemi Alman basınında geniş yer buluyor. Die Welt'ten çarpıcı bir yorum geldi. Alman basını, terör örgütü PKK tarafından Türkiye'de kaçırılan 3 Alman dağcıyla ilgili olarak, örgütün bu eylemi imkansızlıklardan dolayı dünya kamuoyunun ilgisini çekebilmek için düzenlediği görüşüne yer verdi. ÖRGÜTÜN ZAYIFLADIĞINI GÖSTERİYOR Die Welt gazetesindeki haberde,...
 2. İşte Yılın Hıyarı

  İşte Yılın Hıyarı

  Evvet Meleklerim İşte Garşınızdaaa daa daa da da aha eko yaptı :) Kimsemi yok nedir? Evet Garşınızdaaaa YILIN HIYARI :))))) :parti:
 3. İŞTE! Yılın aşk iddiası

  İŞTE! Yılın aşk iddiası

  Maşallah bi boşanında ondan sonra başka biriyle olun yahuu bu ne yaa:S "Miami dönüşü evde büyük bir şokla karşılaştım" diyerek eşi Sulhi Aksüt'e boşanma davası açan Can'ın ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yle birlikte olduğu magazin aleminde dilden dile dolaşıyor. İklinin ilişkisinin Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda 13 Ağustos'ta verdiği konserin provaları sırasında...
 4. İşte yılın sorusu

  İşte yılın sorusu

  :piha:Melekler nette gezerken bir gazete de sorulan soruyu gördüm gülmekten öldüm:piha:Bence okuyunca sizde gülmekten alamayacaksınız kendinizi.Bu soruyu soran kişinin sizce akıl sağlığı yerindemidir bir deyiverin bana:DBuyrunuz:Dİşte o soruu:d * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Prezervatif yoktu,çorap kullandım.sevgilim hamile kalır mı?...
 5. İşte 2014 Yılının En Şanslı Burçları!

  İşte 2014 Yılının En Şanslı Burçları!

  2014 yılı burçlar, en şanslı burçlar, 2014te en şanslı burç Sevgili melekler, biz inansak da inanmasak da burçlarla insanlar arasında bir bağlantı olduğu da gerçek. Kimimiz az kimimiz çok burç özelliklerini taşırız. Astrologlar da burçlar üzerindeki araştırmalarına devam ediyor ve 2014 yılında burçların durumları hakkında bizlere öngörülerde bulunuyor. Bu öngörülere göre işte 2014 yılının en...

Sayfayı Paylaş