isyankar harfler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harfler...

Harfler...

C-->D B-->S A-->L G-->S F-->F E-->M D-->?
  2. Asya - İsyankar

Asya - İsyankar

Asya - İsyankar gittiğinde ruhum sanki kuş olup uçtu nerede olsan seni buldu yanında oldu hiç benzemiyor başka acı senin yokluğuna ne savaşlar başka aşklar giden dostlar sor yağmura sor rüzgara ne soğuklar ne ayaz kışlar yalnızlığı da gördüm birtek hasretinle başedemedim sor yağmura sor rüzgara ne soğuklar ne ayaz kışlar yalnızlığı da gördüm meydan okudum hayata hasret vuruyor...
  3. Mustafa Sandal - İsyankar

Mustafa Sandal - İsyankar

Korkma yaklaş, hislerinle Sanki bir adım attığını bilmez mi gönül? Geçer mi ömür? İstersen dağlar dağlar yerinden oynar oynar Sabırsız kalbim bir tek aşkına isyankar x 2 x 3 __________________
  4. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada
  5. İsyankar ve serseri nickler

İsyankar ve serseri nickler

serseri nickleri isyankar serseri nickleri isyankar nickler nicleri ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!! Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!! Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki...

Sayfayı Paylaş