İtiraf ediyorum benim aşkım böyle

Young bride

Banned
İtiraf ediyorum benim aşkım böyle
İtiraf ediyorum melişlerim h
Benşkım çok mutluyum bugün
Aşkım:Hayırdır sultanım?
Ben:Melekler mekanından +rep kazandım bugün..

Aşkım:O ne hayatım ne işe yarıyo paramı kazandırıyo gün boyu oranın başındasın maaşmı bağladılar sana?
Ben:Gülmekten kırıldım tabiii.İtiraf ediyorum benim aşkım da acık odunluk var odun kaba olur ya dal diyelim yetkililer duyun sesimi +replere para istiyoruz online süresi belli bi saati geçenlere maaş bağlayın

Oooo o zaman bizim milyarlar kazanmamız lazım canım yaa valla bu işler gönül işi ben burda çok eğleniyorum para bassam bu kadar eylenemem .

Asıl sizin bize para vermeniz lazım Sizi eğlendiriyoruz ve parada istemiyoruz Ne haberr

A'dan Z'ye hepimizin paranın bile satın alamıyacağı büyük bir kazancımız var burada; dostluk... )) Bizler sizler için hiçbir masraftan kaçınmıyor, sitenin gelişimi adına gereken masrafları göz kırpmadan harcıyoruz Karşlığını ise sizlerin sıcaklığı - dostluğu ve böyle eğlenceli bir ortamda sohbet ederek alıyoruz

Tuqce, nişanlına bizden selamlar söyle şekerim Ne yazık ki o ve diğer tüm damatlarımız bu zevkten mahrumlar Ama yinede onlar için sizlerinm stres atmanızı ve onlara karşıda relax olmanızı sağlıyoruz Aslında onların bize para vermesi lazım vallaa

Aynen öyle adminim burda stres atmazsam ona patlardım onların size maaş bağlaması lazım

Benzer Diğer Konularımız !