1. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.211
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS

  Itiraflara bakin

  Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

  isim-nick: = onorom, şehir: = ankara, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 24 BBS: Bi akşam hayli yorgundum. Elemanlar kutu pepsi almışlar. Tv'nin karşısında kutu pepsi yudumlarken kulağımı kutuya doğrulttum. Çünkü Kutunun üzerinde "İcirdeki Sesi Dinle" yazıyordu. Evet ben bir salağım.

  İsim-nick: = isimsiz, Şehir: =... Cinsiyet = Bay, Yaş: = 21
  BBS : Bir şirketin ön muhasebecisiyim. Patronum deli. Hakkaten. Bir sirketin telefon numarasini istedi benden, söyledim "7554403" numaranın ilk beş rakamını cevirdi bana döndü ve 03 nerede dedi. Tabi ben koptum.

  isim-nick: = gizmo, şehir: = manisa, Yaş: =.....
  BBS: Daha küçüktüm; okullar yağmur nedeniyle tatildi. Annemle aprtman gününe gitmiştik. Ben salak olarak komşunun arap oğlunu kirli sanıp banyoda soğuk su altında deterjanla yıkadım. Annem bana çok kızmıştı!!!!


  isim-nick: = KOTOSİM, şehir: =... Cinsiyet = Bay, Yaş: = 26 BBS:Benle alakası yok bu salaklığın ama anlatmadan duramayacağım...Üç kişilik deniz botum iki yerinden patlamıştı. Patladı dediğimde toplu iğnenin ucu kadar bile yoktu delikleri... Ben de bir yama ile yapıştırması için ayakkabıcıya verdim. ertesi gün ne göreyim adam yamayı yapıştırmış, daha sağlam tutsun diye etrafını ayakkabıyı diktikleri iğneyle dikmiş...

  isim-nick: = CANKAT, şehir: = ERZURUM, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 15
  BBS: Bir Gün arkadaşlarla Cuma namazındaydık. İlk sünneti kıldıktan sonra, farza geçtik. Sonra işte arkadaşlarımdan biri- insanlık halidir- hapşurdu. Diğer arkadaşım da namazda iken "çok yaşa " demez mi? Ama var ya selam verildikten sonra bütün cemaat gülmekten yerlere yattı.

  isim-nick: = Enes Pekdemir, şehir: = Ankara, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 19
  BBS: Bilindiği gibi her yaz zamanı geldiğinde binlerce promosyon olur... Genelde rakip firmalar arasında olur. Bunun gibi bir promosyonda ben daha 9 yaşında iken çok iyi hatırlıyorum Coca-Cola bir promosyon düzenlemişti. Reklamda şöyle diyordu : " Coca-Cola kapağının altında bedava yazısını bulana binlerce Coca-Cola hediye". Ben de reklam da geçen " Binlerce Coca-Cola hediye " dediklerinde ben de bir Coca-Cola aldım. Bedava yazısı çıktı. Bakkala girdim. Daha 10 yaşında bir çocuğum. Bakkala şöyle dedim "bakkal amca bak bana bedava Coca-Cola çıktı dedim. Şimdi bana binlerce Coca-Cola ver ". Yani ben reklamlarda geçen binlerce Coca-Cola yazısını gerçek anladım... Yani ben bir salağım.

  isim-nick: = evrim, şehir: = izmir, Yaş: = 15
  BBS: Ben ne zaman tuvalete girsem hep telefonla yılan oynarım. Tabi bunu alışkanlık haline getirdim. Artık ne zaman yılan oynamaya kalkışsam çişim geliyor. Kendimi tutamıyorum. Bi kere altıma etmiştim. Evetttttttt en salak benim.. başka kim olabilir?

  Gön: Resul Ertaş, Şehir: İstanbul, Yaş:
  Çocuktum. Yeni yeni "Gırgır" dergisi okumaya başlamıştım. Gırgır'daki karikatürlerde, özellikle Oğuz Aral'ın çizdiklerinde "Hoka Mola" diye bir cola markası çizilirdi sürekli. Ben bunu gerçek bir marka sanıp aylarca Kars'taki tüm bakkallarda Hoka Mola aradım. Bulamadım tabi. Sonra biraz daha mizah kültürüm artınca anladım ki Hoka Mola diye bir marka yok, karikatürlerde gerçek markalar böyle deforme ediliyor. Ve Hoka Mola da aslında Coca-Cola'nın deforme edilmiş hali. Evet ben bir salağım.

  Gön: JOSEPH, Şehir: ... Yaş:...
  Geçen yaz evde yemek için masa hazırlamakla meşgulken annem marketten fanta almış. Getirdi masanın üzerine koydu. Bana da servis yapmak düştü tabi.. O zamanlar fanta kapaklarında promosyon vardı tatil, havlu, top falan..Ben kapağı açtım, kapağın altından tekrar deneyin yazısı çıktı... Ben de gayet nizami bir şekilde kapağı yerine kapatıp tekrar açtım... Kapakta yine tekrar deneyin yazıyodu. Üçüncü kez de aynı şeyi yapıp kapağın altındaki yazının değişmediğini fark edince şöyle bir an kendime dönüp.. Evet ben salağım demiştim..

  Gön: Ö.A, Şehir: İstanbul, Yaş: 26
  Kardeşim anahtarı paspasın altına koymuş. Ama ben farkedeyim diye de kapıya bir not yazmış. "abla anahtar paspasın altında" diye... Allahtan benden önce kimse gelmedi...

  Gön:İsa Yıldız, Şehir: İstanbul, Yaş:
  Ben değil ama galiba kuzenim bir salak. Geçenlerde Ankara'ya taşınmış, "nasıl Ankara?" dedim, "ay çok ucuz bir şehir, yağlıboya tablo aldık on milyona, düşünebiliyo musun" dedi.

  Gön:Kemal, İstanbul, Yaş:32
  Çocukken salağın önde gideniydim. Hala salağım. "larda yüzen alsancak" Nedir ulan bu larda diye aramadığım sözlük kalmamıştı... İnsanlara sormaya da çekindiğim için yoıllarca larda diye bişey olduğunu sandım. Ne bileyim Bestecinin beceriksiz olduğunu kelimeyi ikiye bölmüş... Kimbilir benim gibi kaç kişi çocukluğunda bu duruma düşmüştür. Büyüdüğünde hala larda diye bişey olduğunu sananlar için bişiy diyemiycem...

  Gön: Resul Ertaş, Şehir: İstanbul, Yaş:
  Ben bir salağım. Başkalarının tepkileriyle hayatımı karartıyorum. Mesela bir toplulukta gülüyorum di mi? Biri diyor ki "aa süper, ne kadar içten ve doğal gülüyorsun" İşte o andan sonra hayatımı karartıyorum. Sonra ben başka bir gün bi yerde yine gülüyorum. Gülerken birden aklıma o birinin dediği "aa ne kadar içten ve doğal gülüyorsun" lafı geliyor. Sonra birden gülüşüm ağzımda donuyor. Eğer o adamın dediği lafları düşünüyorsam doğal gülmüyorumdur, bir insan hem "aa ne kadar doğal gülüyorum" diye düşünürken aynı zamanda doğal gülebilir mi? Bilinçli bir ddoğal gülme bu. yani sahte! Eyvaaah! Hemen kendi kendimden rahatsız oluyorum. Gülmüyorum sonra. Bir sürü komik espri yapılıyor. Öyle kasıp duruyorum ben... Evet salağım ben.

  Gön: İsa Yıldız, Şehir:İstanbul, Yaş:....
  Bir yıldır Turkcell hatlı cep telefonumun faturalarında bir gariplik var. Beş altı ay hiç fatura gelmedi. İlginçtir hattım da kesilmedi. Ben de bedavaya konuşuyorum diye hiç faturayı falan araştırmadım. Beş altı ay sonra fatura geldi. Yatırdım. Bankada sadece o ayın faturası görünüyordu, önceki aylara ait bir borç çıkmadı ortaya. oh sevincile diyecek yoktu. Bu böyle devam etti. Üç ay fatura yok. Sonra arada bir ay fatura geliyor. O da sadece bir ayllık fatura. Geçenlerde İş Bankasındaki hesabımı aktarırken acı gerçek ortaya çıktı. Meğerse bir yıl önce bankaya otomatik ödeme yaptırmışım cep telefonunu. Faturalar oradan ödeniyormuş. Hatta ben bazı aylar faturaları iki kere ödemişim. Evet ben bir salağım.


  eksi.com


   
 2. NuRoVSkİ

  NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Kasım 2007
  Mesajlar:
  3.006
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankaradan bı adet meleğim:)
  Cevap: Itiraflara bakin
  sonuncu berbat bısey yaa..kım dusmek ıster böle bı duruma dusmeyı
   
Itiraflara bakin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Itiraf ediyorum...

  Itiraf ediyorum...

  Yaaa ben bugün okula gitmedim okul yok dedim ama aslinda gidesim yoktuuuuuuuu.... hayatimda ilk defa böyle birsey yaptim....
 2. Bakım

  Bakım

  Araç, makina vb. gibi şeylerin elden geçirilerek tekrar iyi duruma getirilmeleri iş ve tasarıda aksayan yönleri tesbit etmeye, sağlık kontrolünden geçmeye delalet eder.
 3. Bakla

  Bakla

  BAKLA: İdrar yollarını temizler. Böbrek ağrılarını dindirir. Böbrek iltihaplarını giderir. Böbrek kum ve taşlarının düşürülmesine yardımcı olur.

Sayfayı Paylaş