itiraz ediyorum

Evlenmeye itiraz hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ender Saraç Nafaka Kararına İtiraz Etti! Ender Saraç Nafaka Kararına İtiraz Etti!
ender saraç, ender saraç haberleri, ender saraç boşanma Sevgili melekler, 2004 yılından beri boşanma davası süren Dr.Ender Saraç, mahkemenin hükmettiği nafaka kararına itiraz etti. Boşanma sonuçlanıncaya kadar 5.000 TL nafkaa ödeyen...
Magazin 0
Sevgililer Gününü Kutlamayan Eşlere İtirazınız Varsa Buyrun ! Sevgililer Gününü Kutlamayan Eşlere İtirazınız Varsa Buyrun !
Sevgili melekler, bugün 14 Şubat sevgililer günü. Bazı bayanlar bugüne pek önem vermese de yine de gönül ufacık bir tatlı sözü bile bekliyor. Peki eşler ne yapıyor? Bugünü unutuyor, hatırlamıyor, ya da gavur icadı deyip geçiştiriyor ! :sinirli...
İtirazım Var Asabiyim Ben 21
trafik cezasına itiraz dilekçesi nasıl yazılır trafik cezasına itiraz dilekçesi nasıl yazılır
Kızlar birşey soracam, geçen trafikte bana ceza kestiler ama yanlış bir uygulamaydı bana göre, suçum yoktu. Bu cezaya itiraz etmek istiyorum.Nasıl dilekçe yazacağım ?
Soru-Cevap 1
Survivor Sonucuna Nihat Doğan'dan İtiraz Survivor Sonucuna Nihat Doğan'dan İtiraz
nihat doğan haberleri survivor nihat doğan Sevgili melekler, 2012 Survivor sonuçlandı ancak yankıları ve hakkında ki konuşmalar bitmek tükenmek bilmiyor. Yarışmacılardan...
Magazin 0
Evlenmeye itiraz Evlenmeye itiraz
EVLENMEYE İTİRAZ Evlenme dosyası hazırlanırken evlenme gününden önceki günün mesai saati bitimine kadar ilgililerce, tarafların...
Kadın ve Hukuk 0