1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  "Ivana'dan Laleli'de Çok Var"

  Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  "Ivana'dan Laleli'de Çok Var"

  Cem Özer'in Ivana Sert için söylediği şok eden Laleli sözleri Ivana'nın kulağına gitti.

  < Konu Resmi..>


  Bazı ilginç çıkışları ile gündeme gelen Cem Özer, Ivana Sert hakkında yersiz bir benzetme yapınca Ivana Sert'ten de bi okadar ilginç bir cevap geldi. Sert Özer hakkında "Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş" dedi.


  Cem Özer bir programda, Ivana Sert için "Kral Müzik Ödülleri'nde gördüm. Öyle güzel değilmiş. Laleli ve Aksaray'da bunlardan çok var" deyince ortalık karıştı.
  Cem Özer'in söylediği bu sözlerden haberdar olan Ivana Sert ise "Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş, Cem Özer benim yanımdan bile geçemez" diye cevap verdi.

  Ivana Sert''e Cem Özer bunu kötü bir maksatla mı söylemiştir? diye sorulduğunda ise Sert, Cem Özer'in reklam yapmaya çalıştığını ve bu yüzden bu tip açıklamalar yaptığını savundu: Sert şöyle devam etti:

  "Cem Özer bu, tipik reklam hareketi. Gündeme gelmek için böyle gereksiz bir konuşma yapmış. Türk toplumun gözünde İvana Sert, aşağılanacak bir pozisyonda değil. Türkiye'nin önemli bir işadamı ile evlilik yapmış, Türkiye'nin önemli bir kanalında program yapıyor ve birçok davette boy gösteriyor. Ona Laleli, Aksaray'daki Rus muamelesi yapmak, yakışık almamış. Cem Özer kendisine kolay birini seçmiş ve bence hakarette bulunmuş. Bunu da sırf programı ses getirsin diye yapmış."   

Sayfayı Paylaş