İyiki Doğdunn Ağammmm :D:D

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
İyiki Doğdunn Ağammmm :D:D
sevgili sadminimizzz ağamız paşamızz abimizzz doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana baştaa sağlıkkk sıhatt mutlulukk ve bolll şanss getirsin ailenle ve çocuklarınlaaa hep mutlu olman dileğileee

iyiki bu siteyi kurmuşsun ve iyiiki burdasınnn tümm melekler adına doğum gününüü kutluyorum nice senelereeee

allah seni sitemizin başından eksik etmesinnnn haydin bakalım meleklerr eliniz boş gelmeyinnnnn

aha budaa pastannnnn

:kutla: :kutla:

:kutlama1:

:havai: :havai: :havai:

yeni rakımı ilahi cemoşummm kısssss anamm bugün sadmincanın doğumgünü demekki iyiki doğmuş mavişime kociş olmuş bu siteye de sadmin oluvermiş nice yıllara

Bizleri güzel dostluklar kurmamıza vesile olan sevgili paşamız iyiki doğdunnn Rabbim yeni yaşın sana sağlık mutluluk sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşlar nasip etsin inşallah

bu da pastannnnnnnnn

buda bendennnnn

yeni yaşınız hayırlı olsun..size bol bol sağlık mutluluk e bide para getirsin..nice mutlu yıllara ..sevdiklerinizle olmanız dileğiyle..iyi ki doğdunuz sayın sadmin..

Selam patroncum Kabul etsende etmesende 73 lü olduğuna göre ki burada 41 yazıyor ama ben 73 lü olduğunu biliyorum, yaşlandın adminim
Herşeyden önce iyi bir patron, iyi bir dost, iyi bir arkadaşsın.

Sevdiklerinle nice güzel ve mutlu günler geçir sen emi ?

Bide söz verdiğin maaş zammı vardı onu şeyettirsen artık diyorum

İyiki Doğdun Patronum

piii agamıı soymayamı geldinizz keleee ha doğum günündeee kalpten gitcekkk abem h ayy allah korusun

Benzer Diğer Konularımız !