İyiki Varsın..

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
İyiki Varsın..
iyiki hayatımdasın sevgilim iyi ki hayatımdasın iyiki aşkım hayatimdasin
Seni Sararmış güller arasında bulmuştum yıllar önce.
Gözyaşlarımla sulamış , kem gözlerden uzak ol diye kalbimin taaa içine saklamıştım.
Ne Güzel günlerdi onlar sen solup giderken , ben hayat yokuşunu çıkmaya gayret ederken bulmuştum seni.Herşeyinle sahiplenmiştim seni , aşkını.Bir anda seni yeşertebilmiştim , rengarenk yapraklar , çiçekler açtın , sevinç , neşe kattın hayata.
Sokaklar isyankardı , geceler vefasızdı , insanlar günahkardı , bense kullardan davacıydım.
Tanrıya el açıp kullarına sitem ederdim , aqlardım , teselli beklerdim.
Yalancı mevsimlerin kuytusunda , sahte sözlerin , gülüşlerin , vefasız bakışların , virane bir şehrin arasında buldum seni.
İyiki bulmuşum seni iyiki.Sen yokken herşey yalandı , kiralıktı sevgiler , gülüşler sahteydi , yalandı dünya , bir vefasız gülüşe aldanırdım.
Esrarengiz bir sır perdesi gibiydi hayatıma girişin.
Senmişsin yıllarca beklediqim , düşlediqim , özlediqim , sızısını çektiqim.Sele karışan gözyaşlarımla , kaybolan sabahlarımla , infaz edilmiş düşlerimle beklemişim seni..
Şimdi Dünler'den habersizim , maziyi gömmüşüm aşkınla.
Beni ben yapmışsın , düşlerim , yarınlarım '' seni bulmuş '' ben'se o kocaman yüreqini bulmuşum.
Daha ne isteyeyimki ey sevgilim hayatımın neşe kaynaqı , kalbimin biricik prensi olmuşsun.
İyiki varsın , iyiki hayatımdasın Benim aşk tanrım...

Geri