İzin Yolu 2009 Belçika dan Türkiye ye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye Belçika Maçı 9 Ağustos 2011

Türkiye Belçika Maçı 9 Ağustos 2011

Türkiye - Belçika maçı 9 ağustosta oynayacak ben bu maçı 4 gözle bekliyorum. Da bu maç hangi kanaldan yayınlanacak melekler bilgisi olan var mı birde takım kadrolarımız ne durumda ?
  2. 9 Ağustos 2011 Türkiye-Belçika Maçı

9 Ağustos 2011 Türkiye-Belçika Maçı

türkiye belçika maçı ne zaman belçika türkiye ümit milli maçı hangi kanalda ne zaman 2011 ümit milli hangi kanalda 9 ağustos 2011, türkiye-belçika maçı, ne zaman, saati, oynanacağı yer, maç kadrosu, ile ilgili bilgiler burada melekler Türk futbolunda ki çalkantılar devam ededursun, bir milli maç heyecanı daha yaşayacağız melekler :) Ümit milli futbol takımımız 9 Ağustos'ta Belçika ile...
  3. Yeni Dizi "Hayat Yolunda" İlk Fragman İzle

Yeni Dizi "Hayat Yolunda" İlk Fragman İzle

hayat yolunda dizi oyuncuları, hayat yolunda hangi kanalda, hayat yolunda fragman, hayat yolunda dizisi Kanal d ekranların da Ekim ayın da başlayacak iddialı bir dizi olan "Hayat Yolunda" güçlü oyuncu kadrosu ile daha başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin şu sıralar ilk tanıtım fragmanı ekranlarda oynamaya başladı. Oldukça tanıdık simaları da fragmanı izlediğimde...
  4. Uyuşturucu dan kurtulmanın yolları

Uyuşturucu dan kurtulmanın yolları

Bugün, haz peşinde olan, beklemeyi bilemeyen, her şeye hemen o anda ulaşmak isteyen her şeyi hemen tüketen jenerasyonun bu tür uyuşturucu maddeler açısından büyük bir risk altında olduğunu belirtmek gerekir. Bir diğer risk faktörü ise parçalanmış ailelerdir. Aile içi iletişimin bozulduğu, etkin ebeveynlikten yoksun aileler de bir diğer risk faktörüdür. Okul ve çevresindeki risk faktörleri...

Sayfayı Paylaş