izin yolu haritalari 2009 guncel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. guncel ask yazılerı

guncel ask yazılerı

Yağma be yağmur.İçim üşüyor.Islatma toprakları.Attığım her adım daha da ağırlaşıyor.Kokun sinmesin çiçeklere.Çoktan unuttum içime derin bir nefes çekmeyi.Çoktan unuttum ardından görünen gökkuşağının renklerini. Serinletmeye çalışma boşuna içimi.İstesen de beceremezsin yorulma boşuna. Yağma yağmur.Çek git yoluna Esme be rüzgar.Uğulduyor kulaklarım.Takatim yok itme beni.Titriyor...
  2. iz

iz

İnsan ayağının belirgin izleri, kişinin hayat ve inanışında kendine rehbet ittihaz ettiği kimseye, Hayvan izleri nefsin zararlı istek ve yönlendirmelerine, İz sürmek, öncü bilginlerin ve salih kişilerin yolunu izlemeye, gizli şeylerin meydana çıkmasına ddelalet eder.Rüyada bir izi takip etmek, yeni işlere atılacağınızı işaret eder. Rüyada görülen ayak izleri geçmişte kalan olayların yeniden...
  3. Niran Ünsal - Sesler ve İzler 2009

Niran Ünsal - Sesler ve İzler 2009

niran ünsal sesler ve izler 01. Ben yine kendimle 02. Aşk uğruna (versiyon 1) 03. Aklım hep sende 04. Sevda yolu 05. Sen nasıl delikanlısın 06. Bir yolu lazım 07. Kul hakkı (versiyon 1) 08. Tövbe et destur çek 09. Sebebim 10. Ciğerimin sol köşesi 11. Hatıralar yetmez 12. Aşk uğruna (versiyon 2) 13. Kul hakkı (versiyon 2) Niran'ın bu son albümünü dinlemedim ama özellikle bazı parçalarını...
  4. Yeni Dizi "Hayat Yolunda" İlk Fragman İzle

Yeni Dizi "Hayat Yolunda" İlk Fragman İzle

hayat yolunda dizi oyuncuları, hayat yolunda hangi kanalda, hayat yolunda fragman, hayat yolunda dizisi Kanal d ekranların da Ekim ayın da başlayacak iddialı bir dizi olan "Hayat Yolunda" güçlü oyuncu kadrosu ile daha başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin şu sıralar ilk tanıtım fragmanı ekranlarda oynamaya başladı. Oldukça tanıdık simaları da fragmanı izlediğimde...

Sayfayı Paylaş