1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  İzlemeyenlere Behzat Ç. Sezon Finali Ayrıntıları

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Behzat Ç.Sezon Finali Nasıl Bitti Behzat Ç.Sezon Finali


  Sevgili melekler, sıkı bir hayran ve izleyici kitlesişne sahip olan dizilerin başında gelen Behzat Ç. sezon finali ila ekranlara veda etti. Tatilin ardından yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek olan Behzat Ç. sezon finali konusunu izlemeyenler için paylaşıyoruz.. :)


  < Konu Resmi..>  Sadık bir izleyici kitlesinin ilgiyle takip ettiği “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi”, nefeslerin tutulduğu bir bölümle sezon finali yaptı. Behzat'ın Ercüment'i bulmasının damga vurduğu dizide olaylar şöyle gelişti:


  Selim Kaseti Getirdi, Savcı Esra Öldü

  Ercüment Çözer ve Memduh Başgan'ın kurduğu tuzakla Savcı Esra cezaevine girmişti. Behzat Ç., Savcı Esra'yı cezaevinden çıkarmaya kararlıydı ama bu isteğini kolayca yerine getiremedi. Onu kurtarmak için attığı her adımda yeni bir engelle karşılaştı.tanık olarak bulduğu kişide son anda vazgeçince Behzat, herşeyden vazgeçip eşyalarını toplamaya ve işi bırakmaya karar verdi. O anda içeri giren Selim, ki o zamana kadar Behzat'ın karşı safında Ercüment'e çalışıyordu. Savcı Esra'ya oynanan tuzağın kasetini getirdi. O kasetin sayesinde Esra ceza evinden çıkacaktı.ki öyle oldu.

  Ama son anda işlerin gidişatını öğrenen Ercüment Esra'nın vurulma emrini verdi ve tam ceza evinden çıktığı sırada Esra'yı vurdu. Behzat Ç. Sezon finalinde Esra'nın ölüsüne sarılıp ağlarken bitti.


   
İzlemeyenlere Behzat Ç. Sezon Finali Ayrıntıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Behzat Ç.'nin Sezon Finali Nefes Kesti

  Behzat Ç.'nin Sezon Finali Nefes Kesti

  behzat ç, dizisi, sezon finali, son bölümü, izleyici yorumları, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Polisiye dizi Behzat Ç. sezon finali yaptı melekler... İzleyicilerden tam not alan sezon finali ile ilgili detaylı bilgilere geçiyorum... Star Tv'nin iddialı dizisi 'Behzat Ç.', dün akşam yayınlanan bölümüyle sezona veda etti.Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde;...
 2. Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

  Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

  behzat ç, dizisi, filmi, sezon finali, yeni sezon, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Sevilen polisiye dizi Behzat Ç. izleyenlerini yeni sezonda nasıl süprizler bekliyormuş hepbirlikte bakalım melekler Finali pazar günü yaptı, milyonları ekran başına kilitledi. Sezonun flaş dizisi ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, bu ülkede eli yüzü düzgün işler yapılabileceğinin kanıtı. Peki...
 3. Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

  Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

  Arkadaşlarım Behzat Ç dizisi yeni sezonda hangi kanalda ve ne zaman başlayacak bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın benimle lütfen merak ediyorum çünkü.
 4. Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

  Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

  Selam arkadaşlar hepinize keyifli ve iyi günler diliyorum ve sizden bir ricada bulunuyorum Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri neydi yazarsanız çok sevinirim.
 5. Behzat Ç. Bu Gece Final Yapıyor

  Behzat Ç. Bu Gece Final Yapıyor

  behzat ç. son bölüm behzat ç. finali behzat ç. final tarihi Sevgili melekler, yayına girdiği günden bu yana izleyici tarafından büyük bir beğeniyle izlenen Behzat Ç., bu gece ekranlara veda ediyor. Tüm beğenilerin yanı sıra dizide kullanılan argo sebebiyle bir ksıım tarafından da eleştirilen dizi bu gece son bölümüyle ekranlarda olacak... Televizyonların en fazla tartışılan ve ceza...

Sayfayı Paylaş