J Harfi Rüya Yorumları

M

Misafir

Forum Okuru
J Harfi Rüya Yorumları
JAGUAR : Elinize çok değerli bir armağan geçecek.

JANDARMA : Sizi sonu belli olmayan bazı büyük uğraşlar bekliyor.

JARTİYER : Erkek rüyasında sevgilisinin jartiyerini bulduğunu görürse, sevdiğine karşı prestij kaybedecek ve rakipleri de çoğalacaktır. Kadın jartiyerini kaybederse, sevgilisi onu kıskanacak ve neşesi kaçacak demektir. Evli bir erkek, jartiyer görürse, eşine karşı yapmış olduğu gizli saklı şeyler biri tarafından öğrenilecek anlamına gelir. Bu da evliliklerinde hoş olmayan tatsızlıklara sebep olabilir.

JET : Büyük başarılar kazanıp, çevrenizdeki insanlar tarafından kıskanılacaksınız.

JİLET : Uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız hayaliniz veya planınız gerçekleşecek.

JOKEY :Umulmadık birisinden bir hediye alacaksınız. Genç bir bayan bir jokeyle arkadaşlık kurduğunu görürse silik, pısırık ve sosyal bir çevresi olmayan bir kocası olacaktır. Yarış sırasında attan düşen bir jokey görmek ise, tanımadığınız kişilerin sizden yardım isteyeceği anlamındadır.

JÜPON : Rüyada yırtık ya da kirli bir jüpon görmeniz, kişiliğinizde değişimler olacağı anlamındadır. Genç bir bayan jüpon giymediğini fark ederse, kötü şans ve düş kırıklığı yaşayacak demektir. Şayet içinden jüponu düşerse, bu, sevgilisini kendisiyle birlikte olması için ikna edemeyeceği anlamındadır. İpekli ve temiz bir jüpon giyerse, bu, yaşça büyük, sevecen ve mert bir kocaya gidecek demektir.

JÜRİ : Bir jüriye üye olduğunuzu gördüyseniz, şu anki işinizden memnun değilsiniz demektir. İş değiştirip, yeni bir işe girebilirsiniz.
 
Üst