1. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  Jackson borç takmış

  Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

  Kalpkrizi geçirerek hayata gözlerini yuman Michael Jackson'ın 500 milyon dolar borcu olduğu söylendi.......
  500 MİLYON DOLAR BORÇ BIRAKTI!
  < Konu Resmi..>

  MİCHAEL JACKSON, ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN GERİYE 500 MİLYON DOLARLIK BORÇ BIRAKTI.

  Bugüne kadar 750 milyon albüm satışıyla en fazla kazanan sanatçılar listesinde Elvis Presley ve Beatles ile birlikte anılan Jackson, borçları nedeniyle mahallesindeki eczaneyle bile mahkemelik olmuştu. Bu borçları ödemek için gerçekleştireceği Londra konserlerini veremeden kalbine yenildi.  < Konu Resmi..>  POP müziğin kralı Michael Jackson, 50 yıllık hayatına gözlerini yumarken, ardında 500 milyon dolarlık borç bıraktı. Bugüne kadar 750 milyon albüm satışıyla en fazla kazanan sanatçılar listesinde Elvis Presley ve Beatles ile birlikte anılan Jackson, son 15 yıl içinde borçları biriktiği gerekçesiyle mahallesindeki eczaneyle bile mahkemelik olmuştu. Ölmeden önce tüm gücünü borçlarını ödemek için Londra’da sergileyeceği son konserlerine hazırlanmak için harcayan Jackson’ın bu dileğini gerçekleştirmesine kalbi izin vermedi. ‘Thriller’ ve ‘Billie Jean’ hitleriyle olay yaratan Jackson, hayata veda ederken Londra konserlerini sabırsızlıkla bekleyen hayranları bir yandan tanesine ortalama 70 pound ödedikleri biletlerin parasını geri almak için yapım şirketini telefon yağmuruna tutuyor. Diğer yandan da sanatçının CD’lerini almak için müzik marketlere akın ediyor.  < Konu Resmi..>
  Bank of America’ya borç

  Özellikle 1980’li yıllarda ay yürüyüşü ve beyaz eldivenleri ile dünyanın en sevilen ilk 3 sanatçısından biri olan Jackson, şöhretin zirvesinde olduğu 1985 yılında Jonn Lennon ve Paul McCartney’in şarkı sözlerinin telif haklarının sahibi olan ATV müzik şirketini 47.5 milyon dolara satın almıştı. Ayrıca servetiyle Kaliforniya’da Neverland adlı bir de çiftlik satın alan Jackson hiç yaşayamadığı çocukluğunun özlemini başka çocuklarla giderebilmek için buraya 14.6 milyon dolar harcamıştı. Ancak, Jackson’ın sonunu getiren de bu çiftlik ve çocuklara olan ilgisi oldu. 13 yaşında bir çocuğu taciz ettiği iddiası üzerine itibarı büyük hasar alan Jackson’ın birikimleri erimeye başlayınca, 1995’te müzik yayın haklarını 95 milyon dolar karşılığında Sony’ye sattı. Bu satış sonucunda elde ettiği kazancını Bank of America’dan aldığı 200 milyon dolarlık borcunu ödemek üzere kullandı.  < Konu Resmi..>  Çiftliği de kaybetti

  Ancak bu da yetmedi. Kasım 2008’de biriken borçlarını ödeyemeyen Michael Jackson, 24.5 milyon dolarlık borcu karşılığında 2 bin 700 dönümlük alana kurulu Neverland Çiftliği’ni kaybetti. Jackson, çiftliğin tapusunu kendisinin de ortakları arasında yer aldığı bir şirkete devretti. Çiftlikte kendisi ve çocuklar için özel bir hayvanat bahçesi ve eğlence parkı kuran ünlü şarkıcı, daha önce de çiftlik çalışanlarının maaşlarını uzun süre ödemediği için para cezasına çarptırılmıştı. Öyle ki muhasebecisi bile mahkemede onun alyhine ifade vererek, “O milyarlar harcayan bir milyoner” dedi ve sanatçının her ay gelirinin 20-30 milyon dolar üzerinde harcama yaptığını iddia etti.

  Ailesi iflas etti o yardım edemedi

  HAYATA gözlerini yuman Michael Jackson’ın mali batağın içine düşmesine ardından bir darbe de ailesinden gelmişti. Zaten müzikle uğraşmayı büyük ölçüde bırakmış olan ve borçları olan Jackson, babası Joe ve annesi Katherine’in iflasa başvurması sonucunda hiçbir şey yapamadı. Aile 45 milyon dolarlık borcu ve 400 bin dolarlık varlığa sahip olduğunu öne sürüyordu. Michael ve yine kendisi gibi şarkıcı olan kardeşleri Janet ve LaToya bu konudan önce ‘aile şirketinde hissemiz yoktu’ diyerek uzak durdu. Jackson, sonunda sorunu Neverland’i kiraya vererek çözdü. Çiftlikten 100 bin dolar kira geliri elde eden Jackson, bu yolla hem ailesine yardım etmiş, hem de geçimini sağlamak için gelir elde etmişti.

  Konser verseydi de borcunu bitiremezdi

  İNGİLİZ The Times gazetesinin birkaç ay önce gerçekleştirdiği araştırmaya göre,
  Michael Jackson konserleri gerçekleştirse bile borcunu ödeyemeyecekti. 17 bin kişi kapasiteli salonda 70 pounddan satılan biletlerden sanatçının cebine 100 milyon pound girecekti. Ancak, bu 400 milyon dolara ulaşan borcunu ödemeye yetmeyecekti.

  Konser için Türk ev sahibi olacaktı

  Michael Jackson’ın, Londra’da vereceği konserler süresince kalmak için bir Türk ailesine ait tarihi malikaneyi 1 milyon sterline kiraladığı açıklanmıştı. Daily Mail gazetesinde Jackson’ın sağlık sektöründe çalışan varlıklı bir Türk ailenin kiracısı olacağı dile getirilmişti. Evi 1 milyon pound karşılığında kiralayan Ruşen Osman Ertosun, 2006 yılında evi 6.6 milyon pounda satın almıştı. Ertosun ailesinin İngiltere’de yaşlı ve engellilere bakımevi olarak hizmet veren Excelcare firmasının kurucusu ve sahibi olduğu
  ifade ediliyor.

  Michael Jackson Şeyh’e bile borç taktı iddiası

  Michael Jackson, büyük yatırımlar yaptığı çiftliğini kaybedince soluğu Bahreyn ve Avrupa’da aldı. Bahreyn’de 6 ay yaşayan ve bu süre içinde Şeyh’in ailesinden büyük ilgi gören sanatçı, Bahreyn Kralı’nın oğlu Şeyh El-Halife ile iki albüm, bir konser ve bir adet de otobiyografik kitap için anlaşmıştı. Michael için özel bir kayıt stüdyosu kuran El-Halife, Jackson’a 7 milyon pound avans ve 180 bin pound değerinde bir de Rolls-Royce vermişti. Ancak, şarkıcı anlaşmanın hiçbir maddesine uymadan ülkeyi terk etti. Bunun üzerine İngiltere’nin başkenti Londra’da dava açan Şeyh, verdiği paranın iade edilmesini talep etti. Jackson da verilenlerin hepsinin hediye olduğunu ileri sürerek bu talebi reddetti.

  Jackson öldü AEG ölmüşten beter oldu

  POP Kralı Michael Jackson’ın ölümünün en fazla sarstığı kurumlardan biri, onun Londra’daki geri dönüş konserlerine yatırım yapan AEG adlı organizasyon şirketi oldu. Philip Anschutz’a ait olan şirketin şimdi 40 milyon dolara yakın zarara uğradığı öne sürlüyor. Temmuz ayında başlayacak olan turne ile 13 yıldır konser vermeyen pop kralını sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyordu. Konserler bir kez ertelenmiş ve bu söylentiler de Jackson’ın sağlık ve psikolojik durumuyla ilgili çeşitli söylentilerin çıkmasına neden olmuştu. Hatta AEG ve Jackson’ın arasındaki sorunlar mahkemelerde bile konu olmuştu.

  Rakamlarla Micheal Jackson

  Jackson’ın 1982 yılında çıkardığı Thriller albümü ABD’de 21 milyon dünyada 27 milyon sattı. 5 yıl sonra çıkardığı Bad albümü 22 milyon sattı. 1991’de Sony ile 65 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı. Jackson’ın ilk kez 1983’te Billie Jean şarkısını söylerken taktığı kristal eldiveni de müzayedede satışa çıkarılmıştı.


  OTOPSİ SONUCU 6 HAFTA SONRA

  Hayatını kaybeden pop yıldızı Michael Jackson'a yapılan otopsinin tamamlandığı ancak Jakson'ın kesin ölüm nedeninin anlaşılması için sonuçlarının alınması 4-6 hafta sürecek ek testlerin yapılması gerektiği bildirildi.

  Los Angeles Adli Tıp kurumu sözcüsü Craig Harvey, düzenlediği basın toplantısında, üç saat süren otopside Jakson'ın bedeninde görünen bir yara ya da zedelenmeye ilişkin belirti veya ölümüyle bağlantılı cinayeti düşündürecek bir işaret olmadığını söyledi.

  Michael Jackson'ın kesin ölüm nedenini belirlemek için ek nöropatoloji ve akciğerle ilgili testler gerektiğini belirten sözcü, Jackson'ın reçeteli bazı ilaçlar aldığını da kaydetti.

  Sözcü, pop yıldızının ölümünün adli vaka olmasının nedeninin de ölüm kağıdını imzalayacak bir doktor bulunmaması olduğunu belirtti.

  Ölümüyle ilgili ilk haberlerde hastaneye ulaştırıldığında kalbinin tamamen durduğu bildirilen ünlü yıldızın kardeşi Jermaine Jackson, Jackson'ın evinde rahatsızlandığını ve özel doktorunun bütün çabalarına rağmen kalbini çalıştıramadığını kaydetmişti.


   
  Son düzenleme: 27 Haziran 2009
 2. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: Jackson borç takmış
  HAYRANLARI VEFALI ÇIKTI!
  < Konu Resmi..>

  MÜZİK PİYASASI ANİ ÖLÜME HAZIRLIKSIZ YAKALANMASINA RAĞMEN, TÜM DÜNYADA MÜZİK DÜKKANLARI VE KİTAPEVLERİ DEPOLARINDAKİ MİCHAEL JACKSON'LA İLGİLİ CD, DVD, KİTAP, T-SHİRT GİBİ ÜRÜNLERİ ÇIKARARAK SATIŞA SUNDU.

  Diğer taraftan Londra'da Michael Jackson'ın konser vermesi için hazırlıklarını son hızla sürdüren müzik şirketi AEG, pop yıldızının ölümüyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Şirket konserleri iptal etmek zorunda kalacağı için büyük maddi zarara uğradı. Ünlü pop yıldızının akrabaları, Michael Jackson'ın konserlere daha iyi hazırlanmak için sürekli ilaç aldığını, bu durumun ölüm riskini tetiklediğini iddia etti.
   
  Son düzenleme: 27 Haziran 2009
 3. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: Jackson borç takmış
  ÖLÜMÜYLE İLGİLİ KOMPLO TEORİLERİ
  < Konu Resmi..>

  POP MÜZİĞİN İLAHI MİCHAEL JACKSON'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ İNTERNETTEKİ KOMPLO TEORİLERİ GÜNDEM OLUŞTURDU....

  Ünlü pop yıldızı Michael Jackson yaşamını yitirdi. Ancak ölüm nedeni hala kesin olarak bilinmiyor. Ailesi ikinci bir otopsi yapılmasını istedi. Bu arada internet siteleri de boş durmadı. İnternet sitelerinde popun kralının ölümüyle ilgili 'saçma' ve 'komik' çizgisini de aşan komplo teorileri dolanmaya başladı.

  JACKSON'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ KOMPLO TEORİLERİ:

  Ölmeden bir hafta önce ortadan kayboldu. 'Beni ölmüş sayın, Ben bittim' dedi.

  Ünlü şarkıcının üç çocuğunu da büyüten bakıcı, Michael Jackson'ın midesini tehlikeli ilaç kokteyllerinden korumak için düzenli temizlediğini açıkladı.

  Michael Jackson ölmedi. Elvis Presley ile bir sığınakta yaşıyorlar.

  Rahibe kılığında hastanenin arka kapısından kaçtı (Bu olaya UCLA Tıp Merkezi'nde çalışan temizlikçi tanık olmuş)

  Özel jetiyle Los Angeles Havaalanı'ndan ayrıldı. Önce doğduğu Indiana eyaletindeki Gary kentini ziyaret etti ve ardından Grönland'a gitti. Burada Eskimolarla birlikte yaşıyor.

  Biyolojik bir silah tarafından öldürüldü.

  Neverland'daki çiftliğinde yaşarken 'ölümünü tezgahlayıp' yeni bir yaşama başlayacağını hep söylüyordu. Bu yüzden ölümü tamamen bir senaryo

  500 milyon dolarlık borcu nedeniyle albümlerinin çok satması için böyle bir ölüm uydurdu.
   
 4. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: Jackson borç takmış

  ÖLÜMÜ HALEN BİR MUAMMA!
  < Konu Resmi..>

  POPUN KRALI MİCHAEL JACKSON'IN ÖLÜM HABERİ TÜM DÜNYADA ŞOK ETKİSİ YAPTI. HAYRANLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU. ANCAK ŞİMDİ DE ÖLÜMÜYLE İLGİLİ PEK ÇOK SORUYA CEVAP ARANMAYA BAŞLANDI. İŞTE BİRBİRİNDEN İLGİNÇ MUAMMALAR.

  Tura çıkmazsam beni öldürecekler'
  Ünlü yıldızın, Londra'da Temmuz ayında vereceği konserle ilgili büyük strese girdiği ve yakın çevresindekilere sık sık 'Her yere borcum var. Bu tura çıkmazsam beni öldürecekler” dediği ortaya çıktı. Bu sözleri bir tehdite değil, aşırı stres içinde olmasına bağlandı. Jackson'ın panik ataklar yaşadığı ve öldürüleceği korkusuna kapıldığı da belirtiliyor. Ancak diğer yandan büyük bir borç batağı içinde olduğu da bir gerçek.

  Jackson’ın eski sözcüsü Michael Levine ise, gelecek ay İngiltere’de vereceği 50 konserin ünlü şarkıcıyı aşırı strese soktuğunu savundu.

  ÖZEL DOKTORU NEDEN KAYIP?

  Michael Jackson’ın özel doktorlarından biri olan kardiyolog Conrad Robert Murray’ın, ünlü starın kalbinin durmasına yol açtığı söyleyen güçlü ağrı kesici iğnesinin yapıldığı sırada yanında olduğu, ancak daha sonra ortadan kaybolduğu ilginç iddialar arasında. Polisten yapılan açıklamada Dr. Murrray’ın nerede olduğu bilinmediği doğrulandı. Dr. Murray, Michael Jackson’ın ölümüyle ilgili ifadesi alınacaklar listesinde.

  Jackson’ın, ölümünden önceki günlerde “sağlıklı olduğu” bildirilmesine ve hatta önceki gün özel doktorunun yanından hiç ayrılmamasına rağmen neden kalp krizi geçirdiği tartışılıyor.

  'ÖLÜMCÜL KOKTEYL' SAYILAN İLAÇLAR NEDEN VERİLDİ?

  Cilt kanseri tedavisi gören ünlü yıldızın her gün 6 çeşit ilaç aldığı da ortaya çıktı. Bunlardan 3’ünün çok güçlü ağrı kesiciler oldukları, birinin antidepresan ilaç, bir diğerinin kas gevşetici ve bir ilacın da anksiyete ilacı olduğu belirtiliyor. Bu konuda da, cevabı aranan önemli bir soru var: Doktorlar böylesine güçlü ilaçları birarada nasıl veriyorlardı? Uzmanlara göre bir kişinin aynı türden üç çeşit ilaç alması 'ölümcül bir kokteyl'.

  Jackson ailesinin avukatı Brian Oxman, son nefesini vermeden hemen önce ağrı kesici bir ilaç iğnesi yaptıran efsanevi müzisyen için, “Ölümü şaşırtıcı değil. Aşırı dozdan ölen Playboy güzeli Anna Nicole Smith’in kullandığı ilaçlar, Jackson’ın hayatında gördüğümüzün yanında hiç kalır” dedi.

  MALİKANEDE GÖRÜLEN BMW NEDEN ARANIYOR?

  Los Angeles polisi şimdi de bir doktora ait olduğu belirlenen BMW marka bir aracın peşinde. Bazı idialara göre bu arabada Michael Jackson’ın kullandığı morfin benzeri ilaçlar bulunuyor. Arabanın sık sık Michael Jackson’ın evinin bahçesinde görüldüğünü söyleyen bazı tanıklardan söz ediliyor.

  911'İ KİM ARADI?

  Bu arada, 911’e gelen esrarlı telefon görüşmesinin ses kaydı da yayınlandı:

  ARAYAN: Burada yardıma ihtiyacı olan bir beyefebdi var. Nefes almıyor.
  SANTRAL: Tamam. Yaşı kaç?
  ARAYAN: 50 yaşında.
  SANTRAL: Peki şu anda nerede?
  ARAYAN: Yatakta.
  SANTRAL: Onu yere yatırın. Biz gelene kadar size ilkyardım için telefonda yardım edeceğim. Onu gören oldu mu?
  ARAYAN: Evet. Burada bir doktor var.
  SANTRAL: O halde orada benden yüksek bir otorite var. Şahitlik edecek biri var mı?
  ARAYAN: Sadece doktor. Burada olan tek kişi doktor.
  SANTRAL: Doktor orada mıydı? Doktor ne olduğunu gördünüz mü?
  ARAYAN: Lütfen… Göğüs masajı yapıyor ama cevap alamıyor.
  SANTRAL: Yoldayız. 1 mil ötede. Hemen orada olacağız.
  ARAYAN: Teşekkürler

  Telefon görüşmesi sırasında hiç Michael Jackson’ın ismi verilmedi.

  Arayan kişinin de kim olduğu henüz netlik kazanmadı. Arayanın malikanede çalışanlardan biri olduğu sanılıyor.
   
  Son düzenleme: 28 Haziran 2009
 5. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: Jackson borç takmış
  ''İSLAM'A SIĞINDIĞINDAN EMİNDİM'
  < Konu Resmi..>

  ÜNLÜ ORGANİZATÖR AHMET SAN, MİCHAEL JACKSON'LA İLGİLİ ÇOK ÇARPICI BİR İDDİADA BULUNDU

  Organizatör Ahmet San, Micheal Jackson'ın İslamiyet'i seçtiğine yönelik iddiaları ağabeyi Jermain Jackson'a doğrulatamadığını ancak ''Hayır'' cevabı da almadığını belirterek, bu nedenle Michael Jackson'un ''İslam'a sığındığından emin'' olduğunu bildirdi.

  San, yaptığı yazılı açıklamada, dünyadaki tek efsane şarkıcı Michael Jackson'un, uğradığı büyük haksızlıktan sonra dünya basınına küstüğünü ve bir nevi inzivaya çekildiğini belirtti.

  Jackson'un moralsiz geçen yılları geride bırakacak şekilde Londra'da tekrar sahnelere dönmeye karar verdiğine işaret eden San, çeşitli ülkelerde vereceği 50 konserin satışa çıkan biletlerinin tükendiğini, bunun da Jackson'un müzik severler için ne kadar önemli bir isim olduğunu göstermeye yettiğini vurguladı.

  Ahmet San, şunları kaydetti:

  ''Maalesef, o çok inandığı Allah onu yanına aldı. Bir kandil gününde vefat etti. Yıllardır hala dostluğumu devam ettirdiğim Müslüman olan ağabeyi Jermain Jackson'dan bir türlü Michael Jackson'ın Müslümanlığa geçtiğini doğrultamamıştım ama hiçbir zaman da 'Hayır' cevabını almadığım için Michael'ın da İslam'a sığındığına emindim.

  Amerika'da, maalesef arkadaşça vakit geçirdiği çocukların aileleri de Michael'ın verdikleri ile yetinmeyip, aç gözlülük yapıp onu haksız yere suçladılar. Bu onu çok yaraladı ve inzivaya çekildi. Birçokları 'onu yok oldu' diye düşünürken, sevenlerinin desteği onu tekrar müziğe geri döndürecekti ama maalesef yorgun kalbi onu 50 yaşında terk etti ve artık aramızda değil, toprağı bol olsun.''
   
  Son düzenleme: 28 Haziran 2009
 6. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  SON YOLCULUK CAM TABUTTA!
  < Konu Resmi..>

  MÜZİK DÜNYASININ EFSANE YILDIZI MİCHAEL JACKSON'IN CENAZE TÖRENİ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI.
  Efsane yıldıza yakışacak bir cenaze töreni düşünüldüğünü belirten Jackson ailesine yakın çevreler, sonunda Michael Jackson'ı taşıyacak cenaze aracında fikir birliğine varıldığını söylediler.

  Michael Jackson'ı beyaz cenaze aracının taşıyacağı, tabutunun da camdan olacağı belirtiliyor. Ancak camdan bir tabutun, törenin güvenliğini sağlayacak olan polis ve diğer güvenlik birimlerini zorlamasından korkuluyor. Dünyanın dört bir yanından cenaze törenine gelecek olan hayranlarının, cam tabutta taşınacak Michael Jackson'ı görmek için izdiham yaratması yüksek ihtimal taşıyor.

  Bu arada dini olarak Yehova'nın Şahitleri'ne bağlı olan ünlü starın annesi Katherine ve babası Joe'nin, inançları doğrultusunda cenazenin bir an önce kaldırılmasından yana oldukları belirtiliyor.
   
 7. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Toprağı bol olsun...

  Paylaşım için tşkler fırtına...
   
Jackson borç takmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Borç

  Borç

  Borçlu olduğunu görmek sıkıntı ve zillete, Borç ödediğini görmek sıkıntıdan kurtulmaya, akraba ziyaretene ve zor olan şeyin kolaylaşmasına; hac mevsiminde ise hacca gitmeye, Vadesi dolan borcu ödemek zekatını vermeye; diğer durumlarda olursa namaz kılmayya, Borçlu olmadığı halde borcu olduğun görmek helal kazanca yahut hayır yapmaya delalet eder.Kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmek...
 2. Jackson Epilepsisi

  Jackson Epilepsisi

  Adını Hughlings Jackson'dan alan ve lokal epilepsi nöbetleriyle karakterize olan bir epilepsi (bkz.) tipidir. Tek taraflıdır. Herhangi bir alan etkilenebilir. En karakteristik Jackson nöbeti, motor korteksi etkileyen nöbettir. Başlangıçta tek tarafta olmakla birlikte, nöbet her iki tarafa da yayılabilir ve bilinç kaybı olabilir. Jackson epilepsisi, serebral lezyonların lokalizasyonunda son...
 3. Michael Jackson Kör Oldu

  Michael Jackson Kör Oldu

  POP MÜZİĞİNİN EFSANEVİ İSMİ YARI YARIYA KÖR OLDU! İŞTE ÜNLÜ ŞARKICININ BAŞINA GELENLER... Pop müziğinin efsanevi ismi Michael Jackson'un son derece hasta olduğu ve akciğer nakli yaptırmazsa hayatını kaybedeceği iddia edildi. Ünlü şarkıcının biografisini yazan Ian Halperin, 50 yaşındaki ünlü yıldızın genetik bir hastalıkla yakalandığını bu hastalık yüzünden yarı yarıya kör...
 4. Michael Jackson

  Michael Jackson

  "The True Legendary King of Pop"* unvanını sonuna kadar hak eden, çocukluk tekerlemelerimizde bile adı geçmiş olan, dünyada pop müziği olabileceği en iyi seviyeye taşıyan, MOONWALK* dansını dünyaya tanıtan, arkasından dansı en çok taklit edilen, albüm satış rekorları kıran (ve bu rekorları hala egale edilemeyen), şapkasını fırlatıp atarkenki kareleri hala gözlerimizde olan, dansın -...
 5. Michael Jackson Tarzı Şapkalar

  Michael Jackson Tarzı Şapkalar

  michael jackson, şapkaları, tarzı, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler O bir döneme damgasını vurdu melekler :) Şapkası ,eldivenleri ve değişik kostümleriyle 80li yıllarda fırtına gibi esti,geçti :) Ondan geriye müthiş şovları, enfes şarkıları ve güzel taklitleri kaldı :) Hatta son zamanda yayınlanan yetenek yarışmalarında bol bol onu hatırladık ,yapılan taklitlerle...

Sayfayı Paylaş