jandarma şehitler anıtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  2. jandarma

jandarma

Okunan Rüya Tabiri : Jandarma Bakınız; Polis, Zabıta, Asker.Rüyada jandarma gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır. Rüyada jandarma gören kişiyi, kısa bir zaman içinde büyük bazı işler bekliyor demektir. Ancak, bu rüyayı gören emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır....
  3. Anıt mezar

Anıt mezar

Ünlü bir yakınınızın hastalık veya ölüm haberini alacağınız anlamına gelir. Eğer kendinizi bir anıt mezarda gördüyseniz hastalanacağınızın işaretidir.
  4. şehit anıtları ve anıt mezarlar

şehit anıtları ve anıt mezarlar

şehit anıtları Başta Türkiye topraklarında olmak üzere bugünkü devlet yapısına göre 42 ülkede Türk Şehitlikleri bulunmaktadır Afyon Zafer Anıtı (Merkez) Zafertepe Anıtı Çiğiltepe Şehitliği Dumlupınar Şehitliği Mehmetçik Anıtı Yüzbaşı Ağah Efendi (Kurtkaya) Şehitliği Yıldırım Kemal Şehitliği Üç Tepeler Şehitliği (Büyük Aslıhanlar Şehitliği) Giresunlular Alay Şehitliği Anıtkaya Şehitliği Şuhut...
  5. şehit

şehit

şehit,haberleri, şiirleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sana evlat acisi yasattigim icin beni affet anne! Biliyorum bana kizmiyorsun. Ama icinde yanan atesle “agit” yakiyorsun anne. Ana yuregi bu. Biliyorum yureginde kocaman bir kor yanacak bundan sonra. Bayramlarin bayram olmayacak bensiz. Mezarimin basinda gecireceksin tum bayramlarini. Mezar tasimi...

Sayfayı Paylaş