Jean Claude Van Damme'dan Olağanüstü Volvo Reklamı!

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Jean Claude Van Damme'dan Olağanüstü Volvo Reklamı!
jean claude van damme, van damme volvo reklamı, volvo reklamı 2013

Sevgili melekler, şimdi izleyeceğiniz reklam filmi ünlü araba markası Volvo'ya ait. Volvo başarılı reklam çalışmalarıyla çok ünlü ancak bu reklam filminde sınırları iyice zorlamış, çıtayı aşmış gitmiş bence. En son Stallone'nin Cehennem Melekleri filminde boy gösteren 53 yaşındaki dünyaca ünlü aktör Jean Claude Van Damme'la çektiği reklamda, Van Damme hem aktörlüğünü, hem de müthiş cesaretini konuşturmuş. Millet dublörsüz film çekmezken Van Damme'ın gösterdiği bu cesaret ve müthiş konsantrasyon ayakta alkışlanır. Tabi son derece profesyonel tır şoförlerinin de hakkını yememek gerekiyor.

Şimdi gelelim reklam filmiyle ilgili bilgilere. Bu muazzam gösteri İspanya'da, uçuşa kapalı bir havaalanında oluşturulan sette çekilmiş. Sahneyi çekmeden önce bir açıklama yapan Belçikalı yıldız “Sıradışı bir deneyim oldu, ilk kez bir filmde veya bir reklamda bunun gibi bir şey göreceğiz. Araçlar arasında bacak açma hareketimi yapmadan önce senaryo taslağını gördüm ve çok beğendim. Çok görkemli ve güçlü bir kurgu olduğunu düşünüyorum,” demiş.

Yayına girmesinin 15. saatinde 2 milyon izleyiciye ulaşan bu reklam filmini çeken ekibi de kutlamak gerekiyor. Kamera start almasıyla birlikte tek çekimde olay bitmiş. Arkadaki renklerin ahengi, gökyüzü, ışık açısı ve tırların rengi dahi ustalıkla seçilmiş. Müzik için diyecek tek bir söz yok zaten. Enya*Only Time muazzam derecede etkileyici bir seçim olmuş.

Bizim göremediğimiz herhangi bir güvenlik önlemi alınmış olsa dahi-ki ne efekt, ne çekim hilesi alındığı hakkında bir bilgi bulamadım- son zamanlarda bu derece etkileyici, cesurca ve profesyonelce çekilmiş, muhteşem bir reklam film izlememiştim. Tüm alkışlar, öncelikle Van Damme'a, bu fikri ortaya atan ve yapım aşamasında rol alan ekibe gelsin :clapping:

meleklermekani.com TİTAN

Bu reklam filmini izledikten sonra küçük bir araştırmayla reklamın kamera arkası görüntülerine de ulaştım. Belki merak edersiniz diye sizlerle paylaşmak istiyorum :)

Son düzenleme:
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Müthiş bir reklam olmuş :) Görsel şölen izledik resmen:D:D

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
azranur' Alıntı:
adamın flimleriyle büyüdük biz yaslandık van damme yaslanmadı gitti :)
Ne Van Damme, ne Stallone, ne Schwarzenegger, ne Willis, ne Chan ne de Li. Bunlar yaşlanmayacak enerjiye ve potansiyele sahip usta oyuncular. Tam alkışlık :)

Benzer İçerikler