John Cusack İstanbul kaçamağından haberler

M

Misafir

Forum Okuru
John Cusack İstanbul kaçamağından haberler
John Cusack istanbula geldi türk sevgilisi kim haberleri burada arkadaşlar. Son dönemlerde, dünya çağında ünlü olan kişiler, Türkiye'ye merak sardı. Magazin dünyasında ve moda dünyasında dikkatle takip edilen ünlü modacı Paris Hilton, kendi adını taşıyan Paris Hilton ayakkabılarının tanıtımı için, Paris Hilton İstanbul ziyaretinden sonra, bu günde sizlere yine dünyaca ünlü olan oyuncu John Cusack, tatil için geldiği İstanbul macerasından haberler sunacağız arkadaşlarım. John Cusack İstanbul'a geldi ve Türk olduğu iddia edilen sevgilisiyle birlikte, kameralarla köşe kapmaca oynadı adeta... Sabah Oya German'ın sunuculuğunu üstlendiği Canlı Hayatlar adlı programda videosunu izlediğim oyuncu John Cusack, şapkasının altına saklana saklana bir hal oldu resmen :D






Amerikalı oyuncu John Cusack, tatil için geldiği İstanbul’da, Türk olduğu öğrenilen kız arkadaşıyla gece turuna çıktı.


İlk durak Galata Kulesi

Sinema severlerin “2012”, “The Factory”, “Shanghai” gibi önemli filmlerden tanıdığı Amerikalı oyuncu, yapımcı ve yazar John Cusack, tatil için İstanbul’a geldi. Cusack, önceki akşam Türk olduğu öğrenilen kız arkadaşıyla gece turundaydı. Önce Galata Kulesi’nde akşam yemeği yiyip İstanbul manzarasını izleyen oyuncu, daha sonra partneriyle Reina’ya geçti.

Önce kız arkadaşını gönderdi

Boğaz Köprüsü’nü en iyi şekilde görebilmek için denize sıfır masalardan birine geçen John Cusack, manzaraya karşı nargile içti. Nargileden sonra şarap siparişi veren oyuncu, gecenin sonunda arkadaşını önden gönderip mekanı yalnız terk etti. Çırağan Sarayı’nda kalan ünlü oyuncu, koruma ordusunun çabalarına rağmen görüntülenmekten kurtulamadı.
 
Üst