1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.311
  Beğenilen Mesajlar:
  2.403
  Ödül Puanları:
  113

  Juvederm dolgu fiyatları

  Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Gülme kırışıklıkları ya da izleri denilen ağız çevresinde oluşan kırışıklıkların doldurulması başta olmak üzere dudak ve ağız çevresinde oluşan dikey kırışıklıklar için kullanılan Juvederm tek seans ile kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma sağlamakta.Juvederm dolgusu büyük oranlarda dokuyla uyumlu olarak kullanılabilirken bazı hastalar kızarıklık, şişme ve ciltte hassasiyet meydana gelebilmektedir.


  Juvederm Ultra ve Juvederm Ultra Plus olarak iki farklı formülü olan dolgu hafif kırışıklıklardan derin kırışıklara kadar kullanılabilmektedir. Dolgunun ömrü bir yıla kadar sürmekte ve kozmetik bir uygulama olarak 18 yaş üzeri herkes üzerinde kullanılabilmektedir.

  Lokal anestesiz bir madde olan lidocaine ile karıştırılan Juvederm dolgu bu sayede uygulama sırasında daha az acıya neden olmaktadır. Tek uygulama Juvederm fiyatı ülkemizde 400-800 TL arasında değişiyor.  < Konu Resmi..>
  Juvederm yeni uygulanmaya başlanan bir yüz gençleştirme maddesidir. Dolgu maddesi olarak işlev görür. İçerisinde yüz gerginliği ve elastikiyietinden sorumlu hyaluronik asit bulunmaktadır. İçerdiği lidokain maddesi ile uygulama sırasında daha az ağrı yaptığı bildirilmektedir.  Restylane nedir?
  Restylane, yüz cildindeki hafif ve orta derecedeki kırışıklıkları düzeltmek, doldurmak ve volume restorasyonunu sağlamak için kullanılan güvenli ve doğal kozmetik bir cild dolgu maddesidir. İçeriği olan hyaluronik asit derinin gerginliğinden ve elastikiyetinden sorumlu bir maddedir.  Juvederm nasıl uygulanır?
  Uygulaması son derece kolay bir işlemdir. İnce uçlu küçük iğnelerle istenilen bölgelerde cilt içine enjekte edilir. 15 dk kadar süren bu işlem sonunda belirgin bir ağrı ortaya çıkmaz ve öncesinde anestezik kremler kullanılabilir. Kişinin sosyal ve çalışma hayatını etkilemediğinden öğle aralarında dahi uygulanabilir. Sonuçlar son derece yüz güldürücüdür ve hemen görülebilir kişinin beklentilerine göre devam edilebilir. Botoxla birlikte uygulandığında sonuçlar daha başarılıdır.
   
Juvederm dolgu fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dolgu (restylane)

  Dolgu (restylane)

  Restylane, hayvansal hammadde içermeyen insan cildi tarafından üretilen bir çeşit şeker molekülüdür. Kendi hacminin 100 katı kadar su tutabilme özelliği taşır. Estetik cerrahideki kullanımı da bu özelliğinden dolayıdır. Deri altı ve içine enjekte edilerek bu bölgelerde dolgunluk yaratmak amacıyla kullanılır. Restylane, enjekte edildiği bölgedeki benzer yapı elemanları ile birleşerek, vücut...
 2. Diş dolguları

  Diş dolguları

  Diş Dolguları: Çürümeye yüz tutmuş dişi hemen çekmek çok eski dönemlerde kaldı.Şimdi esas olan;kişinin orijinal dişini ne olursa olsun kurtarmaya yönelik tedavilerdir.Dolgu da bunun en yaygın ve kolay yollarından biridir.Dolguların çeşitleri vardır.Bunlardan hangisinin kullanılacağı hekimle hastanın birlikte alacakları karara bağlıdır. 1.Amalgam Dolgular (:-):-):-):-)l Dolgular): Çok dayanıklı...
 3. Porselen dolgular

  Porselen dolgular

  Madde kaybı fazla,arka azı dişlerde uygulanır. Estetik, çiğneme basınçlarına dirençli, uzun vadede güvenilir dolgulardır.
 4. fiyatı

  fiyatı

  455 2e1 numaralı abiye ne kadardır
 5. Dermal dolgu nedir nasıl yapılır ?

  Dermal dolgu nedir nasıl yapılır ?

  Yaşlanmanın birçok görünür belirtisinin hacim kaybına kadar geri döndüğünü biliyor muydunuz? Yüz dokuları inceldiğinde çizgiler burnun ve ağzın çevresine belirginleşir ve yanakları biraz çökük görünür . Dermal dolgu maddeleri, kırışıklıkların düzelmesini sağlayarak daha genç bir görünüm kazandırır. Bu makalede enjekte edilebilir dolgu maddesi tedavileri hakkında bilgiler yer almaktadır....

Sayfayı Paylaş