K.İ.b'İn AÇilimi Sİzce Ne ? :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açildi Cennet Kapisi

Açildi Cennet Kapisi

açıldı cennet kapısı açıldı cennet kapısı ilahisi cenet sözleri ilahisi sözleri Açildi Cennet Kapisi Ya Muhammet Gel Gir Diye Ben Cennete Girmem Allah ümmetlerim Girmeyince Geldi Cennetten Bir Sofra Ya Muhammed Gel Sun Diye Ben Sofraya Sunmam Allah ümmetlerim Sunmadikca Geldi Cennetten Bir Hulle Ya Muhammed Gel Giy Diye Ben Hulleyi Giymem Allah ümmetlerim Giymedikce Geldi Cennetten Bir Burak...
  2. Sizce nedir bu ?

Sizce nedir bu ?

Selam bayanlar, Biz 3 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz.Bu ay 3 gün gecikme ile regl oldum normalde 3 gün sürerdi 5 gün sürdü ancak enteresan olanı benim yumurtlama zamanındaki gibi belirtilerim var göğüs acısı-ağrısı,bel ağrısı ve kasık ağrısı çok şaşkınım sizce neden olabilir bi fikri olan var mı? bu arada dr kontrolleri yapıldı bi sorun yok çok şükür.(ve korunmayı bıraktıktan sonra her...
  3. sizce neden

sizce neden

merhaba kızlar annem 52 yaşında 20 günden beri başı dönüyor.yüksek tansiyon hastası ilaçlarını kullanıyor.tansiyonu düzenli olsada başı dönüyor.elim ayağım boşalıyor diyor.yakın zamanda akrabamız yüksek tansiyondan beyin kanaması geçirdi ve öldü.ondan çok etkilendi.etkisinden kalmış olabilirsin psikolojik olabilir diyoruz psikolojikse niye hala geçmiyor diyor.dışarı çıkmaya korkuyor.sizce...
  4. Sizce test sonucu nedir ???

Sizce test sonucu nedir ???

Merhaba, 21 günde bir adet oluyorum yumurtlama Döneminde eşimle düzenli iliskiye girdik adetime bir hafta var dayanamadım Predictor erken gebelik testi yaptim sizce bu test pozitif mi ???

Sayfayı Paylaş