1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Kabenİn anahtarı...

Konu, 'Dini Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Kabenİn anahtarı...
    paylaşım için saol çok ilginçmiş canım

3. masumkız

masumkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kabenİn anahtarı...
    negüzel bir anahtar ya teşekkürler

4. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kabenİn anahtarı...

Hayatımda ilk defa böyle bir anahtar gördüm Allah o anahtarın kapısınıda bizlere görmeyi nasip etsin insallah..

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kabenİn anahtarı... emeğine sağlık

Kabenİn anahtarı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anahtar deliği

Anahtar deliği

Anahtar deliği, kıskançlığın ve kavganın simgesidir.
  2. Anahtar

Anahtar

Anahtarla bir yeri açmak hayra, kapatmaksa şerre delalet eder. Anahtar, Allah'tan bir şey istemeyle, dua ve istiğfar ile tabir edilir. Elinde bir anahtar olduğunu görmek abdest alıp ibadet etmeye; elinden anahtarın düştüğünü görmek namazı eda etmekte gevvşek davranmaya delalet eder. Ayrıca anahtar görmek, rızık, ilim, evlat, elçi, mal, define, koca ve hacca gitmekle tabir edilir. Elinde birçok...
  3. Ceza Anahtar

Ceza Anahtar

Gel öyle durma Türkçe Rap'e gel, anahtar elimde, hip hop bir bomba lallalalal kulaklarını tıkama gerçekler ve mikrofon hip hop bir bomba. Neremi neremi diyip, Türkçe Rap nerede nerede diyenlere, benden bir hediye, soyunmaya benzemez bu göğüslerim kapalı, İstanbulu dinliyorum gözlerim kapalı, Etilerde işim olmaz Tarabyaya yolum düşmez, Lopez'ler, Anthony'ler burayı kasıp kavururken, siz...
  4. Kabe İlahisi

Kabe İlahisi

kabenin yolları bölük bölüktür. ( 2 kez ) benim yürecigim delik deliktir. ( 2 kez ) dünya dedikleri bir gölgeliktir. 1kez aman kabe varsam sana elim yüzüm sürsem sana ( 1 kez ) canım kabevarsam sana elim yüzüm sürsem sana (1 kez ) eşim dostum yüklesinler yükümü
  5. Huddam-ul Kabe

Huddam-ul Kabe

kabe melek hüddam isimleri kabeyi koruyan melekler kabeyi koruyan melek melekler video Kâbe hizmetçileri anlaminda bir terkip. Islâm topraklarini batili emperyalist güçlerin himaye, tecavüz ve isgaline karsi muhafaza etmek gayesiyle kurulmus bir cemiyet. Kâbe Hizmetkârlari Cemiyeti 1913'de kuruldu. Baskanligina Mevlana Muhammed Abdülbarî, genel sekreterliklerine de Mevlevi Sevket Ali ve...

Sayfayı Paylaş