Kaçarak evlenenler ben de kaçarak evlendim tavsiye istiyorum

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kaçarak evlenenler ben de kaçarak evlendim tavsiye istiyorum
merhaba arkadaşlar ben eşimle birbirimize kaçarak evlendik aslında çok mutluyuz ama ailem kaçtığım için bana ve eşime cephe aldı konuşmak istemiyorlar. Kimleri araya koyduksak olmadı bu durum beni çok üzüyor. Aslında onlarda haklılar biliyorum belkide yaptığım olay yanlıştı ama eşimi çok seviyordum yaşım aileme göre evlilik için küçük olunca vermediler o yüzden kaçmak zorunda kaldım tekrar ailemle barışmak ve birbirimize gidip gelmek istiyorum babam çok katı davranıyor annemse babamdan çekindiği için elinden birşey gelmiyor fikir verin nolur zor durumdayım

Hayatım kaçarak evlenen kadınlar, insanlar genelde halk dilinde işte bizim boynumuzu büktün gibi bakılıyor ve ilk etapta sizlere cephe almaları konuşmak istememeleri normaldir. bunu biraz zamana bırakacaksın hayatım. Baban katı davranıyor olabilir ama yarın hele bir tam aile olun çol çocuk olsun ister istemez seni geri döndermeyecekler. Tek yapacağın olayı zamana bırakmak olacak hayatım.

Zamana bırakmadan yapacağın tüm çabalar boşa gidecektir diyeyim sana biraz zamana bırak biraz rahat bırak. Mutluluklar bitanem.

Geri