1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.116
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  kadınlar aslında ne diyor

  Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  1. "İyi"
  Bu bir kadının haklı olduğunu bildiğini ancak canı daha fazla tartışmak istemediğini gösteren bir sözcüktür. İyi sözcüğünü bir kadının nasıl göründüğünü anlatmak için asla kullanmayın aksi takdirde yeni bir tartışmayı başlatırsınız.

  2. "Beş dakika"

  Bu kadınına göre değişmekle beraber en azından yarım saat demektir. Sadece sizin maç izlemenizi engelleyerek kapı önünde hazır beklemeniz amacı ile süre kısa gösterilir.

  3. "Hiçbirşey"

  Hiçbirşey mutlaka birşeyler bozuk demektir. Neyin var sorusuna hiçbirşey diyen kadın en kısa sürede sizin içinizi dışınıza çıkaracak bir çatışmayı başlatmak üzeredir. "Hiçbirşey" genellikle "Beş dakika" sürecek ve sonunda "iyi" sözcüğü ile bitecek bir tartışmanın ilk sözcüğüdür.

  4. "Devam et" (tek kaş yukarı kalkık)

  Bu bir izin değil bir meydan okumadır.Yanlışlıkla izin olarak algılarsanız karşınızdaki kadın bozulacak ve "Hiçbirşey" ile başlayıp "Beş dakika" sürecek ve sonunda "iyi" sözcüğü ile bitecek bir münakaşa başlatacaktır.

  5. "Devam et" (normal kaş)

  Bu da bir izin değildir. "ben vazgeçiyorum" ya da "canın ne istiyorsa yap umurumuda bile değil" anlamına gelir. gerçek bir beş dakika içerisinde kaş kalkık durumda bir "Devam et" sözcüğünü birkaç dakika içerisinde "Hiçbirşey" sözcüğü takip edecek ve "iyi" sözcüğü ile bittiğini sandığınız "Beş dakikalık" bir konuşma ile münakaşayı bitirecektir.

  6. "Yüksek sesli üffff"

  Bu aslında bir sözcük değil bir cümledir. Genelde erkekler tarafından yanlış anlaşılır. "Yüksek sesli üffff" sen tam bir aptalsın ve niye seninle vakit kaybediyorum ki ben demektir.

  7. "Yumuşak üffff"

  Bu da bir sözcük değil bir cümledir. "Yumuşak üffff" genelde erkeklerin anladığı bir şeydir. Karşınızdaki kadın o an için durumdan memnun demektir ve en iyi hareketiniz susarak bu anın mümkün olduğunca uzun sürmesini ummaktan ibarettir.

  8. "Oh"

  Herhangi bir cümle ile birleşen bir "Oh" bela demektir. Böyle bir cümle ile karşılarsanız yürümeyin koşun ve en yakın çıkışa kaçın. Pencereden eşyalarınızı fırlatırken arkanızdan "iyi" diye bağıracaktır. En az iki gün süre ile yanına yaklamayı denemeyin.

  9. "Tamam"

  Bu bir kadının sarfedebileceği en tehlikeli sözcüktür. Hiçbirşeyin tamam olmadığını anlatır. Yaptığınız şey için size vereceği cezayı düşünme ve karar verme süresi kullanacağını gösterir.

  "Tamam" genelde "iyi" sözcüğü ile birlikte ve yukarı kalkık kaş pozisyonunda "devam et" lafı ile kullanılır. Başınız berbat bir belada demektir.

  10. "Lütfen yap"

  Bu bir cümle değil emirdir. Karşınızdaki kadın yaptığınız şeyin özrünü kapatacak bahaneyi bulmanızı emretmektedir. Yani diğer bir deyişle başınız daha büyük bir belaya sokma fırsatını tanımaktadır size. Bu durumu doğru bir şekilde çözümlerseniz sonu "Tamam" olmayan bir karşılık almanız gerekir.

  11. "Teşekkürler"

  Karşınızdaki kadın size teşekkür etmektedir. Altında başka bir anlam aramayınç. Sadece "birşey değil" diye cevap verin.

  12. "Çok teşekkürler"

  "Teşekkürler" sözcüğünden müthiş farklı bir anlamı vardır. Bir kadın sadece sizi azarlamak için "Çok teşekkürler" der. Genellikle bu sözcüğü "Yüksek sesli üffff" takip eder. Bu onu üzdünüz demektir. Bundan sonra ne oldu diye sorarak durumun devamını sağlamayın sonunda size sadece "Hiçbirşey" diyecektir

  alıntı
   
kadınlar aslında ne diyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kadınlar diyor kii :erkekleri neden severiz??

  kadınlar diyor kii :erkekleri neden severiz??

  1. Çünkü güçlü kollarında kendimizi güvende hissediyoruz. 2. Çünkü bizden farklılar. 3. Çünkü hepimiz birer mazosistiz bize acı çektiren seyler hosumuza gidiyor. 4. Çünkü banyodan ıslak ve bellerine sarılı bir havluyla çıktıklarında çok seksiler. 5. Çünkü bokser'ları onlara çok yakışıyor. 6. Çünkü yapılı vücutlarına,adelelerine asla karşı koyamıyoruz. 7. Çünkü akşam yemeği için yaptıkları...
 2. Kadınlar aslında ne isterr

  Kadınlar aslında ne isterr

  ACABA NE İSTİYORUZ Erkeklerin kendisine aşık olmasını ister. Bu aşkın ölünceye kadar sürmesini ister. Anlayış ister. Bu anlayışın ömür boyu sürmesini ister. Affedilmek ister. Bu af ömür boyu olsun ister. Güzel olmak ister. Bu güzellik ömrü boyunca kalsın ister. İsminin bir ağaca kazınmasını ve bu vesileyle asırlık bir çınarın kurumasını ister. 80 yaşında bile olsa kendisine çıtır denilmesini...
 3. kadın nedir aslında

  kadın nedir aslında

  kadın nedir kadın nedir aslında bir kadın nedir bende daha anlamdım o zaman ben yaşamıyorum hadi bakem siz anlamışmısınız:) Kadın Nedir Aslında Bir kadın çocuktur aslında. Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister. Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama hiçbir kadın çocuk muamelesi görmek istemez....
 4. Hintli Kadınlar Neden Bu Kadar Güzel Diyorsanız İşte Cevabı

  Hintli Kadınlar Neden Bu Kadar Güzel Diyorsanız İşte Cevabı

  hintliler hintli güzel kadınlar Hintli kadınların güzellikleri dillere destandır...Kadife gibi bir cilt, parlak gözler, gür ve canlı saçlar.... Hintli kadınlar doğal güzellikleriyle dikkat çekiyorlar. Bu güzelliğin en büyük sırrı kullanmayı alışkanlık haline getirdikleri doğal bitki özleri ve yağlar. Hintli kadınların güzellik sırlarını keşfetmek istiyorsanız bu haberi mutlaka okuyun:tik:...
 5. aslın nedir leyli

  aslın nedir leyli

  leyli ne demek Cok anlamli Biir siir Meleklerim Paylasmak istedim :) Aslın nedir leyli Bir kaç damla yaş Kalp kırıklarımı Yoksa umutsuzluklar içinde Bir damla umut mu? Umutlarla geldim sana Aslın nedir leyli Yanan kalbe devamı Yoksa ateşe alev misin? Yakma beni derken Asıl yakan sen misin? Aslın nedir leyli Ateş misin su mu? Hem kuru topraksın aşkınla susayan yüreğime...

Sayfayı Paylaş