1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Kadinlar Neden Dirdir Ederler?

  Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Kadinlar Neden Dirdir Ederler?
  Dünya genelindeki bir anket, kadınların en çok neler için dır dır yaptığını belirledi.


  Ankete göre, kadınlar erkekler istediklerini yapmadıkları için dırdırcı oluyorlar.  Bilimadamları, erkeklerin bu hareketleri yapmaması durumunda eşler arasında kesinlikle kavga çıkmayacağına inanıyor. İşte anket sonuçlarına göre kadınların erkeklerde sinir olduğu şeylerin listesi: Görevlerini yerine getirmemesi, aşırı maç izlemesi, tembelliği, çok içki içmesi, kilo alması, çok bilgisayar oynaması, duygusuz oluşu, tuvalet kapağını açık bırakması ve yeni alınan giysileri fark etmemesi.


   
Kadinlar Neden Dirdir Ederler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kadinlar Neden Erkeklerden Uzun YaŞar :)

  Kadinlar Neden Erkeklerden Uzun YaŞar :)

  KADINLAR ERKEKLERDEN NEDEN DAHA UZUN YAŞAR BUNU HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ? :) BAŞKAA YORUMAA GEREK VARMII :)
 2. Kadinlar Kendİlerİnİ Nasil Mutsuz Eder

  Kadinlar Kendİlerİnİ Nasil Mutsuz Eder

  mutsuz evli kadınlar telefonda nasıl sevişilir mutsuzluk yazıları evli mutsuz kadınlar evlilikde mutsuzluk Psikiyatrist Dr.Hamdi KALYONCU hocamızın kaleminden... Mutlu olacak kadın var, mutsuz olacak kadın! Evlilikte mutluluk ve mutsuzluk, kadının kiminle evlendiğine ve evlendiği kişinin nasıl davrandığına bağlı olmaktan çok, bizatihi kadının kendisi ile ilgilidir. Kadınların yüzde 80’inin,...
 3. Dirsek

  Dirsek

  Kadın için zinete, erkek için güce; Dirsek ağrısı üzüntüye, Açık kadın dirseği görmek dünyalığa, erkek dirseği görmek kendi kazancını yiyen namuslu bir erkeğe delalet eder.Az paraya, çok çalışmanız gerekecek. Eğer rüya sahibi bir kadınsa evleneceği anlamına gelir.Rüyada görülen dirsekte hissedilen aci ve siddet, üzüntüye ve el ile yapilan seylerin batil olduguna isaret eder.
 4. Silim dir nedir?!? Acil xDD

  Silim dir nedir?!? Acil xDD

  Silim dir nedir?

Sayfayı Paylaş