1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Kadınlardan Hüseyin Üzmez'e yumurta

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  14 yaşındaki kız çocuğuna tacizden yargılanan Hüseyin Üzmez'i adliye girişinde kadınlar protesto etti.

  Hüseyin Üzmez, protesto karşısında tepkisiz kaldı.
  Bursa'da 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmak suçlamasıyla yargılanan yazar Hüseyin Üzmez, 4. kez hakim karşısına çıktı. Üzmez, duruşma salonuna girerken bir grup kadının protestosuyla karşılaştı.

  Bursa 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşma öncesi adliye önünde toplanan Bursa Kadın Platformu üyeleri, Hüseyin Üzmez'in binaya girişi sırasında slogan atmaya başladı. Platform üyeleri, “Utanmıyor musun”, “Üzmez sen hiç anne terliği yedin mi”, “Üzmez’i aklayan adalet, ruh ve beden sağlığımızı bozdu” şeklinde slogan attı.


  Kadınların tepkilerine karşılık vermeden adliye binasına giren Üzmez, duruşmanın bitiminde olası tepkiler dikkate alınarak adliye binasının arka kapısından çıkarılmak istendi. Üzmez’in arka kapıdan çıkarılacağını öğrenen platform üyesi bir grup, Üzmez’e “Utanmaz adam” diye bağırarak şemsiyeli, yumurtalı saldırı girişiminde bulundu. Kadınlardan birinin attığı yumurta Üzmez’in bacağına isabet etti. Üzmez’e şemsiye ile vurmaya çalışan iki kadın ise güvenlik güçleri tarafından engellendi. Bir otomobile bindirilen Üzmez, olay yerinden uzaklaştırılırken, şemsiyeli saldırı girişiminde bulunan Pınar K. ve Nergis Ç. gözaltına alındı.
  KAYYUM TALEBİ REDDEDİLDİ

  Mağdur çocuğu, avukatlar Nevin Canbaz ve Ahmet Dedeler'in temsil ettiği duruşmada Mahkeme Heyeti Başkanı Kadir Ünal, ''Mağdur B.Ç'nin sanık Hüseyin Üzmez tarafından kendisine karşı işlendiği iddia olunan fiilden dolayı beden ve ruh sağlığının bozulup bozulmadığı yönünde'' İstanbul Adli Tıp Kurumu Genel Kurulundan istenen raporun henüz mahkemeye ulaşmadığını söyledi.

  Mahkeme, B.Ç'nin avukatı Nevin Canbaz'ın geçen duruşmada mağdura kayyum tayin edilmesi yönündeki talebiyle ilgili olarak da ''Konunun hukuk mahkemesi tarafından bakılması ve velayetin kaldırılması yerinde görülürse küçüğe vasi tayininin ilgili mahkemece yapılması gerektiğinden'' bu aşamada talebin reddedilmesini kararlaştırdı.

  Mahkemeye heyeti, 2 sanığın bir sonraki celsede hazır bulunmalarını isteyerek, duruşmayı erteledi.

  Mudanya ilçesinde 14 yaşındaki B.Ç’ye cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanan Hüseyin Üzmez, 6 ay sonra tahliye edilmişti. Mahkeme Adli Tıp Kurumu’nun B.Ç. hakkında verdiği ‘ruh sağlığı bozulmamıştır’ raporunu yok saymış, 16 Mart’ta kurumda yeniden kontrol edilmesine karar verilmişti.


   
Kadınlardan Hüseyin Üzmez'e yumurta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hüseyin (r.a.)

  Hüseyin (r.a.)

  Efendimizin torunu Hüseyin (r.a.)'i görmek akranı içinde seçilmeye, yardım, hürmet ve saygı görmeye, mal ve nimete ermeye, Onu görmek çok kadınla evlenmeye, bir haksızlığa uğramaya, gurbette ölmeye delalet eder.
 2. Yumurta

  Yumurta

  rüyada yumurta toplamak ruyada toplamak rüyada görmek kümesten topladığını görmek Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir....
 3. yumurta(=

  yumurta(=

  hemen hemen her sabah kahvaltımızda,soframıza konan bu yumurtalar bakın ne çilelerle geliyorlar o sofraya:haha: BAZEN ENDİŞE BAZEN ACI BAZEN SON YAKARIŞ BAZEN KADER YA HAYİNLİK(= SON VEDA=(
 4. Hüseyin Baradan kimdir

  Hüseyin Baradan kimdir

  hüseyin baradan kimdir hüseyin baradan kimdir, kısaca hayatı, biyografi, filmleri Türk Sineması'nın en eski ve usta isimlerinden biridir Hüseyin Baradan... Sevgili Melek'ler, Hüseyin Baradan hakkında ki bilgilerimiz bu yazımızdadır. Hüseyin Baradan Oyuncu | 1932 - İzmir 1934'de İzmir’de doğdu. Bir süre lise öğrenimi gördü ve sonra gazetecilik yaşamına atılarak, foto muhabirliği yaptı....
 5. Kadınlarda yumurta çatlamamasının nedenleri

  Kadınlarda yumurta çatlamamasının nedenleri

  Kadın kısırlığının nedenlerin den biride yumurtlamaya bağlı sorunlardır. Bir çok kadın yumurtlama problemin den ötürü gebe kalamamaktadır. Sperm ve yumurta bir araya gelerek döllenmeyi gerçekleştirir. Döllenmenin gerçekleşmesi için kadının yumurtlaması erkeğinde spermlerini bu dönemde kadının rahmine dökmesi gerekir . Ovülasyon kadınlar da her ay 1 defa geçekleşen ,üreme fonksiyonunun...

Sayfayı Paylaş