Kadınların güzellik hileleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kadınların güzellik hileleri
güzellik hileleri simli fondoten
Kadınların başvurduğu güzellik hileleri nelerdir.Kimler nasıl cilt kusurlarını kapatıyor işte hepsinin cevabı:
Hafif bir dokunuşla pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yollarını araştıran uzmanlar, ufak tefek hilelerle kadınlara ilginç çözümler önerdi. İşte, bir göz kalemi ya da basit bir pudrayla harikalar oluşturmanın yolları...

Kadınlar her zaman olanı değiştirmek adına bazı küçük hilelere başvururlar; gözleri daha büyük göstermek, dudakların dolgun durmasını sağlamak, daha küçük bir burun, çıkık elmacık kemikleri ve pürüzsüz bir cilt görüntüsü yaratmak gibi. Hiçbir şey doğal ve sağlıklı bir ciltten daha güzel olamaz ancak cilt bakım uzmanları istediğiniz oynamaları yapabileceğiniz ufak tefek hileleri şöyle sıralıyorlar:

iNCE UZUN YÜZLER

Eğer Sarah Jessica Parker'ınki gibi uzun ve ince bir yüze sahipseniz allığınızı sadece elmacık kemiklerinizin üzerine uygulamalısınız. Yanaklarınızın kenarlarına doğru uygularsanız daha da uzun bir yüze sahip olursunuz. IŞILDAYIN Simli ürünler kullanmaktan korkmayın. Bu ürünler tıpkı payetli kıyafetlere benzer. Askıda durduklarında bir şeye benzemezler ancak üzerinize giydiğinizde bütün bakışlar sizde olur. Fondöteninize karıştıracağınız sim sizi özellikle ışıkların az olduğu yerlerde muhteşem gösterecektir. Bu amaçla üretilmiş simli fondöten ya da nemlendiricileri tercih edebilirsiniz.

AŞIRI ÇIKIŞ ELMACIK KEMİKLERİ

Bu tip elmacık kemiklerini saklamak için öncelikle yukarıya, daha sonra da kulaklara doğru süreceğiniz allığınızı yukarı aşağı hareketlerle iyice yayın. kemiklerinizi daha belirgin hale getirmek istiyorsanız hafif koyu renkte bir allık seçin. Açık kahve ya da bronz. Ve elmacık kemiklerinizin altında oluşan boşluğa hafif dokunuşlarla uygulayın. Az miktarda kullanın ve iyice yedirin.

iPUCU

Elmacık kemiklerinizi daha belirgin hale getirmek istiyorsanız hafif koyu renkte bir allık seçin. Açık kahve ya da bronz. Ve elmacık kemiklerinizin altında oluşan boşluğa hafif dokunuşlarla uygulayın. Az miktarda kullanın ve iyice yedirin.

YUVARLAK YÜZLER

Kavisli kaşlar yüzünüzün daha az yuvarlak görünmesini sağlayacaktır. Bir kalemi burnunuzun kenarına paralel şekilde tutarak kaşınızın başlangıç noktasını belirleyin. Kaşınızın en yüksek bölgesini yani eğimin başlayacağı yeri belirlemek için kalemi göz bebeğinizin bitiş noktasına paralel tutarak işaretleyin. Bitiş noktasını belirlemek içinse, kalemi gözünüzün dış köşesinden kaşınıza diyagonal tutun. Göz kalemiyle işaretlediğiniz noktalan birleştirerek kaş şeklinizi oluşturun. Daha sonra cımbız yardımıyla işaretin üzerinden kaşlarınızı alın.

TARiHi HiLELER

Kadınların 19. yy'da makyaj yapmaları hoş karşılanmadığından, bu yüzyılın kadınları yanak, dudak ve gözleri için kendilerine has yöntemler bulmuşlardı. Yanaklarını çimdikleyerek, dudaklarını ısırarak ve soğuk süte rendeledikleri turpu ciltlerinde gezdirerek yüzlerine renk veriyorlardı.

YÜZLER l GENiŞ : Sadece elmacık kemiklerinin üzerine allık uygulanıp burun kısmına fazla yanaşılmamalıdır. Yine aynı şekilde çok fazla kulaklara doğru girilmemelidir çünkü bu işlem yüzünüzü daha da geniş gösterecektir. l

KÖŞELi : Köşeli bir yüze sahip olan kadınlar ifadelerini yumuşatmak için elmacık kemiklerine sürdükleri allıkları şakaklarına kadar dağıtmalıdırlar.

KATLI ÇENE

Bu, üzerinde bir süre çalışmanız gereken bir hiledir. Gerdanınızdan kurtulmak istiyorsanız pembe-kahve tonlarında bir allığı çenenizden kulak memelerinize doğru yayacak şekilde sürmeniz ve tam çene bölgenizin üzerine de açık bir pudra uygulamanız gerekmektedir. Daha sonra bu sürdüklerinizi yavaş ve güzel bir biçimde birbirine yedirmelisiniz.

ÇiZGiLER l iNCE :

Özellikle ince çizgileri gizlemek için en etkili yöntem, içinde ışığı yansıtan maddeler bulunan kozmetik ürünler kullanmaktır.
isil-isil-cilt-1249.jpg

KISA :

Bir sabah kalktınız ve alnınız, burun kenarları ve dudak bölgesindeki kırışıklarınızın her zamankinden daha derin olduğunu gördünüz. Kırk yaş üzeri modellerin ve ünlülerin başvurdukları yöntemi uygulayın: kırışık doldurucu kozmetik ürünleri kullanın.

GENİŞ ALIN

Geniş bir alnı dar gösterebilmek için mat görünümlü bronzlaştırıcı bir pudra ya da fondöten ile cilt renginizden daha koyu bir allık alın ve bunu saç çizginiz boyunca sürün. İyice yedirerek saçlarınıza doğru uygulayın.
 
Üst