Kagitta ne yaziyor???

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Kagitta ne yaziyor???
Meleklerim bunu dolasirken baska biryerde buldum, oradada kimse cevabini bulamamis belki biz buluruz dimiiii????:becky::becky::becky:

Bir adam yıllar boyu almanyada bir bankada çalışmış ve
emekli olmasına yakın artık yurda dönmeye karar verdiği gün lan felekten bir gün çalim bari deyip bir bara gitmiş..

Barda içkisini içerken karşısına çok güzel bir kadın oturmuş bizimki kadına hayran kalıp hemen garsonu çağırıp kağıda tanışabilirmiyiz mesajını yazdıktan sonra garsonla kadına göndermiş. kadın kağıdı almış okumuş adama imalı bir bakıştan sonra kağıdın arkasına bir şeyler yazıp kağıdı tekrar adama geri göndermiş,

adam kağıda bakmış bakmış....

Hiç bir şey anlamamış yazı ne almanca ne bildiği bir dile aitmiş gitmiş kağıdı en yakın arkadaşına verip ya bunu bir kadın bana yazdı ben anlamadım ne yazıyor burda diye sormus arkadaşı kağıdı okur okumaz sakın bir daha beni arama arkadaşlığımız sona erdi diyip yanından gitmiş..

Adam şaşkın bir halde eve gidip anne babasına ya siz eskisiniz bilirsiniz burda ne yazıyor diye bu sefer onlara sormuş anne babası kağıdı okuyunca adamı evlatlıktan red etmişler karısına göstermiş karısı boşanma davası açmış adam artık çıldırma noktasına gelmiş len demiş bunu en iyi anlayan doktor olur nede olsa onların yazısı karışık diyip bir doktora gitmiş doktor kağıdı okuyunca çok sakin bir şekilde izin isteyip odasına girmiş aradan 1 saat 2 saat geçmiş doktor yok...

Bizim adam merak edip odaya girince bir bakmışkı doktor tavanda sallanıyor
kendini asmış adam en sonunda pes etmiş len bu kağıd başıma çok işler açtı
başkasınında hayatını karartmasın diye kağıdı çalıştığı bankanın kasasına
koyup evine gitmiş.

O akşamda tesadüf bankaya hırsızlar girmiş kasadaki bütün paraları almışlar
tam kaçacakları sırada hırsızların şefi kağıdı görmüş şef kağıdı okuyunca birden
çabuk paraları yerine koyun demiş ve bütün paraları kasaya geri koyduktan sonra
çekip gitmişler.

ŞİMDİ GELELİM SORUMUZA HALİYLE BU KAĞIT'TA NE YAZIYOR DİYCEM...
İP UCU : CEVAP İÇİN YAZIYI İYİ OKUYUN DERİM...

Ce: Kagitta ne yaziyor???

Canim bende bulamadim, belki buralrdan bilen cikar umarim yani...

kasanın şifresi olmasın mı yav merak ettim bulunca haber verin

kagıttta ne yazıyorkı herkes bunalıma gırmıs..??kımı kendınıoldurmus..kımı red etmıs..ya vala merak ettım cevabı..sabırsızlıkla beklıyorum..acıl cevap...

la ne yazıyoki kağıtta bulamadım acep bunu okuyan bi salaktır yada onun gibi bişemi yazmış neki bulamadımmmmmmm
tez bulun la cevabı merak ettim la köri madem cevabını bilmiyon niye kafamızı karıştıryon la delü

EEE canim bana sordugun sorunun cevabini vermissin zaten, benim kafami karsitrdi bulamadim sizinde karissin diye :) :) :)
ama sonunda kimden gelir bilmiyorum ama dogru cevabin geleceginden eminim, sabir edelim bakalim biraz...

Bu bir şirketin yazılı mülakatında elemanlarına verdiği bir sınav sorusuymuş, arkadaşım da göndermişti, cevabı herkesin uğraşıp yazdığı senaryolar gibi değil çünkü mantık kurmak bir delinin attığı taşı 40 akıllının çıkarmaya çalışması gibi birşey arkadaşlar. Zeka sorusu falan da değil bence, belirli bir durum karşısında kişinin ne yapması gerektiği ile ilgili yani. Güya şirket hırsın bir yerde bitirilmesi gerektiğinden dem vurmuş.

İllaki çözüm isteriz diyenler:

Kadın Polis;
Kadının eşi Doktor,
Kadının Erkek Kardeşi Adamın Arkadaşı,

Kadin Kağıda: Adını Soyadını Ve Tlf. Numarasını Yazıyor,

Seninle birlikte olabilirim ama evli isen eşini boşa,

Eğer Anne Baban varsa Onları Reddet diyor.

Şu an Müsaİt olmadığını akşam bir bankayı hırsızların soyacağını ihbar aldıklarını ve akşam o bankaya baskın yapacaklarını yazıyor kağıda ve yarın kendisini aramasini söylüyor.

Arkadaşı kağıdı okuyunca kız kardeşine en yakın arkadaşınınn böyle birşey yapmasını hazmedemiyor ve onunla ilişkisini kesiyor.

Anne Babasi kağıdı okuyunca oğullarının böyle birşey yaptığına inanamıyor ve Onu evlatlıktan reddediyor.

Eşi kağıdı okuyunca şok oluyor, bunca yıllık kocasından gördüğü ihanet karşısında ona boşanma davası açıyor.

Doktor kağıdı okuduğunda kağıttaki isim ve telefon numarasından kağıdı eşinin yazdığını anlıyor ve bu ihaneti gururuna yediremeyerek intihar ediyor.

Hırsızların şefi kağıdı okuduğunda baskına uğrayacaklarını anlıyor ve hemen paraları bırakıp orayı terkediyorlar.

Böyle işte. Zeka mı, yaratıcılık mı, senaristlik mi derseniz bilemiyorum. Ben gereksiz buldum.

Bilge

ay bilgecim ben senin aklına kurban olim valla çözmüşsün olayı bravo

Geri