1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

kağıttan tank!

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kağıttan tank yapımı [​IMG]

kağıttan tank! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tank

Tank

Ciddi ve önemli olaylardır. Rüyada bir tank görmek veya tanka binmek, her hususta sizi destekleyecek kuvvetli ve sözü geçen bir kimse tarafindan korunacaginiza ve islerinizin bu sayede çok açilacagina o nispette de karinizin artacagina isarettir.
  2. tank-assault

tank-assault

http://www.oyuncinim.com/veri/tankassault.swf
  3. Kağıt Falı

Kağıt Falı

iskambil kağıtlarının anlamları iskambil falında kartların anlamları tek kart falı falı kart kağıtlarının fal Kağıt Falı Nasıl Bakılır Niyet falı açılırken bir deste oyun kağıdı kullanılır. Fakat el açmadan önce bu desteden bazı kağıtların atılması gerekmektedir. Maça yedilisi ve sinek dokuzlusu hariç tutulmak üzere geri kalan dokuzlular, yedililer ve altılılar desteden çıkartılır. Şimdi...
  4. Kağıt Sanatı

Kağıt Sanatı

Biliyorsunuz ki hayal gücü çok geniş güzell yönde kullanılırsa aşağıdaki gibi ortaya çok güzel şeyler çıkıyor.Kağıt katlama sanatı hem çok hoş hem çok eğlenceli olabiliyor.Bence yapanların ellerine sağlık ben çok bayıldım süperler:)
  5. Tank li Muhallebi

Tank li Muhallebi

tankli muhallebi tangli muhallebi Beyaz muhallebi için: 4 su bardağı süt 1 su bardağı nişasta 1 su bardağı şeker 1 pk petibör kare bisküvi 1 pk arzuya göre tank(vişneli yapıyorum ben tavsiye ederim) Tankli muhallebi için 4 su bardağı su 1 su bardağı nişasta 1,5 su bardağı şeker 1 pk tank Şimdi meleklerim beyaz muhallebinin tüm malzemeleri tencereye konur diğer tencereyede tankli malzeme...

Sayfayı Paylaş