Kahramanlar dizisi ( show tv)

Gül Hanım

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
Kahramanlar dizisi ( show tv)

Med Yapım yeni bir dizi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Acil Servis dizisinden şimdilik vazgeçen ekip, Kutsi’nin başrolünü oynayacağı “Kahramanlar” dizisi ile kasım ayında Show tv’de olacak. Yönetmenliğini Merve Girgin’in, senaristliğini Gökhan Horzum ve Murat Koca’nın üstlendiği “Kahramanlar”ın başrollerini

Kutsi,
Arda Esen,
Ebru Gürsoy,
Didem İnselel,
Nihat Alptuğ Altınkaya,
Ahmet Kural
Bahadır Vatanoğlu paylaşıyor.

Dokuz ana karakterden oluşan dizi polislerin, ambulans sağlık görevlileri olan paramediklerin ve itfaiyecilerin aynı bölgede yaşadıkları günlük olaylarla birlikte kendi iç ilişkileri üzerine kurulmuş dünyalarını yansıtıyor. Oyuncu kadrosunun çoğu şu anda netleşmiş durumda ancak iki karakter için oyuncu görüşmeleri devam ediyor.

Dizide üç ayrı ekip var;
polisler,
paramedikler
itfaiyeciler…

Kutsi ve Ahmet Kural polis, Arda Esen, Ebru Gürsoy, Didem İnselel ve Bahadır Vatanoğlu paramedik, Nihat Alptuğ Altınkaya itfaiyeci grubunda. İstanbul Emniyeti, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle hazırlanan dizinin oyuncularına uzmanlar tarafından tam donanımlı eğitim veriliyor. Ekim sonunda çekimlerine başlanacak “Kahramanlar”ın, Kasım ayının üçüncü ya da dördüncü haftasında yayına girmesi planlanıyor.

Kurtarılmayı bekleyen hayatlar, çözülmesi gereken sorunlar ve söndürülmesi gereken yangınlar… İstanbul sokaklarında her gün yüzlerce sorunla karşılaşıp, bir an bile düşünmeden kendi hayatlarını tehlikeye atan “Kahramanlar Dizisi” çok yakında Show Tv’de!

Yapımcılığını Medyapım’ın , yönetmenliğini Merve Girgin’in, senaristliğini Gökhan Horzum ve Murat Koca’nın üstlendiği "Kahramanlar"ın başrollerini Kutsi, Arda Esen, Ebru Gürsoy, Didem İnselel, Nihat Alptuğ Altınkaya, Ahmet Kural ve Bahadır Vatanoğlu paylaşıyor. Dokuz ana karakterden oluşan dizi polislerin, ambulans sağlık görevlileri olan paramediklerin ve itfaiyecilerin aynı bölgede yaşadıkları günlük olaylarla birlikte kendi iç ilişkileri üzerine kurulmuş dünyalarını yansıtıyor. Oyuncu kadrosunun çoğu şu anda netleşmiş durumda ancak iki karakter için oyuncu görüşmeleri devam ediyor.
Dizide üç ayrı ekip var; polisler, paramedikler ve itfaiyeciler... Kutsi ve Ahmet Kural polis, Arda Esen, Ebru Gürsoy, Didem İnselel ve Bahadır Vatanoğlu paramedik, Nihat Alptuğ Altınkaya itfaiyeci grubunda.

İstanbul Emniyeti, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle hazırlanan dizinin oyuncularına uzmanlar tarafından tam donanımlı eğitim veriliyor. Ekim sonunda çekimlerine başlanacak "Kahramanlar"ın, Kasım ayının üçüncü ya da dördüncü haftasında yayına girmesi planlanıyor.
Şu anda ekranlarda olan benzerlerinden çok farklı bir prodüksiyon ve sinema tadında görselliğiyle izleyenlerin karşısına çıkacak dizide her bölüm farklı bir kurtarılış hikayesi ve bu üç ekibin birbirleriyle bağlantılı özel hayatları işlenecek. Bol aksiyon olan “Kahramanlar”da aşka da yer var.

Cerrahlıktan Polisliğe
Türkiye’nin son dönemlerde kazandığı jönlerden Kutsi, bu dizide polis olarak karşımıza çıkıyor. Bir önceki projesinde Beyin Cerrahı Levent’i canlandıran karizmatik sanatçı, bu sefer İstanbul sokaklarında tehlikeden tehlikeye koşan bir polisi canlandırıyor.
Konuk Oyunculuktan Başrole
Beyoğlu’nda yürürken bir ajans yetkilisi tarafından fark edilip, işe mankenlikle başlayan Nihat Alptuğ Altınkaya oyunculuk için basamakları kararlı adımlarla çıkıyor. Genelde projelerde birkaç bölümlük konuk oyuncu olarak yer alan Altınkaya, “Kahramanlar”ın yakışıklı, karizmatik, kaslı itfaiyecisi olarak başrolde karşımıza çıkıyor.

İlk Defa!Bu zamana kadar polisleri, doktorları, hukukçuları, havayolu personelini, askeri personeli işleyen diziler ekranda yer almıştı. Şimdi ise bir ilk gerçekleşiyor. İlk defa İtfaiyecilerin ve Paramediklerin hayatları ekrana yansıyacak.

"Siz olsanız, başkasının hayatı için, kendi canınızı hiç düşünmeden tehlikeye atar mıydınız? "Kahramanlar" bunu hep yapıyor."
 
Gül Hanım

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
Kahramanlar 1. Bölüm özeti
"Siz olsaydınız, başkasının hayatı için, kendi canınızı hiç düşünmeden tehlikeye atar mıydınız? "KAHRAMANLAR" bunu hep yapıyor."
Tehlike veya belayla karşılaştığımızda hatırladığımız insanlar onlar. Bizi kimi zaman bir yangından, kimi zaman bir suçlunun elinden kurtardılar... Şehrin huzuru için kendi hayatlarını tehlikeye atmaktan çekinmediler. Polisler, itfaiyeciler, ambulans görevlileri yani "KAHRAMANLAR"
Yiğit, ekip arkadaşı şehit olduğundan beri yalnız çalışan gözde bir polis memurudur. Ekibe yeni katılan Zeynep,Yiğit'in ortağı olarak atanır. Yiğit durumdan hiç hoşnut olmaz ama üstlerinin lafına karşı gelemez. Zeynep kendisini göstermek için her fırsatta başını belaya sokmaya başlar. Yiğit'in son ihtiyacı olan şey ayağına dolanacak bir çömezdir. Yiğit'le Zeynep daha ilk günden didişmeye başlarlar.
Serkan ve Hüseyin birlikte devriyeye çıkan polis memurlarıdır. Serkan'ın haşarı tavırları Hüseyin'i kızdırmaktadır. Ama Serkan'ın her olayda kendini yeniden tehlikeye atmasına engel olamaz.
Zeliha, işini çok seven ve bu yüzden de çok iyi yapan bir ambulans görevlisidir. Ekibe yeni atanan Bahadır, tecrübe kazanması için Zeliha'nın yanına verilir. Bahadır, yeni başladığı için alışmakta zorlanır. Gittikleri bir binada diğer ekip arkadaşları olan İbrahim'in vurulması, hayatlarının akışını değiştirecektir.
Deniz ve Ömer aynı ambulansta çalışmaktadır. Yakınlıkları iş arkadaşlığının ötesinde bir dostluğa dönüşmüştür. Deniz'in eski kocası olan Mete ise gözü kara bir itfaiye görevlisidir. Mete ve Deniz boşanmış olmalarına rağmen aralarındaki ilişkiye duygusal anlamda bir son verememişlerdir.
 
Gül Hanım

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
Kahramanlar 2. Bölüm Özeti

"Siz olsanız, başkasının hayatı için, kendi canınızı hiç düşünmeden tehlikeye atar mıydınız? "Kahramanlar" bunu hep yapıyor."
Kahramanlar, bizim güvenliğimiz ve sağlığımız için sokaklarda devriye gezmeye devam ediyor. Hep ölümle burun buruna... Çalışma arkadaşlarını kaybetseler bile üzülmeye bile vakit yok. Çünkü suçlular, kazalar, yangınlar, hastalıklar tatil yapmıyor.
Yiğit İbrahim’i vuran saldırganı bulmak için var gücüyle çalışırken bir yandan da Zeynep’in varlığına alışmaktadır. İkilinin mesai dışında sivil kıyafetlerle yedikleri akşam yemeği ekibimizin bundan sonraki ortaklıklarını da etkileyecektir.. Zeynep her şeye rağmen İbrahim’i vuran saldırganın kaçmasından dolayı kendini suçlamaktadır. Yiğit, Zeynep’e duygularını bastırması gerektiğini göstermek ister. Eski bir anısını anlatır. Orda Zeynep’in açıklaması ise Yiğit’i şoke edecektir.
Serkan’a göre hep ufak tefek işlerle uğraşmaktadırlar. Hüseyin işlerinin ufağı büyüğü olmadığını söyler ama Serkan’ı ikna etmesi kolay değildir. Serkan halinden çok mutsuzdur. Bu tartışmaların arasında karşılaştıkları basit gibi görünen bir olay, beklenmedik sonuçlar doğurur. Bütün İstanbul polisinin aradığı saldırganı Serkan bulur.. Yiğit ve diğer ekipler olay yerini kuşatırken, Serkan her şeyden habersiz, saldırganla burun buruna kalmıştır bile..
Mete ve itfaiye ekibi bir olay yerine gider. Ama yangına ulaşmak bekledikleri kadar kolay olmaz. Aşmaları gereken engeller vardır. Mete Deniz’e akşam yemeğine çıkmayı teklif eder. Deniz kararsız kalır. Ömer Deniz’e, Mete’yle dışarı çıkmasının yanlış bir fikir olduğunu söylese de Deniz Mete’yle yemeğe gider. Sürprizlerle dolu gece her ikisi için de, planlamadıkları yerlerde bitecektir.
 
Gül Hanım

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
Kahramanlar 3. Bölüm Özeti

Yiğit ve Zeynep kaçırılan bir arabayı takip etmeye başlar. Araba denize uçar. Zanlı son anda arabadan atlayarak kaçar. Bütün ekipler, denize düşen arabadan mahsur kalan aileyi kurtarmak için seferber olur.
Zeynep, Yiğit’in aşırı korumacı tavırlarından bıkmıştır. Başka bir ekiple çalışmak istediğini söyler. Yiğit Zeynep’in blöfü görür. Yiğit’in, Zeynep’i yanında tutmak için önceden hazırladığı bir planı vardır.
Deniz, Mete’yle birlikte geçirdikleri geceden sonra onun aslında değişmediğini gördüğü için kendine çok kızgındır. Geceyi hiç yaşanmamış saymak ister. Bu arada Onur’un öğretmeni Deniz’i okula çağırır. Ömer Deniz’i yalnız bırakmaz. Öğretmeni Onur’un manevi desteğe ihtiyacı olduğunu söyler. Mete ve Deniz, çocuklarının iyiliği için birlikte daha çok vakit geçirmelidir…
Yiğit, Mete’nin kendisine yaptığı bir bir şakayı Serkan’dan bilir. İkili her fırsatta birbirinden intikam almaya çalışır. Şakaların arasında kalan bir hayranı Serkan’ın başına bela açacaktır.
Zeliha’nın annesinin ölüm yıldönümüdür. Zeliha ambulansta bulduğu saati annesinden gelen bir mesaj olarak yorumlar. Zeliha gerekirse kapı kapı gezerek, saatin sahibini bulmak konusunda ısrarcıdır. Bahadır ise boşuna vakit harcadıklarını düşünmektedir.
Serkan ve Yiğit’i bekleyen sürpriz final , ikilinin hayatında yeni bir başlangıca neden olacaktır…
 
Gül Hanım

Gül Hanım

Yeni Üye
Üye
4. Bölüm Özet.

Kahramanlar'da yeni bir dönem başlıyor. Aşk, tutku ve aksiyon Kahramanlar'da bir araya geliyor. Dizinin yeni bölümünün her saniyesi, seyirci için süprizlerle dolu.
Yiğit ve Serkan devriye polisliğindeki üstün başarılarından dolayı terfi etmişlerdir. Artık sivil polis olarak görev yapacaklardır. İlk görev günü gelip çatmıştır. Yiğit merkeze giderken bir yankesicilik olayına denk gelir. Hiç düşünmeden peşine düşer. Ama hırsızı kovalayan bir tek o değildir.
Yiğit ve Serkan, yeni görev arkadaşları arasında Mete'yi görünce şaşkınlıklarını gizleyemez. Ekibin yeni üyesi Ayşe, iş arkadaşlarının tartışmasız hayranlığını kazanır.
Ekibin ilk görevi, piyasada insaları zehirleyen sahte ilacın kaynağını bulmaktır. Fakat olayın üstüne gidilince, hiçbir şeyin göründüğü kadar basit olmadığı ortaya çıkar.
Uzun süredir kardeşinden haber alamayan bir genç bizim ekipten yardım ister. Kadının bir fuhuş çetesinin eline düştüğü ortaya çıkar. Kadına ulaşmanın tek yolu, Serkan ve Yiğit'in müşteri kılığına girmesidir.
Mete'ye ulaşmakta zorlanan Deniz merak içinde kalmıştır. Mete'yi bulmak için her türlü zorluğu göze alır. Sonunda Mete'yi yakaladığında, ona olan kızgınlığını gizleyemez. Ömer'in ise Deniz'e ani bir teklifi vardır.
Yiğit ve Ayşe bir kumar ve gasp çetesini yakalayabilmek için karı koca rolüne bürünür. Ama işler gitgide sarpa sarar. Ve ikili beklenenden daha fazla yakınlaşmak zorunda kalır. Duruma şahit olan bir arkadaşları şaşkınlığını gizleyemez
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Misafir
M
eylül
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
eylül
eylül
ocean
Cevaplar
23
Görüntüleme
61K
Kayıtsız Üye
K
Üst