kahretsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lara - Kahretsin

Lara - Kahretsin

Bendim hani ya senin herşeyindim Karanlığın içine neden atıp gittin Kaç gündür dargınım kendime Bitmez tükenmez acılar içinde yalnızım Unutulmuş gecelerde Bir yanımda sen Bir yanımda hüznüm Çarem sensin Ne zaman arasam Alıp başını gidersin ellere __________________
  2. ...Allah kaHreTsiN...

...Allah kaHreTsiN...

Bu böyle sürüp gitmeyecek biliyorum Bir sabah bir dilencinin avuçlarına bırakacağım kendimi Kim ne derse desin! Tahammülüm kalmadı artık Bıktım seni sensiz yaşamaktan Nasılsa döneceğin yok senin Çıldıracağım bu gidişle Allah kahretsin! .. Dünya ateşler içinde Savaşlar almış başını gidiyor Afrika'da insanlar açlıktan ölüyor Bense bu gidişle sensizlikten öleceğim Umurun da mı...
  3. Kahretsin İşte

Kahretsin İşte

. Bu böyle sürüp gitmeyecek biliyorum Bir sabah bir dilencinin avuçlarına bırakacağım kendimi Kim ne derse desin! Tahammülüm kalmadı artık Bıktım seni sensiz yaşamaktan Nasılsa döneceğin yok senin Çıldıracağım bu gidişle Allah kahretsin! .. Dünya ateşler içinde Savaşlar almış başını gidiyor Afrika'da insanlar açlıktan ölüyor Bense bu gidişle...
  4. Seviyorum - Kahretsin...

Seviyorum - Kahretsin...

Seviyorum Kahretsin.... bile bile mutsuzluğun yoluna koyar mı insan kendini, çaresizlik,umutsuzlukla süslü yola adım atar mı hiç? geri dönüp koşarak uzaklaşmak gerekmez mi gözyaşını gördüğün yerden? ben yapamadım. boşa kürek çekmek zorunda mıyım? bu kadar büyük bir sevgi masal olmak zorunda mı ya da? değmediğini bile bile onun için bu kadar üzülmek normal mi? nolur bir çare söyleyin bana....

Sayfayı Paylaş