Kahverengi Yunuslar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Kahverengi Yunuslar
Başta kıta sahanlıklarının görece sığ denizleri olmak üzere, tüm Dünya denizlerinde ve bazı nehirlerde bulunan yunuslar etçil canlılardır ve genellikle balık ve mürekkep balığı ile beslenirler.

hayvanlar.org

Kahverengi Lekelenme yaşayanlar hamile miyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kahverengi akıntının nedeni nedir Kahverengi akıntının nedeni nedir
İyi günler adetim biteli 3 gün oluyor ve bugün kahve akıntı geliyor ara ara , grip olduğum için doktor antibiyotik ilaç verdi 5 gündür kullanıyorum bu ilaçlar yapar mı akinti
Soru-Cevap 1
hamileyim kahverengi lekeler geliyor nedeni nedir hamileyim kahverengi lekeler geliyor nedeni nedir
Son sat tarihim 9mayis 7 haziranda kan testi verdim beta hcg 22 cıktı doktor yeni gebelik var dedi ama kaç gündur kahverengi lekelenlenmeler oluyor daha önce kimyasal gebelik yaşadım neden oluyor acaba bilgi vereebilirmisinz
Soru-Cevap 2
Pembe kahverengi lekelenme yardimci olu lütven Pembe kahverengi lekelenme yardimci olu lütven
2 haziranda bende pembe ve sonra kahverengi lekelenme oldu 1 gün sürdu adet günümde gecti yerlesme kanamasi mi acaba diye düşünüyorum 6 gün gecti hala adet gormedim sol tarafta agrilarim var ama şidetli degil karin bolgesinde yanma hissi...
Soru-Cevap 2
İlişkiden sonra kahverengi akıntı geldi hamilemiyim? İlişkiden sonra kahverengi akıntı geldi hamilemiyim?
Merhabalar eşimle ilişkiye gireri 9 gün oldu ilişkiden sonra kahvarengimsi akıntılar gelmeye başladı ayni zamanda kanama saç yaptı bi kaç gün sürdü ve geçti araştırdım bebek rahme yerleşirken olabilir miş sizce doğru mu kan testi yaptırsam hamile...
Soru-Cevap 1
Kahverengi Lekelenme yaşayanlar hamile miyim Kahverengi Lekelenme yaşayanlar hamile miyim
Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 9 aylık evliyim bebek istiyoruz ama şu zamanda kadar olmadı kendiliğinden. Doktora düzensizlik için gittiğimde kist olduğunu antibiyotik kullanmam gerektiğini söyledi ilaçları kullandım üzerinden 3 ay geçti bu...
Gebelik belirtileri 10