Kahverengi Yunuslar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Kahverengi Yunuslar
Başta kıta sahanlıklarının görece sığ denizleri olmak üzere, tüm Dünya denizlerinde ve bazı nehirlerde bulunan yunuslar etçil canlılardır ve genellikle balık ve mürekkep balığı ile beslenirler. < Konu Resmi..>

hayvanlar.org

hamileyim kahverengi lekeler geliyor nedeni nedir hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Durduk yere gelen kahverengi akıntı neden? Durduk yere gelen kahverengi akıntı neden?
Ben 13 buçuk yaşındayım adet oluyorum her ayın 17-20 arasında. Bugün ayın 4 ü ama nedense kahverengi bir akıntı geliyor. Yardımcı olur musunuzz?
Soru-Cevap 0
Tansiyon düşüklüğü yorgunluk hamilelik belirtisi mi Tansiyon düşüklüğü yorgunluk hamilelik belirtisi mi
Merhaba iyi günler. Birliktelik yaşadım ve içeriye boşalma olmadı. Benim adetim 10 gün sürüyor. En son 30 temmuzda oldum ve 8 ağustosta bitti. İki adetin arası 32 gün falan sürüyor. Ama şuan 35 gün oldu. temmuz ayında iki adet arası 30 gün...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 5
Kahverengi Akıntım oldu nedeni nedir ? Kahverengi Akıntım oldu nedeni nedir ?
Merhaba hocam. Eşim ile korumalı ilişkiye girdikten sonra adet oldum. 4-5 gu n sürdü. Adetten yaklaşık 10-11 gün sonra iç çamaşırımda kahverengi lekeleme gördüm. Bunun sebebi ne olabilir? Ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Cevabınız için...
Gebelik belirtileri 5
Kahverengi akıntının nedeni nedir Kahverengi akıntının nedeni nedir
İyi günler adetim biteli 3 gün oluyor ve bugün kahve akıntı geliyor ara ara , grip olduğum için doktor antibiyotik ilaç verdi 5 gündür kullanıyorum bu ilaçlar yapar mı akinti
Soru-Cevap 1
hamileyim kahverengi lekeler geliyor nedeni nedir hamileyim kahverengi lekeler geliyor nedeni nedir
Son sat tarihim 9mayis 7 haziranda kan testi verdim beta hcg 22 cıktı doktor yeni gebelik var dedi ama kaç gündur kahverengi lekelenlenmeler oluyor daha önce kimyasal gebelik yaşadım neden oluyor acaba bilgi vereebilirmisinz
Soru-Cevap 2